Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na szeva te huzkodós
van melód elég?
van egy nokia text személyi hívóm érdekel?
Jó napot,jó húzkodást mindenkinek!
abolcskei!a kézikönyv elindult útjára ultra expressz ajánlva,nehogy elkallódjon!a Kitti előre köszöni a páleszt!
szasz laca,
hallom kiárusítod a gsr robogót,
egy üveg bort adok a rozsdaboglyádért, szerintem füvet nyírni vagy kukoricát darálni jólesz ott a pajta végében
lehet egy kicsit sokat ajánlottam érte
na egy fene, ha már elszóltam magam, akkor legyen annyi
aztán nem ám alkesszé válni itt a sok piától
Isten ments! Örülök,hogy minnél több nőtársam van az utakon ,a karikagyűrü meg nem fog leesni az ujjamról, ha ezzel tudok neki segíteni.Holnap is dobok egy szavazatot..
Kedves Ancsa!
Végre egy Nő, aki nem szívja a fogát, ha motoros társára kell szavaznia, még ha az nőből is van!!!
Köszönöm szépen a segítséged!!!
Adandó alkalommal meghálálom...
A láncot az ezres szervízig nem kell kenni, utána 500-600 km, de ha elázol, vagy mosod a motort utána nem árt! Az igazság z hogy amikor kezd a görgö a láncon kifényesedni, akkor kell kenni, de ezt idővel úgyis fogod látni.
Kedves Steve!

Dobtam 1 szavazatot a kisjánykára. Nagyon helyes, nemúgy mint néhány ....inkább ki sem mondanám milyen "hölgyek".
Ni csak - Castrol R4 Superbike SAE 10W-50 (1 l) 4 565 Ft 2 800 Ft , / olajshop.hu /
Szevasz Reet!
Ez aztán nem volt egy hosszú életű plexi a motorodon!!!
Hi!
Én a CASTROL-ra szavazok.
Kb. 4-500 km-enként érdemes befújni a láncot, vagy amikor már kezd kifényesedni a közepe, illetve eső menet után mindíg.
Üdv
Steve
Szia Szilvike!
Kíváncsivá tettél!
Nekem igazán elküldheted annak az oldalnak a címét, mondjuk sms-ben.
Akkor nem látja itt, a sok kiéhezett motoregér!!!
Hej , a láncot érdemes az első pillanattól kenni , ti mivel teszitek ezt ? milyen időközönként késöbb ? köszi
ELADÓ: a plexim bolti ár alatt, csak 1 napig volt fent a motoron.
akit érdekel reet16@axelero.hu
Nem mondod, hogy hardcore???

Link?
Rám is lehet szavazni!
De az egy egészen másmilyen oldal!
kykee bácsi ezzel hogy tetszik tudni közlekedni?
szavazva
Wazze, úgy látom, most már mindenki ajándékokkal halmozza el Veszprém/ Bfüred és az egész Balaton Don kykeeét......mit adsz cserébe nekik? Nem vereted meg őket? Vagy......áááá ezt azért mégse.....
Még mindig nincs nehezemre.....

Miért nem 100-ig megy a skála? A többi persze alig üti meg a tizet.......
Motoregerek!
Segítsünk felebarátunkon!!!
Ismét szavazni kell a multkori motoros lányra a Vadmacsra!!! Minden nap lehet egyet szavazni!!! 31.-én zárul a verseny!
Nagyon szoros az állás a második helyezettel!!
Nehogy mááá egy pláza cica nyerjen!!
verseny.oldmans.hu/

Napsugár!
Nem fanyalogni!
Szavazni!
tarka tesó rossz számot adtál meg!
06-90-319-919
csak?
látom elkéstem!
mivel már annyiszor felrakta ide a számát biztos nem haragszik meg ha megadom:06/20-331-9919
már meg van...