Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom hogy itt van egy köpésre azért mondtam. amúgy én is lacháza mellett lakom ha gondolod majd gurulhatunk
Halihó! Holnap merre gurulsz? A filmtől megszabadítanálak már!
Ja-ja... holnap akkor megyünk délután Euroringre kezdésre? Aztán most már nincs több kibúvó a Hungaroring elől! A tegnapi nap kva jó volt, még álmomban is kanyarogtam.
+ a hétfő faszikám, de a bármeik, me nincsenek sokan és akko tudom én is körbe tologatni! Jó lassan írok hátha nem tudtok gyorsan olvasni!
plexim karcos volt,má beszartam mert újsisak.... Alfibarim úgy kipolírozta,hogy a zsírúj 1lófasz ehez képest
dólgozok! max cita,utána dúma stb most nem akarom ,hogy piszkos legyen májús végén kéne megint 1pályanap olyan klános de csak vasárnap oké nekem
Szép tiszta, mikor piszkoljuk be megint? Holnap?
Abdul barinak!Út pora eltávolítva
Nyalogasd! Csillogjon holnapra!
Én is a Repsolt tettem bele. Adtak hozzá akcióba láncspray-t.
Háj földi! Reggeli +vót aiszem megyek a gariba, nyalogatni!
Jó reggelt!Neked isss
Jó reggelt mindenkinek!
Jó reggelt Fiúk
Köszi az olajjal kapcsolatos tippet.
akkor olyat fogok venni...

Tudom árulás, de a társaságból nem jön ki senki a KTM nyíltnapra a kakucsringre? ....lehet próbálgatni mindent

Pusza
Jó a reggel!én is 8-ig alukáltam.........
itt va 1 kopesre holnap megyek koszike
51esen lejössz szalkra aztán balról lesznek zászlók meg egy halas tó. olajokar és szűrőket árulnak. Hunyadival beszélj majd !
ki tud levego szurot persze olcson a vasamhoz tlr1000 suzuki?
Jó reggelt! De jó vot pénteken fé8-ig aludni!
#67365
minden zsanérosan zsírosdeszka

Holnap,szó szerint átegykerekezem Litért tavaly is már sikerült
Jaj,de kipróbálnám a Kinget már,,,,le sem tenném az elejét,csak tankolásnál,,,,még az ágyba is bevinném,,,,,
Sehol, senki?