Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahogy látom a 2 próbálkozásba már belekerültem
THX Skacok
Engem direkt hagysz ki?
Szép...mondhatom....
Akkor ha meg tudod oldani: 100 % ra mondom !
Ekkora társasággal nem hagyhatom ki !
Hol a hűtőt műanyagizé, amiről beszéltünk?
Május 10 ! Találkozó Vasárnap reggel 8.20 érdi tesco parkoló! ( ha nem esik az eső)! Útírány Dunaújváros reptér.

És ki jön?

Abdul
Syrus
Sipi
Tomassa
Hojti
Nopara
bar


ipet
fndi
wasp
hacak
Anna 13
Gekko ? (nem biztos...)
Amik azt mondod,hogy hiper szuper paripa akkor erről beszélsz ám ..........figyeld ,hogy izzik még a féktárcsám
Hali! Úgy emléxem nagyon király hangja volt a Devil dobnak ,hol lehet ilyet venni? Én szerettem volna de sehol nem találtam....és így lett a Zsozsimura
Május 10 ! Találkozó Vasárnap reggel 8.20 érdi tesco parkoló! ( ha nem esik az eső)! Útírány Dunaújváros reptér.

És ki jön?

Abdul
Syrus
Sipi
Tomassa
Hojti
Nopara
bar

ipet
fndi
wasp
hacak
Anna 13
Május 10 ! Találkozó Vasárnap reggel 8.20 érdi tesco parkoló! ( ha nem esik az eső)! Útírány Dunaújváros reptér.

És ki jön?

Abdul
Syrus
Sipi
Tomassa
Hojti
Nopara
bar
ipet
fndi
wasp
hacak

Csak ennyi ?
Welcome Hacak!
Örülünk minden új GSR esnek!
Meg tudom szervezni még, de akkor 100% kell mondanod mert nagyon eltelt z idő. Vasárnap kb. 9 re kell kiérnünk Dunaújváros reptér. Találka Érd.
Szia Anna!
Gratula,szép motor.....szerintem azzal a foltozott gumival ne is közlekedj,hanem cseréld hama,hama ....ilyen ledes a tiéd is?.....figyeld hogy morog,,,,tiszta méregzsák
Üdv.
Szívesen elkísérünk benneteket a benzintyúkkal a kakasülőn !
Mikor és hol ?
Ja és ugrásra lehet még jelentkezni ?
Szívesen kiugranék egy emberrel a hátamon
Szia Sütiapi!
Ma keverettem gép elé,,,,,,tegnap éjjel értem haza,,,,,megnézem mit irtál,,,,de mi szombaton esküvön leszüünk,nem tudom mennyire leszek képben vasárnapra,,,remélem motorosformában leszek,nem másnapos de köszi ameghvást....én is szeretnék ugrani,,,de én az ernyő nélkülit szeretném és 2szer
Szia te srác!

Írtam, hogy nagyon jó lenne ha eltudnátok jönni Dunaújvárosba.
Nem válaszoltál,,,ha jól láttam. Illetve nem láttam.
Napsütéses ,szélcsendes ,száraz,ingyenbenzines,szélesutas (nem sütiapi) motorozós balesetmentes mindenkinek
ennyire idótán még nem siekrült beköszönnöm,de most sikerült,,,,,jó lesz ez a nap is.....legyen olyan amilyennek szeretnétek
Attól jó a reggel,hogy felkeltünk,és süt a nap,és még van lehetőségünk qtyulizni,és van lehetőségünk gyakorolni az alázatot és tiszteletet!
Yess! És gyere Vasárnap Dunaújvárosba.
szia

én lehettem volna, mivel Tarjánnál láttam egy népes GSR-es társaságot szembe jönni, de az én motorom fekete. Egy kék SV-s arccal gurultunk ketten.
Sajnos verolex tempóban, mivel nem nem volt első fékem. Elhagytam a rögzítő csavart és ki kellett venni a fékbetétet az út szélén, hogy haza tudjon jönni a vas a saját lábán.
Jó reggelt!

Üdv a társaságba!
Napsütötte motoros jó reggelt minden motorosnak !
Szeretném megkérdezni ,hogy egy a képen látható csodálatosan fantasztikus ,hiperszuper paripával csatlakozhatok-e a társasághoz így a világhálón keresztül.
Motorral gondoltam az tuti!
Csak gondoltam, h. motorra is kéne pályamatrica, ha azon mennénk, de motorral mennék...

Nekem néha merev csuklóm van, és húzom, de ismerem a korlátaim mert csak 1 év tapasztalatom van...de bepótoljuk én és a drágaszágom

HOl is van a tali, és mikor?
Motorral gyere,,,!
Nem lessz szágudozás. Meg ez nállunk úg megyen, hogy a merev csuklóval rendelkezők elhúznak,,,én megyek a saját tempómban,,,,de a skacok mindig bevárnak!
Így fogsz! Hidd el.