Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gino meló van
oké a buli
Üdv Mindenkinek!

Hétfőn lesz a nagy nap, mikor átvehetem már régóta várt GSR-emet. (még 2 nap áááá) 2006 évjárat. Mivel nem új és nem tudok sokat az előéletéről csak annyit hogy 20000km van benne és szervizkönyves, lenne egy pár kérdésem, várom válaszaitokat, tapasztalatokat.
Mik azok a dolgok amiket érdemes megnézetni, állítani cserélni. Milyen szerviz igénye a motor? Házilag megoldható pl olajcsere, szürő, stb. Banditon saját kezüleg csinálam ezeket. Milyen olajat javasoltok, esetleg gyertyák. Várom a tanácsokat. Köszi
gsr klános SV
18-ával kezdődő héten hétfő-kedd free vagyok, mármint családtól független. Akkor nem lehetne? Máskor nagyon nem érek rá jönni, menni....
+ 1 sv
eljössz Bicskére
még 2hét múlva viszem a festőhöz oszt majd össze hozzuk valahogy
én köszöntem neked!akkor csináltad a plexidet
Mikor és hol adod oda?
Szia Mr!
Te is csak azért mondod, mert még nem láttad az enyém újraélesztve.
így fasza is lészen
Örülök,hogy láttalak annyi idő után!
Tittelett Tesók!
Így van Syrus!
Na, amíg ott van, hoz el a műszerfalad, hééé....
nem tudom! +majd mostan fényező,hogy a kutyulim ismét karcnélküli legyen (1darabig)
Kár is lett volna sietni....
Na mikor..mikor lesz a dolog? Neked is meg tudom azt csinálni, hogy eljössz...átrakok egy másik műszerfal belet (ami kék), itt marad a tied, megcsinálom és amikor kész, akkor ideugrasz és visszacserélem, ami nem sok idő. OK?
HI. Hát a mienk se jobb se szebb
én meg, késtem a fotózásról....
Mert én nem voltam az enyémmel....
fndi Dr.!
Megróvásod ült, de mentségemül legyen, hogy a Balcsi körről akkor értem vissza, utaskám, pedig reszketett, mert 2X áztunk meg, át.
Füreden Ducati klán gyülekezett, kb. 40 vassal. Beszóltam nekik,- mert nem tudom tartani a pofám,- hogy ilyen szép vasakon hogy lehet ilyen igénytelen nyereg ilyen gazdag fiúkáknak?
Összeférhetetlen fráter vagyok!
Hali all!

VAZZE A LEGSZEBB MOCI VOLT AZ EGÉSZ FELVONULÁSON!

Jó izlésed van!
Dear Kykee!
Kedden szólj, hogy ne felejtsem el. Áruért megyek és kedden leszek legközelebb, amikor ezzel tudok foglalkozni!
Üdv: Oldklu
Anna!
Ezt a motort NŐKNEK tervezte a SUZUKI! Tehát az előttem álló feladatot egy nő tudná megoldani a legjobban! Egy igazán "csajos" nyerget kell kreálnom! Ha segítesz, megköszönöm és a neved, mint tervező, meg lesz említve!
Na, csávókáim, így kell egy lányt rávenni, hogy talizzon velem!