Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Üdv! De jó igy spontán összejönni! És ilyen sokan!
De még jobb ha előre meg van beszélve,,
Abdul,,,Édes kicsi drága ducimuci pufokocskám! Az a sütike NORBI Update 123 as kategória volt. Tehát picike és nem hízlaló
Meg ha jobban megnézünk, jó a szabód. Eléggé profin tett toldást a ruhádba
ABDUL! Te széltol!
Én nézem az léseket, mert TUDOM, hogy mennyire fontos! Mikor mész Kakucsra?, Kimegyek veled és átrakjuk a tiédre a nyergemet.Menj nehány kört vele és érezd a kűlönbséget!
Lehet a Hungaro is, ott van csak szerepe igazán a gyorsulásnál!
Kunmadáron a gyorsulási versenyen a vezető megtámasztására kemény szivacskockákat raknak! Azzal támasztanak rá a gerincűkre a gyorsulásnál! Na ez van beépítve a nyeregbe a vezető testméretéhez alakítva!
Anna!
OK! Kezd keresni olyan motrívumokat, amelyek most és a közeljövőben "trendi" lesz. 3 -6 szinnél ne kelljen tőbb a himzéséhez, mert a szinváltás is plusz költség. Befoglal méret max 15*15 cm.
Kűldj egy elérhetőséget, mer a srácoknak tele lesz a ho'cipőjűk az itteni tervezésmegbeszéléseinkkel. Enyém: oldklu@vipmail.hu
Térjűnk erre át, ok?
Szerdán leszek megint, addig tervez papíron.
Űdv: Tamás
Kodves Motopityu!
A GSR nyergeitekről annyit, hogy CSAK A GSR KLÁNNAK felajánlottam beszerzési áron, hogy megcsinálom a nyergeiteket! Csak az egyedi himzésekért kellett volna felárat fizetni,mert azt nem én csinálom! Az jo, méretre készített űlés legalább olyan fontos a biztonságos motorozás szempontjábol, mint a jo bukosisak. Senki nem élt ezzel a lehetöséggel. Megy a duma: Húzattam a vasat, 14.000-es forulatnál NYÚLT a karom! Ez igen!
Én azt mondom: A segged csúszott hátra a vacak űlésen,ezért "nyúlt" a karod! Gerinctámasz, amit a méretűnkre készűl,- rettentő fontos lenne! A motorgyártoknak úgy kell az űléseket kialakítani, hogy a 145 cm alacsony és a 200 cm magas vevőkre is alkalmas legyen! Ezért egy sísáncon űltök! TI!
Képzeljétek Skacok!

Megvan a lovetta...holnap délben megveszem a paripát:)))))
GSR Gazdi leszek , , ,
Holnap valaki(k) gondolt(ak) kicsi guriga? Valamikor délután....
Jó éjt barátaim
pedig azzal az ágyúval biztos jó képek lesznek
Benn hagytam a meló helyemen.
szintén köffi
már megint nincs+
Köszi a képeket
Jók a felvételek, most néztem meg. Naon kafa
Jó estét.

Jó volt a mai nap, felraknám Abdul döntögetős képeit , de nincs meg az quva madzag a fotóaparárhoz.
szoktam pedik!a csajoknál......... (bébirépa)
Te sem erőszakoskodtál a portékáiddal...
még nem kértél......
aranyosak!értük még érdemes.........
Nincs koktél pari...mert még nem adtál...
Említettem a neved....de majdnem besírt....alig tudtam megvigasztalni!

Nem válogatós, most virslit kért....egész nap csipegetett, még este is...aztán még betolt 1 pár virslit most.
jó éjt