Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor verd agyon őket!ha nem megy szóval...........
Szövegmegjelenítő,személyihívó,irásból hangra konvertáló(bár ezt kétlem,mert eléggé réginek tűnik)
-megfelelt a válaszom,Tisztelt Mr.Recemura????
Kykee, sajnos alkalmazott vagyok, csak a hétfő 18-at tudják engedélyezni szabadság ügyben a feletteseim.
Don Dody Papa após!
Hogy vagy?még mindig nincs BABA!!! azt hiszem ha ma sem kapom meg akkor lesz egy küldetésed,ha nem gond!engem toltál felfelé a hegyen????elöttem mentél!én meg nem bírtam menni a Yamahás babtolvaj Tibitől!mindig az út közepén ment!de volt egy kis lehetőség és már állva is hagytam és tűztem utánad!de ez,tényleg egy fergeteges etap volt az biztos! kár hogy ilyen nincs itt a közelben irigylem az ott lakó motorosokat! Az M7 nem volt nagy vasziszdasz,még a Hornet sem!ott nyöszörgött 200nál a belső sávban,csak,hogy megmutathassa,hogy az is megy!gondolom a pálya végén volt egy órás pihenője,hogy kilihegje magát a Hornet!
Steve!
Alakulnak a szókombinációk!lassan majd GSR szleng szótárt kell gyártatni!
......gunin,josim,puszán!! és mi lesz még??
Hali Steve!
Én tudom a DoN DoC telszámát!csak kérdéses,hogy mi lesz velem ha kiadom neked!!várok a jóváhagyásig!
Szia Abdul!
Mi veszprémi GSRes súttyók szeptember 11.ikén 12:00ra megyünk!ha tudod kérd át az időpontot!
Jó napot,jó húzkodást!
Szaszoládé tarka fívérem!benefon??? nos,monochrom kijelző pálcika szövegmegjelenítés angolul!fekete kihúzható anternával,vagy bucianternával ovál(nem orál) gombokkal!majdnem akkor születtem mikor aztat csinálták ha engeded kiugrom hozzátok,mert kezd csökkeni a barizási láthatás és én elébe megyek ennek,hogy ez még véletlenűl se történjen meg,még mielött bekerűlne a történelem könyvbe Targoncával megyek,hogy el tudjam hozni a boltomba a benefont,ami kikerül a múzeumomba!a polcot is megerősítem!
Szsasz Kykee tesó!!
Akkora telefont szereztem,be se fér a vitrinedbe v@zzeg!
Mond neked ez a szó valamit:Benefon?????
Van vagy 1 1/2 kiló!!!!!
Dody, a levelet átküldtem. Én vasárnap ellátogattam a visegrádi szerpentínre, annyira hiányzott az az érzés! Viszont nem a legjobb minőségű az út, rövid, arról nem is beszélve, hogy az asszonnyal sem az igazi ilyen úton motorozni.
Nekem a Hungaroringes tanfolyam eddigi időpontjai közül csak a szeptember 18. jó. Valaki más döntött már időpontról? Hátha összejön egy újabb közös móka.
szia steve,
ez már a berhelt állapot, de majd szóban elmondom, h mit, miért és hogyan csináltam.
szerintem el kellene hoznod hozzám a tiédet, nálam meg tudjuk csinálni.
először is jól körbe kell nézni azt a dobot is, h pontosan hol érdemes fölnyitni.
de ezt is majd személyesen
Szia Napsugár!
Máris puszán érdeklődsz Rece apó iránt???
Én oda sem nézek...
A Doc és/vagy a Lacus telefonszámát tudja valaki???

Szervezésügyi megbeszélést kellene folytatnom velük a túráról, mivel ide sem tolják a képüket!!!
Szevasz Dody!
16.-án kénytelen leszel megelégedni a síksági motorozás kevésbé örömteli verziójával!!!!
A Doc meg a Lacus biztos élvezik ezt is!!!
Úgyhogy belejössz majd Te is!!!
Szevasz Rece!
Kösz a képeket! Nem mondom rendesen felboncoltátok!
Na de mit lehet ebből kiszedni???
Néhány kósza csövet látok csak…
A hangjára viszont külön kíváncsi leszek!!!!
Köszi mindenkinek a tanácsokat, döntöttem a bukócső mellett.
Hétfőn sikeres forgalmi vizsgát tettem, a GSR-t elvileg szombaton megkapom.
Reet: dobtam mailt a plexivel kapcsolatban.

Olvastam a régebbi oldalakon - csak most nem találtam - hogy valaki dobott fel fóliát a tankra.
Mennyiért, hol, ha megkérdezhetem?
Szia!

Csak puszán érdeklődöm, hogyan gyógyulsz...apró figyelmesség!
most lépek tentikélni, korán van a reggel.
üdv mindenkinek, holnap folyt.köv.
szia sugi,
köszönöm kérdésed, gyógyuló félben vagyok.
naponta több alkalommal leveszem a háromszög kendőt és próbálom tornáztatni a kezem.
már föl tudom emelni a fejem mellé de sajnos állandósult a fájdalom, bár az is igaz, hogy ez csak egy kellemtlen velejárója a dolognak.
a legrosszabb az, hogy jelen körülmények között szóba se jöhet a motorozás, igaz reményeim szerint a jövőhét végi motoros találkozóra esetleg megpróbálkozhatok a vezetéssel, hm hát majd kiderül.
egyébként minek köszönhetem kitüntető figyelmed?
ne értsd félre jól esik
dody bátyó, amint van eredmény értesítelek
Rece!

Meggyógyultál már????
Na má most !

Mikor , Hol?
Hangokat megismerni szeretném mielőtt a műtétre sorkerülne az enyémen is.
nem talált
ez a kilencvenes évek elejéről származó nyugalom űző kézikészülék. a telcsi előlap csak a méretarány miatt van mellette
Szia Abdul !

Címem: jozsef.voros@axelero.hu

Köszönöm előre is!
Talán Nekem is sikerül szereznem. Helyzet az hogy ku...ra bejött nekem az Egri etap és szeretnék hasonló érzéseket kapni még !
Toltam a hegyen Kyket felfelé és nem bírta !!!
CB Pistit már az elején ledaráltam.
Kárhogy nem jöttél velünk az M7 en.
Egy Hornetet végeztünk ki!
Bevallom nem volt könnyŰ

Dody
mint a nevében is benne van ez az 1,2 es verzió
ez a mai állapot, talán holnap vissza tudom heggesztetni a feltárást.
hogy milyen lesz a hangja, azt csak remélni lehet, tudni még nem
de szivesen "tönkre teszem" bármelyikőtök motorját, csak adjátok kölcsön (de az asszonkámnak ne mondjátok meg, h ide adtátok)
azér.2 mert a katalizátor már tegnap kikerült a leömlőből