Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát elszóltam volna magam???
Nagy-nagy grat!

De akkor miért topicolsz? Holnap ezres szervíz!!!
MÁr VAN BENNE 10 km , ILYeNRE GONDOLTAM , Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meg van a moci , meg van a moci !!! meg van a moci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép estét mindenkinek léptem haza,elég volt ennyi mobil mára!
Hali!
üdv kykee
Recemura! siess,siess már,mert kiváncsi vagyok a hangjára és különben nekem is megigérted,vagy nem? lehet,hogy jobb lesz mint a Yoshimura??? elektronikailag nem kell utána valamit variálni rajta??
sziasztok,
amint azt dody papának megigértem itt van két kép a visszaheggesztett kipuffról.
holnap este lesz eredmény a hangról!!!
addig legyetek türelemmel, mert én már nagyon türelmetlen vagyok
Üdv gOnzales!
Igen! Ez a szegedi túra, az a szeptember 16.-i túra!!!
Nem az M5-ösön megyünk...
Amúgy vettem a jelentkezésed!!!
Én erről még vmikor év elején olvastam, de úgy tudom, hogy csak tanulmány, és csak a dizájn létezik. Azaz még nagyon messze vannak a megvalósítástól, ez "csak" egy ötlet. De annak qrva jó.
Hali,

ez a szegedi, ez a szeptemberi túra? Mert akkor már előzetesen jelentkeznék, tisztelegve.

Első és legfontosabb kérdésem: ugye nem az M5-ön fogjuk végigtolni egészen Szegedig?
tarka fivéremmel itt ülünk a shoppomban és sírunk,hogy ilyen már van!ezt nézze meg akit érdekelnek a mobilok és utána nyilatkozzon a látottakról!www.metacafe.com/watch/184675/nokia_888/
no komment,de ne szólj semmit!
Tegnap este egy furgonos alak majdnem palacsintát csinált belőlem a Váci úton befelé jövet.
Már rég a sávomban voltam, amikor ki akartam egy picit gyorsítani, erre ez a paraszt bele sem nézett a tükörbe és húzta rám a kormány, holott majdnem az ablak mellett voltam. Mondanom sem kell, hogy nekem köszönhető, hogy nem történt baleset. Hihetetlen, hogy mennyire figyelmetlenül vezetnek néha az emberek?!
Köszönöm szépen, tényleg!
Az eredményt még nem tudom, holnap este derül ki. Mert hiába vagyok az első, most az egyik ellenfél, valamit be akar kavarni, jogi úton...
hát szóval ennyi a történet
Szia Cica!
Köszönöm, hogy köszönöd!!!!!!
Én mondtam, hogy a GSR-es csapatra, meg persze a többi ide látogató barátunkra mindig lehet számítani!!!!
Sok sikert a továbbiakhoz!
Pussz
Steve
Sikerült telefonon utolérnem Don Doc-ot!!!
Ebben nagy segítségemre volt Kykee tesó!
Alakul a szögedi túra! A tervek szerint olyan kajáldába megyünk ahová az egész csapat befér! Lesz halászlé is meg minden egyéb azoknak akik utálják a halat!
De előtte korzózunk egyet Szögeden, had ismerkedjenek meg az ottaniak is a jelenlegi motoros csúcstechnikával!!!!
Aztán vagy átgurulunk egy kocsmába (kávéházba) vagy nem. A lényeg hogy dumálhatunk és haverkodhatunk ameddig jólesik.
Hazafelé Soltvadkerten a már mindenki által tudott és várt fagylaltkóstolás!
Akinek van egyéb javaslata, vagy kérése az most még meg- ill. felteheti.
igen-igen a kisebbik a palacsintasütővel!
Ő itt kykee a parafenomén klubban 1990-ben!!!
Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy beírok ide, hiszen nem is ismertek igazából (legalábbis, nagyon kevés motorossal találkoztam innen). Én volnék Vadmacs, mindenhol máshol motoros berkekben (MotoCat), akire egy hónapig szavazni "kellet"
Mivel holnap zárul a szavazás, és ti is részt vettetek benne, és segítettetek, hogy elérjem ezt a pontszámot. Szeretném nektek megköszönni!!!

Köszönöm szépen, hogy támogattatok és hogy szavaztatok!
Külön köszönet Steve-nek, hogy ide is beírta a linket;)

Remélem még majd találkozunk az utakon, mindenkinek jó időt, jó utat és vigyázzatok magatokra!!!

Pussz

Vadmacs, izé, maradjunk a MotoCatnél:))
...ez igaz,nem ismertél,de nem rólam van szó!ezért sem lehet rólam képed,meg azért mert nekem akkor már DVD-m volt,és laptoppal rohangáltam!te sem laktál panelban,így rólad sem lehet ilyen képet találni a goooogülben!pedig kerestem!
sajnos nincs ilyen fényképem, mert akkor még nem ismertelek
úúúú,eddig az volt életem legjobb éve!abban az év augusztusában az Öv utcában,találtam egy Ericcson 197est!ott villogott a földön a pékség bejárata mellett!akkor ment elöfizuval 143.000.-forintért!szépen el lett adva 120.000.-ftért!akkoriban ilyen,hogy bemérés és tiltás még nem is létezett!tehát no para!az óta sem,meg ha lenne is már elévült 2szer! meg miből indultak volna ki,hogy ki az eladó??? volt lefedettség csak keresni kellett!főleg a panellakásokban volt a legjobb!el tudom képzelni,hogy a sok státuszszimbólumos egyén ott rohangál a szobában térerőt keresgélve!
De legalább elmondhatja,hogy van mobilja,amit egy bőrtokban kifüggeszt a gatyájára,majd a hóna alá csapja a videókazettatokokat és megy egy kört a telepen!igy néz ki a 90es évek menője!van esetleg ilyenről képed???
94 április, nem most volt az sem,
lefedettség majdnem nulla
azért ne túlozzunk kykee, rá is van írva, h text.
szöveges üzenetek megjelenítésére szolgált.
a leggyakoribb üzenet: xy vagyok azonnal hívjon föl.
de mégis hogyan és mivel te baromarcú?
hát általában ezt gondoltam, mikor elolvastam "kedvenc" ügyfelem üzenetét.
persze a rá egy évre vásárolt fantasztikus motorolla utazó bőröndöm oda vissza hívás számlája sem volt sokkal kellemesebb.
de legalább elmondhatom magamról, h a westel 900 első száz ügyfele közé tartozom.
na az volt ám csak a csoda, motorolla 7200. ezer dojcsmárk akkor az nem volt kis péz