Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó napot,jóhúzkodást!
abolcskei!a dadogás az azt jelenti,hogy tiltásig húzasd ki!köszönöm véleményed rólam,de lehet hogy ezt hamar visszavonod ha jobban megismersz esetleg személyesen is
30-40ezer TZvel az nem semmi! persze,hogy lehetsz oszlopos tagja,de azért mindenkit meg kell hivni ebédre,(ivecoslaca tud enni ),kávéra,fagyira,üditőre!
szia steve,
már nincs katalizátor a csőben.
kíváncsi vagyok, h mennyit változik a hangja a motornak
Nekem 716 km volt a szombati nap végeredménye!!!
Este 11-re már otthon is voltam!

Ja és a vágott pálya gunin nagyon jól teljesített, még a nyálkás, kavicsos erdei utakon is!!! Bár kissebb nagyobb mértékben mindenki csúszkált szerintem!
Na, de ne tétlenkedjünk!
Szeptemberi túra időpontja: 16.-a szombat
Úti cél: Szeged

Házigazda: Doc, Lacus
Kaja: halászlé (q..a nagy pech azoknak akik nem szeretik a halat)

Navigálás: GPS
Útvonal: ???, de Soltvadkert érintve
Szevasztok Motoregerek!
Elsősorban örülök, hogy mindenki épségben hazaért, másodsorban pedig hogy jól éreztétek magatokat!!!

Az útvonaltévesztésekért mindenkitől elnézést kérek!!!
A GPS alap esetben nagyon jól működik. Viszont van az a fránya hibája, hogy azon az útvonalon próbál végig vinni, amit a gazdája beprogramozott neki. Na ebből adódtak a problémák.
Aztán a másik nagy probléma, hogy ha nincs műhold vétel. Lásd kazincbarcika és környéke. Állítólag napkitörés volt!!??
Tehát vagy be kell járni előre a túraútvonalat, vagy jól kell megadni az útvonalat a GPS navigátornak és legfőképpen imádkozni kell, hogy ne legyen napkitörés!!
Na, hogy tetszenek a lehetőségek???
BASEm, nem vagyok én arab, csak az arab országokban történt nyaralások során ragadt rám... kint folyamatosan arabul beszéltek hozzám és nem igazán hitték el, hogy nem beszélem a nyelvet!
De szürke-fekete-fehér kendőm van! De különben a szüleim a nagy Alföldről érkeztek a fővárosba!
Abdul, te nem arab nemzetiségű vagy? Honnan jöttél, mert én palesztin vagyok!
Dody apó, add meg a privát mail címedet és átküldöm a Hungaroringes levelet. De megadhatod a lányodét is! (Persze csak vicceltem, öreg vagyok én hozzá [O02)
Az első ami a legfontosabb ami miat nem kell, az az hogy nem tudtam kibékülni a motor és a plexi öszképével. Az igazság az, hogy mielőtt megvettem volna, nem láttam a motorra szerelve
A második dolog, nagyon jó a szélvédelme, csak kicsit zajos lett ettől a sisak, de te mivel alacsonyabb vagy nálam, ez neked nem fog gondot okozni, mivel benne maradsz a szélárnyékban.
A harmadik, az tényleg csak az én kényességem, a helyzetjelző lámpák belevilágítanak a plexibe, ez csak sötétben zavaró, de ez is kiküszöbölhető egy kis szivaccsal ami nem is látszik.
A plexi mellet az szól hogy 160-170-ig simán kényelmesen ültem, nem szólva arról ha ráhasaltam a tankra akkor nem is éreztem a menet szelet.
Röviden ennyi
Mi nem tetszett rajta? Nagyon örülnék, ha megosztanád a tapasztalataidat.
Plexi ugyben hivj fel irj a yikess kukac yikess.hu-ra vagy hivj a 70/3344740-en.
Szép estét minden kinek!

Ti már nagyok vagytok ezért tőletek kérek tanácsot. Jövőre meglesz az A1-es jogsim és van 2 jelöltem szerintetek mit vegyek: HONDA NSR125 vagy Cagiva mito EVO ???

Amúgy neked laca van msn-ed?
BlackNet eladó az én plexim is, nem tetszett meg, pedig nem rossz. Ha érdekel miért nem akkor elmondom.
Jó Estét!

Steve, köszi az SMS-t, minden renben.
Fogyasztásom az első szakaszon: 5,3 l/100km, következő szakaszon: 4,8 l/100km.Szerintem nem rossz. Laca, a tiéd is a megszokott alatt volt
Bocsi, elírtam, nem 450 hanem 550km -et mentem tegnap.
Reet-nek köszönöm h kifizette a tankolásomat (0,11 liter)!!! Legközelebb én jövök!
Várjuk a következő túrát!
Jó estét all!
Jó volt a túra csak keveseltem a beszélgatési időt,pedig arról volt szó,hogy inkább építő jellegű lesz ez a gurulás!majd a következőn!nekem 662km jött össze!fergeteges volt a Mátrafüredi sok kanyar! Dody a babát küldesd a Tibivel!!!!!sziasztok jó éjt mindenkinek!
Sziasztok!

Nagyon jó volt a túra, a társaságról pedig ne is beszéljünk. :-) Már várom a következő túrát. A gépem is bejáratódott, így teljes a bódottság :-P Remélem, azért legközelebb a banda fele nem lép le idő előtt. A plexi érdekelne YikeSS, majd beszéljük meg, hogyan juthatnék hozzá. :)
Hali!

Hát még jó hogy szép! Gyönyörű!

Lebegett a rendszámtábla? Hát mi így köszönünk, nem tudtad? Úriemberek, GSR-lovagok vagyunk! Napokig törtem a fejem, hogy lehetne hátrafelé is köszöngetni. Hát így!
Szia!

Nem voltam én ideges!

Nem pimasz volt a kép, hanem keveset mutató......
sziasztok!

tegnap ment előttem 1 gsr-es(1ből felismertem hátulról, olyan jól néz ki=)), és lobogott a rendszámtáblája....föl-le...az normális ? rendőrbácsi bizti örülne neki amikor leakarja olvasni
Hogy mindenki megnyugodjon...a pimasz képet levettem az igazolványomról!
Sziasztok !

Mi is szerencsésen megérkeztünk , 450 km-rel zártam a napot.
Nagyon szép tájakon haladtunk át,de ennek teljes ellentéte volt az útak minősége
Az utolsó szakasz nagyon kifárasztott,de a Hatvan- Szolnok se semmi sötétedésben
Nagyon SZUPER volt, kössz MINDENKINEK
Slash én a helyedben az új motorra biztos csövet raknék. HA pedig nem teccik azért egy bukógoma el fér ha pedig esés kor kátyúban el akad akkor nem volt szerencséd. De ha túrázni mentek " talán " nics akkor kátyúk.
A modern tudomány eszköze okozta azt is GPS
Ja es nem beszelve arrol, hogy reggel hiaba vartalak titeket Paszton :) marhara nem arra indult meg a menet...
Naja. Jo volt, csak legkozelebb GPS helyett terkepet hasznaljunk :)

Amugymeg a vegere elegge megvadult a banda fele, arrol volt szo, hogy nem szaguldozunk lakott teruleten 130-al... no mind1.

En szemelyszerint a valagamat rendesen szetultem... boven sok volt... foleg, hogy ezen a heten majdnem 2000km-ert mentem :)

ja es 5900-on allok, ugyhogy mehetek 6000-es szervizre... telleg mennyibe faj az?