Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét mindenkinek!
Én is megérkeztem, 583 km volt a mai etap.
A túra nagyon klassz volt. Az idő tökéletes, a táj a meseszép és a csodálatos között mozgott (csak Dody lányához tudnám hasonlítani ), olyannyira megfogott, hogy elhatároztam költő leszek, és megírom 3 kötetben.

Sajnos a végére valóban szétszóródtunk, de tanulunk belőle és legközelebb ez elkerülhető.
Javaslom, hogy az út elejének GPS koordinátáit országos médiában hírdessük meg, hogy motorosok számára kerülendő, mert kanyarvadászat helyett lyukvadászat volt az a rész. Nekem a nyakam a sok rázkodástól megfájdult, most is alig mozog, és még a motorom is folyamatosan panaszkodik miatta .
Az út vége, Galyatető, Pásztó környéke nagyon bejött, klasszul lehetett menni a kanyargós úton. Ha sok ilyet csinálunk, akkor a végén még megtanulok motorozni. Javaslom a számtalan helyi érdekesség miatt Eger és Kazincbarcika városát mindenképpen keressük fel újra a közeljövőben!

Megyek aludni, szép estét mindenkinek.

Ui.: Lacához csatlakozva: legközelebb az ebéd helyét mindenképpen tudományos alapossággal, a szaksajtót gondosan átböngészve kell kiválasztani, mert a mai kaja tényleg nem volt valami fényes...
Hogy igy rákérdeztél!

Nem eladó,mert nem árú!
De azért kösz a bókot !

Csaó Dódy
Sziasztok megérkeztem 9 óra 5 perckor.
Km 841 !
Nekem ez messze a csúcs!
Gyerekek az a Parádi szakasz parádés volt !
Pl:
Ha azt 2x odavissza megcsináltuk volna! Na?
Én nagyon élveztem és kérem a gumim széle is kapott a pofájára!
K..va jó volt !
Abdul ne izgulj autópályán elhagyot a Kykees brigád éngem is.
Ezért Bp re singliként érkeztem.
Na ott 4en összejöttünk ismét és érdekes módon a Balatonig meg a Yamahás barátom veszett el.
Már persze Ő is hazaért !

Nekem nagyon tetszett ez egy Király nap volt!
Na és az idő pedig k i v á l ó ! ! !

Jó pihenést mindenkinek !!!!
Dody
Hazaértem én is, a vége 545 km lett, azért nem esett folt a GSR-esek becsületén, végigcsináltuk a teljes útvonalat!! Bár öszintén megmondom, Rétságtól már nagyon szenvedtem, nem láttam semmit.....
Nagyon jól éreztem magam, a társaság ismét remek volt!!!
Sajnos voltak hiányosságok a mai túrán, értem ezalatt a pontos útvonal megtervezését, a pihenőhelyeket, de majd csiszolódunk és akkor minden tökéletes lesz!

Vigipapa Badlac azért nem volt gyenge az a naplemente.... mikor pont az úton előttünk volt... mintha a lemenő napba száguldanánk tajtékos vasparipáinkon
Üdv Mindenkinek.

Remek volt a mai túra , remélem megyünk megint együtt mihamarabb.

Köszönjük a szervezést is. :D

White & Katinka
Szép jó estét mindenkinek! Remélem mindenki épségben hazaért.
Hát az újabb gurulásnak is vége. Megfigyeltétek, hogy az elején mindig nyugisan motorozgatunk, aztán a végén mindenki megzakkan és imádja hajszolni a kis drágáját? De lehet, hogy ez azért van, mert valahogy mindig úgy alakul, hogy Kykee tesóékhoz keveredem az utolsó etapnál (ami jelen esetben a Szilvásvárad - Gyöngyös szakasz volt).
Szerintem abban megállapodhatunk, hogy ezek után bárhova is tervezzük a túrát, ennek a szakasznak benne kell lennie az útvonaltervben... ez maga volt a gyönyör!!! Hazaérve megnéztem a gumit és nem igazán hittem el, hogy ennyire sikerült bedöntenem a gépet.
Köszönet újra a szervezőknek, főleg, hogy ennyi csinos lányt is összeszerveztek a táj szépsége mellé!
Szeva Slash!

Üdv a GSR-táborban!
A neved alapján máris szimpatikus vagy!

Én is csak javasolni tudom a bukógombát/csövet! Talán a cső csúnyább viszont jobb! De tény, hogy
-főleg első motornál- nagyon kell! Az más kérdés hogy soha ne használd ki, hogy van!

Jó legyél, majd még jelentkezz! (akár egy gitárszólóval...)
Csaó!

Remélem legközelebb is jössz! ( a törvény nem ismerése nem mentesít..... ) Majd legközelebb leisszuk......
Szevasztok GSR lovagok! (és Yamaha és Honda )

Qrva jó nap volt! Nagyon élveztem! Főleg a fogyasztást....Talán sose fog mégegyszer 6 litert enni......
Még jobb lett volna a nap, ha a Mátra felé kezdünk! Na majd máskor. Az tuti, hogy idén én még megyek a Mátrába.......
A kaja nekem nem jött be, de sebaj, legalább tovább szálkásodtam.......habár nem is, itthon bepótoltam.....
Nekem 549 km lett a vége. Minden elismerésem a keszthelyi csapatnak, nem semmi, amit véghezvittek!
Hazafelé a csapat kicsit szétszakadt, de azért remélem mindenki hazaért rendben!

Reet! Ne haragudj, hogy nem mentem veletek Észak felé, főleg hogy én voltam rajta a legjobban.....de így is háromnegyed kilenckor értem haza, ha elmegyek veletek, akkor már a két kiscsávót már csak alva találom itthon! Remélem bepótoljuk!

Ti vagytok a világ legjobb csapata!!!
Dody milyen szép lányod van, nem eladó?

Remélem hazaértek, alvás nélkül a 900km az nem egyszerű ...
üdvözlet mindenkinek!
én voltam a mai túrán a sárga hornettel.
most, hogy belelolvastam a fórumba, rájöttem, hogy több ízben és szempontból is megszegtem a közös gurulás szabályait. ezért mindenkitől elnézést kérek. igérem többet nem fordul elő! már amennyiben renitensként még részt vehetek hasonló megmozdulásokon
mindazonáltal remek volt a túra, nagyszerűen szórakoztam! köszönöm a szervezőknek és mindenkinek!
remélem, mindenki épségben hazaért!
a legjobbakat mindannyiótoknak!
Hali Slash!

Én is sokáig hezitáltam a bukógomba, és a cső között.... végül is a csövet választottam. pont zért, amit neked is mondtak a boltban. Esztétikailag még nem vagyok 100%-ig kibékülve a csővel, de majd megszokom
Most nem tudok neked képet feltenni, de van itt egy régebbi hozzászolás az 5269-as ahol van fent kép, amit nekem tettek fel cső, kicsit (szerintem) jobban mutatt, holnap teszek fel képet róla.
Hakihó !

Mindenkit megvárunk, ha Ti is megvártok minket!
Megtörtént az ébredés, nagyon frissek vagyunk és várjuk a közös gurulást !

Nagyszerű intenzíven szaporodik a GSR tábor. Gratula minden Új tagnak.
Mindenki kiváló döntést hozott az tuti aki csatlakozott !

Az idő remélem kegyes lesz velünk ma.
Az előrejelzés alapján Borsodban még lehet hogy nedvesek is leszünk.

Laca nEKED 500KM? MERT NEKÜNK 900!

Akkor 8 kor érkezünk mi is!

Csaó:
Dody
"estét!

Reggel azért várjatok meg skacok, ha esetleg késnék pár percet. :)
hát igen...
én is hasonlóképp gondolkodom
még azért rágódom rajta egy kicsit...
hát nem tudom én is akartam a TZRre de végül nem rakattam. reménykedem hogy nem fogok úgy elcsúszni hogy kelljen ha meg elütnek akkor nem számít a bukógomba
Köszi...
Tehát akkor igen vagy nem?!
majd leveszem
csak pár napra tettem fel Rece gyógyulásáért
hát Napsugár, elég pimasz az a kép

itt a sok férfi között
Szia!jól teszed hogy veszel motort meghogy Suzukit sok sikert a hétfői vizsgához a bukógomba ha csúszásnál beleakad valamibe az nem túl szerencsés de ha nem akkornagyon jó hogy van
Üdv mindenkinek!

Ha minden igaz, egy héten belül én is GSR tulajdonos leszek.
Életem első motorja lesz.
Hétfőn lesz a forgalmi vizsgám - most csinálom a jogsit - előtte még sosem vezettem motort.
Na jó, kétszer robogót.
De most így harmincon túl elhatároztam, hogy élvezem egy kicsit az életet és ehhez jó társnak tűnik a GSR 600.
Szóval lenne egy dilemmám, hátha tudtok segíteni.
A kereskedésben azt mondták, hogy ne vegyek bukógombát, mert nem biztonságos a motor szempontjából, mivel könnyen letörik a tartó rész és akkor sérül a blokk - inkább vegyek bukócsövet.
Sajnos, azt nem láttam képen, de szerintem nem esztétikus - viszont lehet, hogy biztonságosabb.
Vélemények?
Különbenis: csak Honda CBF-ek és egy Gixxerr jön!
Nem igérek meztelen motorozást
Lépek én is, nekem meg meló lesz , tökre ződülök az irigységtől
Legalább egy közös lesz bennünk holnap: egyikünk sem akar esőt

Jó utat Mindenkinek!
Ehh, azon majd ráérek akkor gondolkodni......

Jó éjt Nektek a továbbiakban, én megyek csicsikálni, holnap Klántúra!

Ricardo, GSR-rel álmodj! (a gyermekeimnek szoktam mondani, hogy angyalokkal álmodjatok, onnét az ötlet)
Most mé" teszel ilyen felelőtlen kijelentést
Aztán ha meg szavadon fognak, nem győzöl inogni a GSR-en, hogy hová is menj