Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Nekem 2 haverom lesz ott a polusnal reggel. 1 GSR, es 1 Hornet.
En viszont lehet nem leszek ott, hanem Hatvan utan a 21-esen, a Pasztoi elagnal csatlakozom. Ha tudok. Ha kesek kicsit, akkor meg csapatok utanatok!
ezt nézzétek
öcsém.....
any@d......
ez nem semmi.......
köszi........

Gratulálok! nekem van magyar nyelvű gépkönyv!ha kell elküldöm postán!ird meg a cimedet a gsr.klan@citromail.hu ra
1000km-ig 6500fordulat néha 10.000ig húzasd meg,sok váltogatás és soha se menj vele egy sebességtartományban huzamosabb ideig és motorféket sokat használd!1000es szervíz után meg dadogtatsd le ritkán!üdv kykee
Szia Steve!

Tudod, továbbra is lelkesen futok a rakparton, és kedvenc Margit szigetemen, a 10km ismét meg sem kottyan.
Igaz a szeptemberi félmaratonon most nem indulok, de előtte lesz egy reggeli futás, holmi 4 km körül, meg szept.9.-én egy éjszakai nyárbúcsúztató...majd jönnek a váltók, meg novemberben a balatoni félmaraton.Na ott már indulok!
Úgyhogy az 52-54kg igy megmarad.

Jöhettek szurkolni!
Háj evribodri , ma foglaltam le egy vadi új gsr-t jövő héten állitólag /műszakival/ át is vehetem , a papirjait is megkaptam , természetesen magyarnyelvű gépkönyv nincs hozzá / örjöngök /, ti sem kaptatok ?, honnét lehet beszerezni ??? , köszi a segitséget !
RECE!max csak hamburgerember vagyok!de az nagyon!
Jó napot,jó húzkodást!
Steve Tesó!én már reggel esőgúnyát húztam fel,mert a kiccsaládomnak kell a Swift!így hát maradt a kicsi GSRem!hajnal óta szakad ,ömlik az eső!nyeregbe fel 8kor aztán indúltam!mint ne mondjak,vízátfolyástól nagy pocsolyákig volt minden!de a Dunlop KR108as észre sem vette!szóval már a múltkor is írtam,hogy jó ez a gunin esőben is,de sz@rrá ázott úton is megfelelően mükszik még 130nál is!örülök,hogy beváltnak tekinted és nem rám hagyatkozva hoztad eme gunin vásárlási ötleted!korrekt volt a Sanyi,remélem nemhordott le elötted???
Tisztelt Rece apó tesó!én rám tökre nem illik az a szó,hogy volumen!nem vagyok Mc"fly!ha ezt mondják nekem még jobban bizonyitási vágy lesz rajtam urrá!Ha a fő téren szólitana le egy Turet szindrómás csaj,még azt sem hagynám ki FOGADÁSBÓL!csak annyira vagyok hangember mint TE!ezt akkor TE tudod,hogy én mennyire vagyok az!
kykee tesó,
ne aggódj a csajszik miatt, sztem tudják, h csak hangember vagy
szeva steve,
örülök, h tetszik a pályagumi.
nem kívánok cáfolhatatlan érveket fölhozni mellette, másik topikokban már beleszaladtam ebbe és rájöttem, h semmi értelme olyan embereket megpróbáln meggyőzni, akiknek más a véleményük.
ettől függetlenül teljesen egyetértek azokkal, akik a biztonságra törekednek és nem pálya hanem utcai gumikat vesznek. az a véleményem egyébként, h a vízelvezetése a pályagumiknak nem éri el az utcai szintjét.
ezért intelek, hogy esőben csak óvatosan!!!!!!
amikor azt kérdezted, h az enyém csúszik-e azt mondtam, h nem. de azt azért tudni kell, h esőben nem próbálok állatkodni még véletlenül sem
mindegy jól döntöttél hidd el, csak cseréld ki az elsőt is mielőtt meglepődnél
Sziasztok!
Ivecoslaca, sajnos a jogsim még nincs meg. A kresz-t már megcsináltam, de a rutint és a forgalmit csak tavasszal fogom, mert csak nov. 4.-én töltöm a 21-et.
Szívesen csatlakoztam volna hozzátok.
Szia Szilvike!
Jó a kép, vagyis inkább aki rajta van!
Látom nem romlott az alakod az utóbbi időben!!!
Sőt!
Tesókám!
Kösz a gunin tippet!!!
Eddig nagyon bejött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GUNIN!!!
Meg van az új gunin!!!!
Dunlop, vágott pályagumi 14.000.-Ft-ért!!

Mindjárt mennem kellett vele úgy 200 km-t, mert rohadtul kíváncsi voltam hogy műkszik!
Hát eddig szuperül!!!

1.) Kib..ul tapad! Még szép hiszen pályagumi!
2.) Jóval hegyesebb a profilja mint az utcai gumiknak, ezáltal szinte bekérezkedik a kanyarba. Érezhetően könnyebb dönteni a motort!! Rece! Igazad volt! Jól érezhető kanyarban, hogy a hátulja sokkal inkább bedölne mint az eredeti első gumim!!! Azért az én tempómnál nem aggasztó a dolog! Viszont ha hátul beválik előre is ilyen fog kerülni!
3.) Ezek a pályagumik acél szálasak, míg az utcai gumik szövet szálasak, abből kifolyólag sokkal inkább terhelhetőek. Na ez is értelemszerű!
4.) Talán valamivel nagyobb figyelmet kell fordítani a bemelegedésükre, de ez sem vészes. Mondta szakember...

Ha esőben is beválik, ezután csak ilyen gumik lesznek a motoromon!!!!

Rece! Javíts ki ha valamit rosszúl írtam!!
Szevasz Tybee!
OK! A MOL kútnál találkozunk holnap 9-kor!!!
Jó reggelt Motoregerek!
El van döntve!
A Reet útvonala lesz rajta a térképen, meg az időbeosztás!
Holnap induláskor mindenki megkapja!!!
Ahogy beérkeztek HATVAN-ba(a 3-as úton, BUDAPEST felöl) a térkép szerint van egy MOL kút, ott találkozhatnánk .
jah az az út nagyon fasza imádom
Szia Tybee!

Nem tudom, mindkettő jó! De a 22-es utat kár lenne kihagyni visszafelé, bár motorral még nem jártam arra, de az Ivecot alaposan leizzasztja......így én reet útiterve mellé állok! (bár tökmindegy, csak go.....)
Kedves Gyöngyi!

Nagyon örülök! Hatalmas gratulációm! Ha valaki, Te megérdemled, annyira akartad már! Sok-sok balesetmentes kilométert kívánok!
Apropó, Te ugye csajozni nem járhatsz el vele, akkor mit csinálsz majd? Szegény pasik, már előre sajnálom őket.......

Ha minden igaz, szombaton Salgótarján felé jövünk haza!?? B.gyarmat és Vác közt tényleg nagyon jó az út, vétek lenne kihagyni! Ha így alakul, csatlakozhatnál Tarjánban egy pár kilcsire, legalább megismersz egy pár lökött embert.....
Jó estét, szia mindenki!

Akkor melyik úti terv a jó?
Hali Steve!

Nekem aztán édesmindegy.......kajálda, fagyizó, kanyarok és gyors tempó legyen jó társasággal! Asszonypajtást sajnos nem viszem érthető okokból!
Ja, a tangabugyit nem vállalom, mert a zsíros farpofáim közrefognák a bugyi vékonyabbik felét, így azt hinnétek nincs rajtam semmi, oszt még valaki megkívánna.....
Rece-papa, ha gondolod, rakhatok fel én is magamról monokinis képet.......és én még szembe is fordulnék a kamerával..... (hányingeres kép miért nincs??? )
Kykee!

Most nézem.
Rosszul írtam No Vő!
Neked így após!!!

Na meg ha nem találtad ki akkor Székesfehérvár !!!

Szombatra szaros esőt ír az előrejelzés a reggeli órákra!
Na ez egy kicsit fölb,,,,,,ta az agyamat!

Dody