Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

téged is imádlak
jajj nekem....
tégedet nem is szeretett, csak megjáccotta
És engöm?
már nem szeretlek
jajj de szeretlek
Én semmit nem akarok bizonyítani, sőt saját megítélésem szerint még kicsit sem tudok motorozni.
Csak elhangzott egy kiemelő, megkülönböztető és diszkriminatív felsorolás.... néhány ember képességeiről....
Ami szerintem nem fontos, mert nem ilyen dolgokban kell megkülönböztetnünk egymást.
Sőt, nem is kell megkülönböztetnünk egymást...mert mindenki másért fontos, másak az értékei.
Akkor most én mi vagyok,se majrécsik,se lábtartó,homlokig döntöttem a GSRt és kipum is szikrázott már,nem beszélve a több kilométeres kerókról,,,,,,megyek, nem vagyok szívesen látott személy
http://www.horgaszwebshop.hu/D... " target="_blank">itt vagyok
én meg 80ért hozzá sem nyúlok,,,ebbe benne van a felrakás levétel ,azaz helyben járás...
Hi Káj! Mikor jössz?
vajon mit akarnak azok bizonyítani,(meg kinek,meg miért,),akiknek az a fontos hogy mekkora a majrécsík,meg mennyi a köridejük,meg én gyorsabb vagyok,stb................Nem a motorozás szeretetéért motoroznak? Ez valami bizonyítási vágy,vagy valami lelki sérülés mentális kezelése lenne?
Na majd megkérdezzük a pszihiátert.....
éN meg csirkecombot sütök a Macskámmal....pontosabban nézem ahogy sül,,,,de a hagymát felszabdaltam...
jó estét,,,,,
Kérek ééééén iiiiis!
Páááááááááááá! Jó éjt! Mentem brassóit főzni!
így néz ki, pár ez még csak a korai verzió
Lejárt lemez...
milyen nagy a versenyszellem mostanában az utolsó helyért a "mindent megteszek h én legyek az első, hisz a fődíj egy... " már nem menő
nincs rajta köridőmérő, amikor kint voltam a szayerg féle időmérőt teszteltük. Tökéletesen működött saját és idegen jeladóval is. 18ezer körül árulta, de sajnos most kinet svédbe vagy hova, azt várom hogy hazajöjjön és gyártson még néhányat..
Nem akarok utcán.... ! Ez mást jelent....

Meg én mindig úgy megyek, ahogy én akarok...nem úgy ahogy mások akarják.

Naaaa, egy utolsó helyezést, naaaaa.......
te tutis, neked a mocin alapból van időmérő, vagy béreltél? Mi pénz egy?
Szoknod kell.... más üléshelyzet, más nézőpont...másképp érzed.