Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dody!
Az előbb hívtak telefonon hogy a víz alatti radarok halnövekedést jeleztek!
palya!
Kicsit többet mondhatnál az esetedről? Okulás végett például. Azt pedig hogy mennyit szeretnél kapni a GSR-ért gondolom nem titok és ez nem is OFF itt.
Na csak nem ???

Mi történt basszus ??
Napsugár!
A kép nem zavarhatott senkit mert csak az tudta megnézni akinek szándékában állt megtekinteni. Ha perion barátunk vette volna a fáradságot és ezt pár hozzászólást ami itt született végigolvasta volna akkor tudhatná hogy egy régi ígéretedet teljesítetted (félig mert én például szembeni fotót kértem ) nemes felajánlással fűszerezve hogy gyorsabban gyógyuljon Rece hisz különben hogy fetrengene hétvégén Szentesen? A topikot elhagynod pedig eléggé buta megoldás lenne a részedről mert ilyet még lárifárion sem kért tőled csak azt hogy fogadj cölibátust.
Aki a szűretlen búzasört szereti rossz ember nem lehet így szerintem azt a kis időt míg majd Hondatopik befogad az új mocid révén töltsd itt vidáman velünk és például e hó 11-re és 16-ra meg is kérnénk téged országos jó idő végett! Sőt 16-án még az is meglehet hogy maga larionsex hoz el a szögedi hallé megkóstolására gáláns bocsánatkérése jeléül
Sziasztok!
A GSR számomra az ideális gép,de sajnos hála a rutinomnak és egy figyelmetlen autósnak,az idei szezon nekem 3 napig tartott.
Gazdasági tk-lett a dologból,ami vicces(csak egyedül én nem nevetek),el kell adnom a gépet,akit esetleg érdekel:
palya@mailbox.hu

Mindenki vigyázzon magára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv
palya
Utoljára Steve-nél láttam ily csodálatos átalakulást
Halidéj Ancsika!
Ezexerint túlélted a tegnap esti fantomot
Szia Mindenki !

Látom hátatfordítottatok a topicnak !

Csatlakozom én is hozzátok !
Csá:
Dody
Szia Ricardo !

Bölcs gondolatok !

Igazad van
Dody
Ti biztos jobban ismeritek, mint én, ezért sem értem a Lacának a tegnap esti kijelentését, azaz "vagy Napsugár változott az utóbbi időben, vagy mindenki". Valamit nem tudok?
De kérdem én: most ilyen gyerekes dolog végett lépjen ki a topic életéből egy olyan ember, akihez általában mindenki kedvesen szólt és hülyéskedett veletek?
Szerintem nem kéne foglalkozni a dologgal, főleg ha még Steve javaslatára bocsánatot is kér a Larion.

Napsugár, nem iztos, hogy jó ötlet ez a szavazás. Csak simán lépj túl. Részemről lezárt az ügy.








Őszintén sajnálom !
Amúgy pedig szavazásra bocsájtanám, ki az akinek tetszett a kép!
Várom a szavazatokat!
Larion!
Én 2000-ben ültem először motoron! Aztán 2001-ben megszóltak, a motorlandon, hogy beválllom, hogy szeretek hátul ücsörögni...és hogy miért nem teszem, le a jogsit! És evszek saját motort! otthagytam a motorlandot...aztán 2004től ismét uats voltam, tavaly meglett a jogsi...
Sajnos motorom még nincs...ezért nem vagyok a motoros nők topikban.
Nagyon unom, hogy a motorozz.hu-n is kikezdtek azért, mert én is megirtam őszintén a véleményem, hogy Szabadság Vándora milyen jogon zár ki és tesz különbséget egy uj jogsis uj motor-os ember és régi között..onnan is eltávoztam.
Nekem nem hiányzik senkinek a társasága és a piszkálódás.
Bocsánat, hogy téged zavart a kép, ami róla készült.
Csak Rece gyógyulása miatt tettem fel, mert megigértem a kedves topiklakóknak.
Nem szégyenlem az idomaim!
Ha kell jövő nyáron egy közös balatoni fürdőzésnél is megteszem!!!
Akit zavar, az menjen motorozni, ha már megteheti. Én addig igy kompenzálok!

Kedves klán tagok!
Bocsi, hogy itt voltam, azt hiszem maradok a régi barátoknál, akik ismernek...majd találkozunk talán, ha lesz motorom!
Puszi mindenkinek!
larion6!
9.-e szombat, 7 óra 30 perc.
Budaörsi AGIP kút (M1-M7 kivezető) előtt várlak, max. 7 óra 35-ig.
Aztán irány Tihany. A további program fakultatív (mivel nekem dolgom van), de Kykee tesóékkal biztosan lesz találka, azon ott a helyed, ha komoly ez a Klán Tagdág dolog!
Ha Klán Tag akarsz lenni, kezdetnek talán ennyi!
Meg néhány bocsánatkérés, ha belefér a büszkeségedbe!
Vélemény???
Szevasz Dody papa!
örülök,hogy jól kijöttem belöle!nekem is lehet néha szerencsém!
azért az ellenségemnek sem kívánom azt az érzést amikor a motort megláttam
Persze a galantféreg provokál!küldött egy önsajnáltató,lelkiismeretfúrdalást keltő bu.is esemest!
majd meghatódtam!folyt.köv!nem felejtek se jót,se rosszat!
Jó bejáratást az új guninhoz!
csaó papa!
érdekes amit itt most leírtál?!
Bocsánat!de én is szeretnék KLÁN tag lenni!azt hittem,ha őszinte vagyok akkor engem is befogadtok!
rosszúl kezdem volna????sajnálom,nehezen alkalmazkodom!a klán érdekeit próbáltam előzetesen képviselni,hogy megmaradjon az a tisztasága ami az elején még látható volt!természetesen most is van,de mintha egy kicsit behígult volna!megint őszinte vagyok!
Szevasz Tesókám!
Reggel kb. 9-re megyek és estig maradok!
A Magyar BMW Autóklub – 1962- nek lesz itt rendezvénye. Mivel én vagyok a titkár így segítek lebonyolítani a találkozót.
Hihetetlen módon rágni fogják a kefét, amikor beállítok a GSR-emmel!!!
De hát semmi pénzért nem mennék autóval, még BMW-vel sem!!!
Ez van!
Majd hívlak!

igy van Steve bátyó tesó!
csaó P.P!
a múltkori incidensben kitört a lámpatestből a műszeregység!nem lehet ragasztani,kompletten meg kell venni az egész lámát!
Szevasz P.P.!
Ne húzd fel magad! Nem éri meg!
A piszkálódáson túl kell lépni. Ez nyilvános topik , benne van a pakliban, hogy olyanok is ideszédülnek akik nem ide valók!
A mi közösségünket ez nem bomlasztja, ez ugyanis Klán!!!
Legfeljebb megismerkedhetünk néhány aberrált hozzászólással. Na bumm… Ha majd nagyon zavar kimoderáltatjuk!
Ennyi.
neked is Ancsika!
Csumizlak Steve!
mikor jössz Tihanyba??meddig maradsz??kiváncsi vagyok nagyon a végeredményre!ha jól sikerült akkor a Recemura az enyémet is meggyógyithatja jövő hétfőn amig ringezem!8 óra alatt csak meg tudja csinálni az immáron rutinná vált feladatot!nem igaz?
szerintem jó lesz a hangja!persze hogy jó lesz,mert GSR!
Ha itt vagy csörögj rám aztán taller!üdv