Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja-ja, a ruci a régi, a test új! Én csak hirtelen láttalak még indulás előtt, vagy a hajadat vagy a plexidet igazgattad...
Mister, én már bármikor beleférek a bőrruciba, de Sipiapi sosem bír magával... Kicsit túlzásba vitte a sütievést ma is Cita után, pedig próbálta titkolni.
Kár, hogy csak a Cita indulására értünk fel, régen dumáltunk... a Stexes iszogatás jó volt anno nagyon!
Rühellem a plexit és nyitottan mentem vele, kilazult az összes müamyag rögzités belölle! Lehet átfémezni!
benne vagy nyakig Abdul!
A régi rucidban voltál?Mert akkor láttalak,mentem melletted? ,
Ennél félreérthetőbbet nem tudtál volna írni?
Ez van....de még marad 1 ideig.....csóró vagyok....szar a gazdasági helyzet a Haya Topicban is!
Abdul ilyen édes szájú? .
2.évben +leesik róla F@sza
Bocs tévedtem 1 betűt!
Abdul jó szorakozást a filmhez! Még most is tapad a szájam a puncstól! Köszi!
Köszi, pont ilyen válaszokra vágytam.

Valaki a 2-4 ponthoz?
Nálam ez volt az első 1 év után....
Csak atbasztalak:35-nél! Le is véstem róla! A7-esen izzadt a szemem mind barom!
Szerviz igény. - 6ekm - szervízkönyvben majd meglátod, hogy mikor mit kell cserélni
2 Otthoni szervizelhetőség (spec szerszámok) - Én mindig szervízben oldom meg
3 Olaj tip - Castrol R1 ne, Repsol inkább
4 Javasolt gyertyák - szervízben oldom meg
5 Szerviz tapasztalatok (Délbuda és környéke Érd Diósd.) - FG budaörsi úton nekem korrekt volt mindig (most 30ekm-nél 5800 Ft volt a költség; olajat/olajszűrőt vittem)
6 egyéb témához kapcsolódó tanácsok, okosságok... (20e-nél már nézd meg a láncot, csereérett lesz, eggyel kisebb fogaskereket tegyél majd fel. 24ekm-nél szelephézag állítás. Különben semmi extra, kva jó motor).
hentesbarimnak a laser sisak magától lecsukódik 20km/h-nál
Pontokba szedve:

1 Szerviz igény.
2 Otthoni szervizelhetőség (spec szerszámok)
3 Olaj tip
4 Javasolt gyertyák
5 Szerviz tapasztalatok (Délbuda és környéke Érd Diósd.)
6 egyéb témához kapcsolódó tanácsok, okosságok...

Köszi
Mert mindig kéreted magad,mint egy szűz leány!
Ha tudnád,hogy mit szoptam vele?
Szerintem az átkaim után az AGV be fog zárni hamarosan!Pedig csak rálegyintettem határozottan,hogy csukódjon le! És leesett!
Azaz! Mikor lesz a beavatás? Egyébként csatlakozom az elöttem szólókhoz, tényleg über fsza volt a cita, én még sose voltam ekkora bulin! Figyeltem rá ,hogy mindig a legszebb moci mellett legyek, hogy azt híggyem nekem tombol a nagyérdemü! Köszi syrus!
Deeeee........
Csak nem a citán....nekem ez a lépésben hömpölyögni nem gyere be
Meg sem akartad mutatni!
Szarul is éreztem magam Tesó!Le akartam csapni induláskor,és leesett! Túl határozott voltam! Ezt a cinket....... De egy gyors Javszer Arafat megoldotta a problémát!
Szia!

Szedd pontokba a kérdéseid, kapod a válaszokat!
gyere kicsit msn-re