Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali . Van miért bazz !
Hali! Nagyon jóóóóóóóóó lett! még irigykedem is
Nagyon köszönöm ! Nagyon köszönöm mindkettőt ! Végre valaki . Már majdnem nagyon megsértődtem !
hali. Hó nincs már hál' Istennek
Halihóóóó !
jó lett a hangja nagyon. Balesetmenteset hozzá.
HóóóL?
Akkor ne szojjá be vazze me kiBoxollak!
A lényeg,h kutyisétáltatáshoz jó legyél
ja,a többi helyre jött,,,,a boxtól eltíltottt a doki a csuklóm végett,mert hiányzik egy darab,,,de a lábam a vártnál jhamarabb és jobban gyógyúl,,,a röntgenképen olyan mintha szét sem tört volna....cska a kezem maradt szar....de a motorzáshoz jó...
sajnál,saajnálgat,sajnálgatom a Macit,ölelget,saajnál,puszilgat,,,szegény Mackó igyál estig meg 2 üveg 52% páleszt,,,hidd el jól leszel,szard le az antiniotiukumot......de ha belegebednél,akkor én szeretlek a legjobban,meg minden,,,,,csak a békát add nekem...
süt a NAAAP! nyelelni mindenki ,azonnal a GSRr e
Na helló ! Felraktam gyógyulni !
Tisztelt Fórumozók ! Kész van a ku..a jó hangú kipufogóm "öcsimura" fantasztikus 30mp-es videója ! Ferde mint Én ! Motorzni is így tudok ! Igazság szerint , mindent csak így tudok ! Adatlap .
persze, az antibiotikumra nagyon jót tenne. Ha kimúlok akkor sem ti öröklitek a békát, úgyhogy vissza a hülye ötletekkel és tessék együttérezni velem
Vágd ki a cipő orrát és nem fogja nyomni!
Amúgy minden ok?!
nem,most csináltam meg a bal lábam...begyúlladt a körmöm a nagylábujjamon...eséstől van ez is...mit ne mondja ez fáj a legjobban összeségében....meg mennék a dolgozni,de igy nehéz felhúzni a cipőt
A pálesz az tutti jó!
igyál pálinkát,szerintem jobban lesazel,nekm segít mindig.... de komolyan mondtam,,,menj le a motorodhoz és nézegetsd,vagy ott a garázsban menj egy kört...higgy nekem ---én mennék...lelki terápia ami segíti a testet is a gyógyulásban
Mizu papa unatkozol?
syyruuuuuuuuuuuuuuuus
Nem,de az tuttkó,h nem te!
Még nem hazudik...
valamivel.Egyenlőre nincs lázam.
jobban vagy már
Jó de te leszel a főnököm,ilyen ötleteknél a vezért kell tolni...én csak szervizelek csendes magányomban és örömmel nézem ahogy a nagy polár beart épp telibe rakják...én meg csak szerelek tovább látod,hogy mindent félkre értesz?én csak a baráti jóindulatomat ajánlottam fel,te mge itt egyből evvel jössz....rossz az aki rosszra gondol,kicsi pihe puha polár maci