Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No ezt jó helyre írtad, Napsugi!

Nincs az az Isten, hogy egy GSR-es kihagyja a holnapi Klántúrát! Még ha megígérnéd a meztelen motorozást, akkor se!
Üdv neked is szép Napsugár ! Yamahát szeretnél ??? abból mekkorát ?
én meg a szilágyi e.fasori omv kuton várom a motorosaimat!
10kor indulás!
ez olyan METRO stílus.Röviden,tömören...
"lomot"......

Tiszteled, becsülöd....... csodálkozol, hogy nem megy? LELKE van!
Te vagy az én haverom!!!
az előbb beindítottam a lomot...

nem akart elaludni az FI jelző

dobhatom a kukába

alig 2000 km után
GSR: Jó
GSR: Szép
GSR: Tökéletes

u.i.: Holnap 8 pólus
YAMAHA.kéretik megtisztelni köszi
jóestét all

gratula az újbelépőknek ...

sok sikert a holnapi túrához

Steve ! Mindent tudni akarok a gunin ról . Állapot, típus, bemelegedési idő stb.

Yah? - ama a?

Bocsi, nem akartam a lelkivilágodba gázolni...
Akkor lecseréljük szépen a megjelenő ezresre.....
Yamaha??
az Yahama!
Szerelem, szerelem...
És ha elmúlik az örök hűség?
Vicejjé má!!
Ilyen kifogás nem lenne kifogás, ez nem tartana vissza

Méghogy szül az asszony
Dehogy utállak!
Neked a pap tetszik, nekem a lánya.......

Biztos jó lesz az új Hornet is! Ezt nem vitatom! De a GSR: szerelem! Ez azért nem mindegy!
Szeva Laca!

Utálni fogsz: ma megint láttam a sajtóba, teccik a új hornet állítólag szept.-okt. már lesz és meg lehet szemlélni
De legalább szűkül a kör .
A yamaha valszeg kiesett
Az biztos, hogy jó fejekre! Főleg az én szép nagy kerek fejem......

Holnap is lesz egy jó kis közös túránk, laza 500+ km Mátra-Miskolc stb.

Hajrá GSR-Klán!
Hej -haj , már függő vagyok ... egy méhész fórumon / de aztán no politika sehol sem !!!!!!!!!!!! /
Köszi , úgy látom nem csak egy jó vassal leszek gazdagabb , de jó motoros fejekre is találtam . Remélem jövőre egy-két motorozós-találkához én is tudok csatlakozni ...
Ha beleolvasol a fórum múltjába, vigyázz! Függő leszel!!!
Üdv , hasznaltauto.hu oldalon " múlattam " az ídőt mikor rátaláltam e gépre / GSR / , a SUZUKI KATANÁ-hoz egy örök " plátó " szerelem köt , sajna ezt már rég nem gyártják ,igy szinte le is mondtam a motoros jövőmröl , de mikor rátaláltam a GSR-re rögtön tudtam hogy nem csak legszebb álmaimban maradok motoros / régebben is az voltam / utánna próba , egy fél éves gépet de mivel nem tudtunk megegyezni irány a bolt . A két esemény között nem telt el egy hét...
Szia!

Először is gratula a vashoz!
Másodszor: gratula a szívedhez!
Harmadszor: gratula az eszedhez!
Negyedszer: gratula a szépérzékedhez!

Nem fogod megbánni! Ricardoról annyit, ő szerintem már rég tudja belül, hogy GSR lesz az.......csak még nincs meg a pénze, vagy szül az asszony, vagy még nincs tető a házon, azért nincs meg.....

Dadogtatás: leszabályozás (ami egyenlő egy rohadt nagy adrenalinbombával, ami mint már ecseteltem itt, felér egy Görög Zita-Angelina Jolie között eltöltött szendvicsformával.......)
Szia abolcskei!

Elsősorban gratulálok én is a masinához
Jelenleg még egy két embernek az ideglelése vok itt , mert vásár előtt állok és nem döntöttem. Neked első látásra szerelem volt, mint i.lacának, vagy volt egy kis hezita is? Mi alapján választottál?
Köszönöm a gratulát , majd írom a mail-t is , nagyon jó fej vagy , ha jobban ráérek bele fogok olvasni a fórum múltjába , szeretnék oszlopos tagja lenni e gsr , bocsánat GSR körnek , sokat fogok kérdezni ,bár van némi motors múlt 30-40 ezer km kettő MZ ETZ -vel mert igenis ők is megérdemlik a nagy betüt mert soha nem hagytak cserben , újonan vettem azokat is , és szépen be is járattam , utána is vigyáztam rájuk , nem is voltak hálátlanok , sok szép órát töltöttünk együtt , na bemutatkozásnak ennyi rögtön az első kérdés : mit értesz " dadogtatás " alatt ?