Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amerre ma jártam: Budapest-31es úton Heves- 33as úton Tiszacsege-33as út az M3-ig, aztán ismét Pest
Maci! Ausztriába merre mentek? Szállás mennyi lenne? Linket tudsz küldeni? Jöhet privátba is: ponus@freemail.hu
Pünkösdi hosszú hétvégére tervezek én is egy kiruccanást Salzburg alá.
Köszi!

téged szagról megismerni
Én ma ültem 1 szép motoron. Pomáz-Dobogókő-Esztergom-Visegrád-Lepencei kanyargós-Szentendrei út-Pomáz. Én voltam?
Figyi: Kapd be! Súlyom változatlan, szépségem hibátlan, Csak szar volt a pixel beállítás
ma látam egy szép fehér gsr-t nem te voltál de most nem ugrik be hogy hol jött velünk szemben
Gino....púpos lettél?
Szia Gekko. Holnap hívlak délelőtt.. OK? Köszi.
Szép Estét!

Ma sikerült asszonyt rávennem, h guruljunk egyet Sikerült is 450 kilcsit menni, csak sajnos szinte egyenesen, mert a hegyekbe nem mert eljönni
Közel 30 évesen holnap kezdem az érettségit
Drukkoljatok, mert asszony kibelez, ha nem sikerül
Jó estét mindenkinek!
Jó volt olvasni Benneteket,illetve a hozzászólásokat,kár hogy nem voltam itthon,mentem volna rendesen Veletek....
Kykee meg Nopara-qrva kemények vattok ecsém
Sipiapi....Te híztál egy kicsit ,vagy csak öregedtél?
Abdul....hova lett a "szöszke" hajad?és Te is híztál?
Syrus,...imádták a motorodat is?( rajta vagyok a távtartón,próbálom minél hamarabb realizálni!)
Fndi,Te meg mindent lefotózol?Lehet hogy csak krosszozni támadt kedve ?
MotoPityu,készen van a cumód!
Maci...Neked meg nem mondtam hogy az a Homasitás led azért a haccányócvanért,Párban értendőőőő!
jól van!mindenkinél minden oké!jó pihit mindenkinek!jó éjt!
Még most is tart az élménybeszámoló a huginak! Jövő héten Ő is akar jönni velem!
teccet neki mi
HI. Ku.....a net egésznap nem volt. Látom 3 körül szervezkedtetek.
Én 6 kor a fiammal nyomtam 1 Pil.Szt LÁ. Visegrádot oda vissza.
Nem gondoltam volna, h ez 80 km
ÓÓ igen! Pedig rajta is meg rajtam is hátizsák volt! Még nem vásároltam be táskákat! De ahogy látom szükség lesz rá!
A 70-esen is szokásos sor Martonnál, de nem volt probi! Látunk 1 magányos gsr-t a Velencei- tó nal többször is, de én nem ismertem! uhz085, ha jól jegyeztem +
Ez nem jó hír.
Milyen volt az út? Mama bírta?
Jó estét!
Mi is itthon! 20 km-es kocsisor az M7-es pályán, a rendőrök is letereltek a pályáról, sajnos egy motoros kollégához jöttek a helikopteres menők!
A biztos úr azt mondta, hogy nagyon küzdenek érte! Reméljük sikerrel!
Én hazaértem....megálltam még csabán tankolni, telefonálni....stb
Jó volt...de helyismereti előnyötök van.
Mi is +jöttünk! +motoroztattam hentesnét! Azt mondta, hogy már csak 1 dolog van ami jóbb ettől! sztm 2! Remélem nem előre akar ülni!
megent gurultunk 1kúva jóóóóóóót Gino, Lotto mindenki otthon
Gyere ki is meglátod! De úgyis csak fotózkodni fogsz megint, a pályára nem mersz feljönni...
Ott is úgy fogsz dönteni?
Én mennék, de akkor jönnek az ablakosok... ha el tudok szabadulni, akkor kint leszek.