Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Káj, neked meleg GSM-et kéne csinálni, akkora lenne a forgalmad, hogy csak na.....
Javítsa nálam telefonját, fizetés után megrakhatja a seggem...
húzol 5öt a kájinjektoron azt jön is a spermicilin...csak győzz nyelni az orvosságot
Akkor te kussplj azt feküdj tovább....vidd fel magadhoz a királyt azt nézegetsd,hátha jobban gyógyulol ,de ha nem akkor szólj azt leápollak
Hát az időjós kövembe kimerült az elem,,,,,veszek ma bele azt pon tosítom,milyen idő lesz
Mekkora már ez a gyermek,,,,,,, tudod már ki az apja?
Van egy alig használt önindítóm,ha kell
Ja ,tényleg és az én jutalékom?
Jó reggelt elmetársak


GRKrisz,,,videót hamar izibe doboljál felfele a kipuról,mert berakom a kezem a tarisznyarákomhoz 3 hét éheztetés után
GRKrisz,,,örömmel olvesom soraidat,meghogy egyben hazaértetek......nem csak a te seggedet néztem Örültem hogy itt voltatok,jót vakeráztunk.....remélem izlett a kávé és a juice,bár mindnek lejárt a szavija Reméelm ez a teteves idő eltünik,mert már egy hete ez a depis idő van.....MAicnak is gyógyulnia kell,hogy meg tudjam rakni,mint egy jó kályhát
Most voltál!?

Jöjjön ő!
HÚ. Nagyon messze lakunk egymástól kb. 2km . Boti jól megnőtt. Hajrá.
még jövő hétre is esőt mond sajnos....
A lightos útvonal az csak egyenes ugye ?
Vasárnap Káj-hoz kellene menni , Szfehérvárig lejönne .
Kéne valami időjárás vudu,h tuttkó jó idő legyen!
Annak azért én is örülnék,ha 10 fölött lenne!
Jó lenne a vasárnap! Legalább meghallgathatná a hangját a vasadnak!
Vazze már réég fent vagyok!Engem mindig kelt a törpe!
Nem most kell ám felkelni faxom. Máris a motorozáson jár az esze. Micsoda világot élünk! Ezek a mai focisták
Én 10 C alatt maradok a garázsban. Puhány vagyok.
Csak nem rétság?
Jóóóó reggelit all!
Vasárnap engem is érdekelne!
Vasárnap, jó lehet az idő....! Ki kell találni gyorsan! Holnap legyek másnapos vagy vasárnap?
Te honnan indulnál? Van lightes útvonal tervem.
Szia . Én nem tudok motorozni , a rossz idő nekem nem számít !