Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyit segíthetek:06-20-.........
HELP , S.o.S , Wanted , Valaki tudna segíteni , kellene kykee telefonszáma !!! ide vagy az abolcskei@vipmail.hu -ra , KÖSZÖNET !!!
Mi CBF-esek csak ennyien voltunk Tatán szombaton!
Bocsi Steve!
Ki kell, hogy ábránditsalak, de a CBF-es kép, nem kerül le még egy jó darabig az igazolványomból!

Valamit nagyon elnéztél!
HMMM a csajék de fincsik! de hát nem nézhetem a Dody após lecsapja a fejem!nézdd meg a képüet,így is milyen apai szigorral áll mögöttem
A mai napon meg kaptam a rendnévtáblámat!akinek kell ilyen az szóljon!
Bizony van még egy Hornetes!
Amint a képen is látható éppen rendőrségi felügyelet alatt van!
De mi így is szeretjük!
Igaz kedves Hidi!!!
Szia Szilvike!
Igazad van! Én is levettem volna a helyedben azt a pimasz CBF-es képet!
Nem kell az oda, az adatlapodra!!
De akkor miért hagytad fent???

Így aztán nem fogunk megnyugodni!!!
van még egy hornetes a bandában??? már várom is a következő turnét!
ugye kerítünk megint szerpentint? naaaaa ugyeigeeeen!!!
Próbáltam a rar letöltését, de 10 órát ír ki... pedig céges hiper-szuper sáv.
Azért köszi a képeket, a lányokat ügyesen elkaptad! Viszont nincs meg a Szilvásvárad utáni szőke, hosszú hajú lovagló lány??? Na az volt a csúcs!
Szevasz tsechov!
Természetesen várunk a további túrákra is!!!
Sőt, ha a kedves Hidi visszatér közénk, akkor még pusmoghattok a Hornetekről is!!!
Azért örülök, hogy így sem unatkoztál!
Üdv
Steve
kykee - nek , csak sikerül a végére
szöveg !!! Bocs , nem írtam ki hogy az előzőt neked szántam....
Oké , majd mindent megoldunk / kaja / !!! a mailt amit küldtem , olvastad ?
De hogy ne maradj le semmiről, ittvan pár kép
Tybee,Adee!
köszi a képeket,jók lettek,sőt még jobbak lennének ha én nem lennék rajtuk!
....attól még meg lehet nézni a képeket,hogy konvertálás alatt van!csak rá kell klikkelni!
hello

háát.. a képtáron azt néztem én is h konvertálás alatt van elvileg az összes kép, nemtom miért..
de csináltam egy tárhelyet ahol RAR-ba le lehet tölteni az összes képet.. annak működnie kellene. Ha nem akkor pedig egy WinRAR nevű progival megtudod oldani a problémát.
Amúgy Üdv: Ádám!
Tybee, valahogy nekem nem működik a dolog. Megtekinteni meg nem tudom: "Konvertálás alatt" vannak a képek.
Csak én vagyok béna?
Hát Kykee ha ilyen gyorsan és leleményesen lezsíroztál mindent, akkor elég lesz csak Dody apó saját mail címe is!
Mondjuk tekinthetjük ezt a hazai pálya előnyének is!
Jók lettek a képek!
Az a sötét napszemüveges maffiózó, fullánkos polóban ,az Kykee bari???
hupsz, a képeket letölthetitek innen
Sziasztok!

A túrán készült képeket letölthetitek innen
vagy megtekinthetitek itt
Tsumi Steve!
Örülök,hogy örülsz,mert akkor én is örülök,de nem ürülök! megkaptam az SMSed,csak a költözés miatt nem volt időm válszolni,bocsesz!jó volt a gurulás,főleg a Mátrafüredi rész a brutál kombos volt,de nagyon bejött,mint neked a gunin!nekem nem csúszkált!nálam a sötét napszemüveg volt a gond,mert az árnyékos részen a szakadékok közepette nem vettem észre egy útrepedést és ott akadt egy krízishelyzetem,de egy frissjogsis ezt is megoldja,nem??
Viszont a közös flamózást nagyon hiányoltam ott a Szalajak-völgynél szétesett a társaság mert nem volt egyszerre ennyi hely a kollektív csámcsogáshoz!nem baj,majd Szögödön nagy zaba lesz!remélem még több motorral!Volt tekintélye a csapatnak!
Nem tudom,most belefért a viselkedésem a KLÁN kultúrába??
Állitólag Szögödön a Lacus,meg a Doc fizet mindent,mert ők a házigazdák!főleg ha megnyerem az 5öst!
Rece apó tesó!
M0,M1.M3,M5,M7,tenisz,foci,golf,stb!!!kielégítő volt a válaszom!amúgy köszi minden okés,csak azt a fránya plastik kártyát nem akarják kiadni,amin "A" felirat is ékeskedik!mondván minek sietek a kérelmével mikor közel 10.000kmtert motoroztam jogsi nélkül,balesetmentesen,yardmentesen!?akkor nem ráér?
miből gondolod,hogy nem a pötsöm húzgálom?
Abdul!
Tamcsikát már lebeszéltem Don Dody apóssal!bele is egyezett és lassan már odabútorozom és a Dodyval nyitunk egy nagy teleshoppot kérdezd csak meg tőle!
szasz kykee,
mi a pálya?
remélem nem a pöcsöd húzgálod!?