Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legegyszerűbb vizsgák is Himalájának tűnnek a "nehéz percekben". Véleményem szerint a mai kresz az, amin a legjobban lehetne aggódni.
Milyen esés? Lett bajod? És a mocinak?
Hát az nem jó. Sztem marha egyszerű az ien vizsgák. De a kressz az már másabb ha bár ha tanul az ember nincs gond.
Meghát sajnos volt egy esésem hétvégén, így kicsit tartok most a motorozástól. Amúgy vizsga előtt mindig sikerült megcsinálnom, csak akkor sajna nem úgy jött össze.
ÁdÁm
Tybee: Te szoktál motorozni hét közben?
jah
nem, az előzőt a fiam írta, neki kezdődik a suli és ezért tud majd csak hétvégén vizsgázni.
Ne az 1m/s-re koncentrálj. Legyen meg az egyensúly és minimális sebesség
Tybee tanár vagy???
kb 2 hét mulva hétvégén, mert már kezdődik a suli
Ádám: gyakorolni, gyakorolni és gyakorolni. Aztán elálldogálsz ott akár 1 órát is!
Mikor lesz a következő forduló?
Tökéletesen ismerem a férfiak génjeit!
Napsugár! Dehogy szólunk meg!
Alakod példakép majd minden fórumon megforduló GSR tulajnak (a közös guruláson látott kép alapján )
Most biztos azt kérdezhetik mi lehet az a motor
Ha hirtelen kérdenéd hányan vágnák egyből milyen moci van az adatlapodon?
Egyszerre csak egy dologra tudunk figyelni-ám azt alaposan. Nem tehetünk róla, ilyenek a gének
hát az utóbbi hozzászólásokat tekintve a helyedben én aktfotósnak szakosodnék ....
Sziasztok!

Hát az olyan volt hogy van az a 8 méteres folyosó amibe 8 másodpercet kell eltölteni tehát 1 m/sec. Én meg sajna le tettem a lábam és így intettek is hogy ennyi volt..
Üdv Mindenkinek: ÁdÁm
pusi úgy szám. tech téren nincs vele bajom. De a mérnők szakma az úgy oan nem teccik. Még van 3évem gondolkodni szóval nem vok elkésve. Ha bár még a motoros rendőr szakma sem rossz nem??
Sajnálom.
Mi történt?
Köszi fiúk!
Ne szerelmesedjetek belém!
Én már nem tudok szerelmes lenni senkibe, kivéve majd a motoromat!
Már befizettem a csekket ,akkor már tudod...........sajnos
Ha utálod a matekot, akkor biztos jó rendszergazda leszel Öcsém!
Sziasztok!
Bocs, a látványtól még köszönni is elfelejtettem!
Látom pörgött a fórum rendesen, szerintem nem is nagyon tudom visszaolvasni az elmúlt pár napot.
Tybee: Hogy sikerült Ádámnak a vizsga?
Hűha!!! most már volt értelme ma felkelni
Háát, Napsugár...

Eddig is népszerű voltál tisztelt férfikollgáim között, ám ezek után...
Mindenki beléjed lesz szerelmesedve
JÓ estét P.P. !