Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam, bátraké a szerencse, és csak nem szóltok meg érte, végülis megigértem, meg Rece is gyógyuljon!!!
Azt a mindenit!!
Micsoda mázli! Bekapcsolom a gépet, és egyből a Napsugár ragyogja be felhőtlenül az estét!
És szavakat nem találok a csodálattól!
Hogy egy kicsit jó legyen Nektek, mint ahogy megigértem!
Remélem nem vertek meg érte!
Lásd az igazolványban!
pff a matekot utálom szóval mérnökség ki lőve, vért nem bírom naon jó ma voltam vérvételen végig néztem de mikor műtenek azt nem bírom. Ügyvédnek meg hülye vok. De van még sok ezer munka. pl: autóvillamosság szerelő, vagy rendszer gazda
Inkább oszd az észt egy mérnöki irodában! Vagy ügyvédként, orvosként, stb.! Jó dolog a vezetés, de többre kell vágyni!
lehet majd holnap az iveconál ott várnak majd kerékanya kulccsal
Tudod, hogy van ez! Mikor az ember megszerezte a világ legjobb motorját, nem vágyik másra.......(hú, ezt remélem nem olvassák "idegenek".....)
Hát de mért ien nehéz suliba kellett menni.
Amúgy a kamionozás jó dolog. Majd én is nyomom a gázt meg húzzom a légkürtöt.
Hát nekem sem kéne ducati de azért ha ingyen hozzám vágnák elfogadnám. eladnám és vennék vmi mást. De honnan szedték a telcsi számom. De ez jó ötlelt lehet pályázni ingyen.
Tibikém!

A tisztelet hatványozottan megvan Feléd!
Addig örülj, míg tanulhatsz! Amikor már meló van, az már nem okés!


De nekem itt élnek 10 méteren belül mind hárman.......(anyós, ő anyja, meg lánya, a kisebbik)
Ehh, hol van akármelyik dukattyú a mi csodálatos, gyönyörű hiperszupermegabrutál gépünktől???!!!
Lacuskám akkor ez egy érvágás az életedben!
Anyós nekem is Edit. Igy én is kellően motivált vagyok a túrára!!
Laca holnap tan évnyitó aztán pénteken suli.
Jó éjt Nektek, holnapra kevés munkát, sok pénzt!!!
Most kaptam SMS-t a DUCATI-tól.

Aug.31, csütörtök, Pannónia Ring, MICHELIN POWER.

Klassz programok, gumi akcióval és akkár ingyen pályázással. www.ducati.hu



De ezek honnan tudják a tel. számom meg hogy motrozzok??? lehet sötét zsaruk vagy mi
Fekete a gépem !
LACA !!

Ezért is tisztellek,becsüllek!!!
No léptem alukálni! Ha nem mennék, akkor holnap az Iveco vezetne engem, nem fordítva......
A Gy. F. már lenyúlt a dupla járulékával........

A mosó Kiskunlacházán van, és tényleg szuper! Csak néha sokat kell várni! (de nem baj, van a közelben 2 jó flamózó is....)
Az jón!
A mosó GPS adatait megadnád???
Talán nem lesz napkitörés és akkor odatalálok egy ócsó mosatásra !

Te meg k...va sokat gályázol öregem.
Mi a pöcsnek ???
A Fecó majd jó lenyul figyed majd meg b..meg !
Szia Tybee!

Hát még én! (bár itthon nagy banzáj lesz.......de NEM ÉRDEKEL! 3 Edit + a házassági évforduló + kisfiam szülinapja, és ez mind szept. 16. de meglehet ezt tartani 17-én is...)
A havi az tuti , mert a lánc az piros volt.
De 1 hónapban 3x az nem semmi!!!!!
Bocsika !!
Tudod az én koromban má ...

Megtaláltam !
A Laca fog még 1X Gratulálni !!