Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Mi van? Noparából Törpilla lesz?
Hidd el a Mersz napokon nincs gáz, normális társaság van, akik féltik a saját motorjukat is (tegnap volt egy 1098-as Ducati is)... te pedig bevállalósabb vagy nálam. És én egyáltalán nem féltem a Hungaroringen, ez volt a második alkalom. Eringen már félős vagyok a tapadás miatt még mindig. Sokkal biztonságosabb a Hring, van hely előzni, vagy hogy kikerüljenek, akár kanyarban is. Ha tehetném csak a Hringen mennék...
Ja és kössél Casco-t a motorra és vedd le a rendszámot.
nesze töki itt van e'
Kicsi a méret? Mi van a poló nyakában?
fossok a ringtől,hogy valami nagykirály le ne kurjon a pályáról most nem szeretnék motort venni
HI. Nem tudjátok kb. mennyibe fáj 125 cm3 re a jogsi?
ilyen ni
Ok-ok... legközelebb a Hungaroringet ne hagyd ki. Az az igazi... kellene venni egy pályagépet!
nem sajna.... vigyi magatokra
Szió!

Ez milyen póló?
Gondolom nem motorral jársz melózni...
Semmi gond! Ahogy néztem lehet S-es is a méret!
nekem van kedvem időm az nincs 13óráig nyitva vagyok.....
Abdul!
Csinálom hétfőn a jó polót!
Még azt hiszi valaki, hogy ikertestvéred van!
Ciki a figyelmetlenségem!
Rendben.
Halihó! Ha valakinek van kedve holnap pályázni, akkor csatlakozzon hozzánk. Syrus6, Baripeti és jómagam megyünk Euroringre, délután 1 körül indulnánk Bp-ről.
Tybee!
Bocs, hogy Ádám polóját itthon felejtettem, de légy tekintettel élemedett koromra és szenilitásomra!
Ha motor van a közelbe, akkor mindent elfelejtek!
Ha Neked és egy-két "ifjú" motorosnak lenne kedve szolidabb tempóba csvarogni, akkor szóljatok.20/9325999
én egyek úgy néz ki
Jó Estét az Uraknak!
Kunmadár jó volt, előtte Abádszaló, motoros találkozó, űgynevezett ""-dik nap, - me, vólt jó. Tárgyailagos megállapítás.
Holnap Ellára ki megy? Szóltok, akkor én is!
Egyébkén, Bodajk , Mór felé karikáznék egy kiscit csökkentett,- uras,- tempóba.
OK
Természetesen! Csk ne feletkez meg róla!
.....mindenkinek /BOCS /
Jó Estét Nindenkinek !

Kunmadaras nagyon f...a volt .Személyesen találkoztam Oldkluval és megköszönöm még1szer hogy elkészítette , elhozta a pólókat.
Ja és ma megdőlt a pálya csúcs Kunmadarason !