Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre gondoltam, kedves Motopityu!
Nézd meg! Egy kecses, szép vas egy k..va ronda, igénytelen üléssel!
Jó volt a citadella ezzel a kis fagyizással a végén!
a krám megint ott volt
Syrus6 paripálya
Jó volt , jó volt! Ha kijön a bírság, akkor azt mondom, hogy már kijárt nagyon...
Kakucs a körülményekhez képest tuti volt, Cita pedig várakozáson felüli. A fagyizáshoz elég szép számmal összegyűltünk. Kva jó volt ez a nap is!
de kuvajót gurultunk!Viva GSR klán
nem gyenge a lánykád extra grat!
valahogy így!igaz tesó
hy
Sziasztok!
a lassúság nem = az óvatosságal
pici rázokő még nem a világ vége!egyébként a saját hibámból 1xvoltam a sóderban és
Sziasztok!

Mr. Oldku!
Önnél kell igényelni GSRs pólókat?ha igen 2db feketére szert tennék egy S-es és egy XXL-es méretben...Anikó és Kykee felirattal a GSR logó alatt....köszönettel kykee
Nem fogok, köszi!
Nem röhögni , mert ha meglátogatlak sírás lesz !
Jó reggelt mindenki ! Kukucs :
Ha vennék Gladiust?
Jó....már most megvenném, csak az a bibi, hogy kb 1.200.000em van mocira, és sajna senki nem tudná annyira lenyomni az árát.. ...pedig milyen isteni lenne.
De igazán köszi a figyelmességed, és a segítőszándékod
Szia!

Nagyon szívesen beszélgetnék Veled ilyen témáról. Imádom a divattervezést
Ha van kedved egyeztessük az időpontot, ha télleg érdekel egy csajszi véleménye....
Jó reggelt!

Szia Oldkul! Nekem ez egy kicsit nagy kör most, van dolgom délelőtt, ha gondolod, amikor végzek rádcsörgök!
Erre gondoltál?
Hey Anna. Szólj, ha Gladiust akarsz venni. Hátha sikerül vmit segíteni vagy egy kicsit cigánykodni.
dR. tHOMASSA! (Így nem jobb? )
Komárom? Vár megnézése, majd a szlovák oldalon tudok egy motoros kajáldát, ahol Ft és magyar szó van. Aztán azon az oldalon vissza, Kimaroson fagyi, aztán Cita?