Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, nyílt terepen....réten, semmi zavaró körülménnyel
igen, alap hogy motort nem hagyjuk ott. Melóban olyan garázsban parkolok ahova kamerás biztonsági szolgálat van és még a főnököm se kapott belépőt oda, máshol meg olyan 5 méter távolságba megyek el a vastól
Elvileg 800 méterig müxik! Még nem próbáltam.
Nekem nincs benne riasztó, én nem hagyom ott sehol és biztos helyen tárolom.
és nem is tévedtél olyan nagyot
Szar mindig befalazni és másnap kibontani a falat, mi?
olyan 6-8 méter
Neked is ez van benne?
én most bővítettem a biztonsági dolgaimat pár lopást gátló eszközzel, de még tervezek pár dolgot. Olyan lesz a garázsom mint a NASA központja A riasztó a motorba csak a tartalék biztonsági forrás, meg akarom akadályozni teljesen hogy eljussanak a motorig Ez eddig elég szépen megy, nekem is bajos a motoromhoz férnem
Szép csimma!
Milyen távol vagy a motortól? Nem árnyákol le a sok fal?
Mi próbáltuk, de már innen fentről nem "látta" a motort... ~50m
Ha nem a saját kulcsával indítod, akkor sem indul el....
vettem egy nagyon zsir csizmát motorozni
okés! Te tudod, nekem egy kicsit másak a tárolási lehetőségeim
A gsp-es mellé ad egy plusz kódkártyát is tehát ha a kártya nincs a motor 1 m-es közelében nem indul el! az 450MHz-en kommunikál, azt nem tudják lelopni (annyira). Nekem sok volt a kütyü ( teló, sms, indul, kódkártya, pager, kulcs) ÁÁÁÁÁÁÁá maradtam a pageresnél! egyébként rosszat nem tudok mondani róla! A pager még azt is jelzi, hogy mi történik. Megütik, döntik, indítják stb....
MIért nem lenne sok haszna, ezt nem értem. A motortól sosem távolodok el annyira hogy ne lássak rá. Egyedül a garázsban nem látok rá, ezért kellett olyan riasztó, ami ha piszkálják a motort akkor jelez nálam is. Ezt a riasztó maximálisan teljesíti. Ha zavaró kütyükkel mennek, akkor az zavarja a gsm modulosat is.
hát ponthogy rosszul gondolod. Ha ablakból lövök ki ahonnan rám sem lát, nem tud lelőni élessel. Szóval csak hall egy lövést meg egy figyelmeztetést, és azt se tudja honnan jött a hang. Erre 2 dolgot tehet. Elfut vagy előrántja az élest. Ha elfut, nyertem, ha előrántja az élest akkor meg úgyse megyek le lelövetni magam.
Ellenben ha nem figyelmeztetem csak lemegyek, akkor két ajtót kell kinyitnom ami kurvára hallatszik. Addig van ideje felkészülnie. Ráadásul a lenti ajtót ha kinyitom, akármelyik oldalról jöhet a támadás, vert helyzetből kell indulnom. HA meg élese is van, akkor tuti azzal vár lent, szóval esélyem sincs bármit is tenni. Úgyhogy a figyelmeztető lövéssel legalább van esélyem megfutamítani..
http://www.boldogalarm.fx3.hu/ nekem a szervizbe rakta be a srác, odament mielőtt átvettem volna a mocit de van műhelye is!
mert ha éles van nála beléd lő. Ha zajt hallasz, mozgást látsz a lámpát nem kapcsolod fel, kimész és lelövöd. Ha a garázsodban megszólal a riasztó dettó. Mondjuk én a házatokat ismerve beraknék még pár mozgásérzékelős riasztót, olyat mint a garázsodban láttam.
Tutis! Én is ilyet szereltettem a vasba! 45.000.- beszerlve és még tettek bele egy radart! Nem sok haszna van de nem basztasssssák, mert csipog! Ellenben a srác aki csinálta, ajánlott GSM modulos cuccokat is, igaz az már 2.000Ft/ havidíj és 70.000.- a cucc.
A hátránya az ilyen riasztónak (piezó sziréna) Ku.....va halk! Ha riszat akkor lehet mellette beszélgetni A Pager egy jó cucc, csipog, rezeg, villog ha valami történik vele!
namármostmiértnem?
MOndjuk ez konkrétan nem jó ötlet szerintem.
Mondjuk megmondom őszintén először lehet kilőnék az ablakon egy riasztót és kikiabálnék hogy ha mégegyszer meglátom akkor célzott lövés lesz..
eégen rossz, ha már bent van, rá kell sütni, hadd fetrengjen.
hát igen ez benne van, de ha baseball ütővel megyek felé, akkor is előránthatja. max ha rámrántja akkor eldobom a gp-t :)
Úgy gondoltam hogy ha esetleg előkapod a gázpisztolyt és a másiknál éles van,az nem fog azon gondolkodni hogy ami nálad van az éles-e,hanem használja az övét...