Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anna!
A jövő héten megyek tárgyalni a Fekete Lacihoz. Gyere el és ott meghallgatom a Te véleményedet is! Gyakorlatilag csak a hímzőcérna szinében tudom visszahozni azt a lilát, pont olyan műbőrt biztosan nem tudok szerezni! (Csüt, pénteken megyek Münchenbe egy bőrös beszállítóval tárgyalni.) Szürkém van gyönyörű és arra egy lila virágot, vagy kolibrit rá tudnék hímezni a tulaj nevével, vagy csak, hogy "GLADIUS".
Jó reggelt! Én is 16.30 osztya, elötte sehova, nincs rá idő
Jó estét!
Holnap 11-12 körül indul valaki valamerre? Citadella előtt mennék valamerre.
Este 6 körül indulok a Balcsira, addig teljesen free!
Estét!
Jó a Hring, nagyon! aki nem volt még, az nem is tudja mit hagyott eddig ki.
Nagyon jó idő volt, ma alig voltak.
Júj...de superül nézhet ki a lila gladius....nézd a lila a 2009es év színe. A ruhavilágban tuti, úgyhogy a motor színe szuper. Szerintem az ülésnek olyan színűnek kéne lennie ami megy a lilához, és nem lila,és annak árnyalata....pl: citrom, nap sárga, szürke (fém) színű, és azok árnyalata. Szerintem egy olyan igazi fém szín, és pl citrom szegély nayon állat lenne....feltéve h. fém színű a váz is. Ne legyen benne több mint 3 szín. szerintem
Nekem nagyon bejönne így.
A formájában a lényeg, hogy ne legyen ormótlan nagy, hanem kicsit sikkes, keskenyebb és szerintem hasonlíthatna a lámpa alakjára, h. v.hol visszaköszönjön az az alak is.
Pusza Oldklu
ok
rendben, vigyázzatok magatokra számot tudod adatlapés kilencvenhárom
attól függ hogy mikor ér haza a barim
Gurultok előtte valamerre?
Ha végzünk addig, akkor ok... de ha még maradunk, akkor csak Cita végén találkozzunk, amikor mentek hazafelé. Gondolom akkor is lecsúszik még a fagyi!
Holnap még egyeztetünk.
oké
Mi van az ujjára írva?
Ha jól látom mindenkinek a nick neve ott lesz a GSR felirat alatt aki kér?
Ez nagyon cuki.
ujjatlant nem terveztek?
Mennyibe kerül?

bocsi a sok kérdést....
Szeva fndi!
Csatlakoznék én is hozzátok!
Oksa
akkor találkozunk az Osztyapenkó előtti kútnál 16,30 kor ha megfelel
Jó estét mindenkinek!
Jó éjt! Megyek aludni!
Holnap megnézem, hogy mit válaszoltatok.
Kösz-kösz! Amint végzünk a pályán, csörgünk, hogy merre vagytok. Fagyit állom a CD-s társaságnak! (neked és Hentesnek, nem mindenkinek, aki szerepel a CD-ken! )
különben sem olyan rossz a kompozíció
tervezem hogy megyek, (megyünk parával) és meglessz a lemez
csak felkérésre csinálok ilyet jóóóóó
Azt a rázókövet én is megnéztem egyszer... dobbantós egy csöppet. De a végén kiderül, hogy Para többet volt a pályán kívül, mint a pályán.
Holnap jössz Citára? Vagy a végére? Ki tudod írni az eddigieket? (Mátra, Ering, Visegrád)
Fndi!
Erre a kék-kékkel motorra ki fog felülni?

Uraim! Éz a festmény a nagy mester- FNDI,- kék korszakából származik!
Kikiáltási ára 1 Fabatka!
Ki ad többet érte?
Hupikék színre reagáltam, de úgy látszik ki kellene aludnom már magam.
csak a bátorságot meg a butaságot ne keverjétek össze
Anna! Ez egy gsR egyenpoló!
Eggyen poló, többi nézi!
Más: A Balck Motortól,- Fekete Lacitól,- kaptam egy felkérést, hogy egy "csajos" lila Gladiusra csináljak referencia nyerget!
Segítséget kérnék, hogy mit és milyen szinben csinéájak!
Tervezőke : Munyka van!