Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem Pokolgép !!
Szia Rece !

Ez érdekel éngem is!
Speckó ez most Pilot projekt?
Vagy kiforrot dolog már?
Én magam is már igazitottam a hangján 12 es fúrót /"25 cm"/ betoltam mindkét csőbe és sokat segített.
Az már rendes hangot eredményezett volna talán egy 20 as fúró, de azom azt nincs.
Na kiváncsívá tettél Uram.

Csaó:
Dody
na mi ez kykee?
Josimkykee és recemura!együtt kéne kipufogót gyártanunk
gondolom jól fog öbliteni!ahogy húzom,úgy torpan majd,mert akkora lyuk sem lesz benne,hogy egy fogpiszkálót átdugjak rajta!persze aztán így menjek veled versengeni!rafkos vagy Mr.recemura!
bízd csak rám, nem bánod meg
öcsém,ez nem semmi,hogy hogy leégett a kazánod!!
szerintem ha már ilyen állapotban van akkor csinálj belőle egy sportdobot a GSRre és ha jó is lesz akkor készitheted fel magad az én kéményem herélésére!
recemura 1.2 super race version
steve itt van neked pár kép
6416# ha játszik a hülyegyerek........
én is neked Ancsika
Haligali Steve!
sok a melóm és rohantam,gondoltam egy kis röviditéssel is értehető lesz! Jó az simán-nak a röviditése,vagy:jó a SIM kártyám
de ha belefér akkor csatlakoznék!mi már annyi mindent kitaláltunk,akkor szerintem nem sértödsz meg ha még ez is belefér!Az anyakönyvvezetőnél találkozunk és átiratattajuk a nevünket,Gunin Steve és Josim Kykee-re!
Szevasz Tesókám!
Te már ittál, vagy csatlakozol az általam alapított nyelvújító mozgalomhoz???
Tetszik ez az új szó, hogy josim!!!
Legalább olyan jó mint a gunin!!
Kykkee!
Írtam Neked a tl-re!
Laca!
ahogy visszakapom abolcskeitől a kézikönyvet,ami magyar nyelven leledzik,jelen pillanatban Veszprém és Mezőfalva között,abban a pillanatban adom neked ünnepélyes kertek között a lakásod ajtajában,mert megvan a josim és mehetek ahova csak akarok,csak legyen pia meg egy pár GSR tulaj tesó,hogy jól berugjunk,amit Rece apó tesó talált ki,hogy jól érezzük magunkat,természtesen a te számládra!na így kell egy levegővel topicolni,pont nélkül,csak vesszővel ékesítve a sorokat,hogy legyen megint mit fölöslegesen olvasnotok és mire ennek a mondatnak a végére ér a kedves olvasó,addigra kellö képpen a melegebb éghajlatra kíván engem küldeni!
Ööö...majd ha lesz ujabb verseny!
Szia!

Én már az első kilométerek óta fújom. (igaz van mikor ránézek, hogy be kéne fújni, aztán elfelejtem.....de ez így van a zsenikkel, mindent mi sem jegyezhetünk meg.....)
Akkor fújom, mikor kifényesedik a közepe, ez akár 100 km-en belül is lehet az előző fújás óta.

Nekem a Shell spray jött be a legjobban, a Castrol ellenében.
A kézikönyv küldési címe: 2338 Áporka, Nyár utca 12.
Hipergyorsan!

Hálám örökké fog üldözni! (de utolérni biztos nem fog....)

Kapsz érte egy nem működő K-500i-t!
Szeva Rece-apó!

Rémhírterjesztésért nagy büntetés jár! Ha nem az állambácsitól, akkor tőlem! A világ legjobb motorját eladni? Ami nem is az enyém hanem a banké? Kizárt dolog! Ha nem lesz mit ennem akkor se!!! Lehet félreértettél valamit......
Csütörtökön ezres szervíz..., végre
azóta időnként csipog a gyomra
Egyszer már evett is!
láttál már text személyi hívót?
szasz rece apó!
húzkodós???valaki mesélt valamit rólam????
hála Istennek(neked),van rengeteg melóm!!! A Laca el akarja adni a GSRt textel nem foglalkozom!ezt annak kínáldd fel akinek nincs ilyen tévéje!biztos örül majd neki,hogy textessé válik a tévéje! és akkor hívásra oda is megy,hogy be tudja kapcsolni!ultramodern tévé!kitaláltam valami újat!??
Z3!üdv
Levágná a fejem a rendőr aztán meg még egy golyót is bele eresztene,majd letépné tartóstól és a motort is elkobozná!ez már nem hiányzik nekem!ebből kiindúlva nem közlekedem így!
Csak akkor van fent ha parkolok,mert így könnyebben megtalálom maccs részegen!