Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gumilövedékest akartam venni de nem volt kapható sehol. De nyugi, ha valakit az udvaron találok éjszaka, megy rá a gáz, baseballütő, meg a konyhakés. Aztán kihívom a rendőröket és a kezébe teszek egy kiskést oszt állapítsák meg ki támadott először
menjmááááá a motorod kell valakinek? a szájába lőjjél bele
Bárcsak Maci miatt vettem volna (bocsi Maci)
DE az az igazság hogy 2x láttak már kiugrani éjszaka valakit a kertünkből, így legalább tudom mivel fogadni a hívatlan vendéget..
A MAci miatt mi?én is veszek egyet,ha bebrummogna valamit akkor ledurantom a valagát
bankkártyámmal? Nem értem mire gondolsz, pontosíts
csá gaben
akartam már kérdezni mi történt a bankkártyáddal ha publikus
Gáz van
ma megérkezett az új családtag
Keményvagycsoki
Héj parapapa
Maci seggbetetóváló-káj-a
káj kommandó
JjjÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ estét
ugylegyen .

még nem de nem tart tovább 2 percnél
mobilosok nagyon le vannak pattanva mostnság,,,de méé?
holnap....kiástad már a kutyulid?fájt a fejem ma mint az állat,meg a bokám és a csuklóm,,,,jön a felmelegedés és a tavasz.....
föleg hogy most esik az eső, lenne hűtőfürdő



mikor lesz már TAVASZ
én is ezt ugattam neki tegnap
miért nem csapatsz egy karikát, majd a menetszél leviszi a lázad
Lábra kell állnod?mé?mi van a lábaddal?X,vagy Ó
és mi nézzül ahogy megdugod a vécékagylót? Akkor nem megyek
De szerintem most amúgy sem, lábra kell előbb állnom.
igazad van nem kis.....büdös nagy kaspó
Na,látod,mondom én hogy korumpálol,,,,"kell a cucc Gekko?"a drogdealer MAci......gumibogyó mi?
Elment GRKrisz family ........aranyos, jó arcok ...iagazi beleveló kis család........bár a lányukat még nem ismerem,de az is meglehet,hogy az apósom lesz GRKrisz


Ha az idő engedi Vasárnap egy Dunántúli gurulás lesz....GSReseknek..........hopp Maci,akkor te nem jöhetsz de jöhetsz,majd a benzinkút toalettjébe benyomkodom a tolórudam
mondtam hogy menj az eremcébe
Volt minden mi? Na az jó hely!