Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Basszus!
Most tudatosult bennem hogy Nőnap van......
Boldog Nőnapot a kedves csajsziknak! (és nem találok valamilyen ide illő robbantikus képet e! )
Mekkora és:
ez tündéri! köszönjük!
Evia? az messzebb van,1400 km,és akkora hegyi szerpentin van,hogy bexarsz! az egyik buszosunk 240 valahányadik kanyarnál hagyta abba a számolást...... És kb 200 km Athén onnan,Korinthos,Termophüle is ott van közel.........
Csak ez az út sok lé lenne,de megérné.......
Mért jobb ha esek egyrészessel?Amúgy inkább megtartom!Ez a ruha nagyon megy a motoromhoz

Ne essen soha senki az a lényeg!

Amúgy az nyitótúra merre lenne?Csak hogy tudok-e menni
Jó reggelt all!

A csajoknak boldog csajnapot!

Skaccok a túrához én is csatlakoznék,ha vasárnap lenne!(sajnos a szombatok nálam kilőve!)
Szóval ha 5.-én van akor ott vagyok!
Jó reggelt . Hölgyek boldog nőnapot :
buzi paranoid
Pedig olvasod a fórumot...megszaladt a Macinak....Bkinget vett...stb.....
Nekem kétrészesem van, el ne add, jó az. Főleg majd ha esel...
Nekem is van egy gatyám amitől megválnék! (adatlap) Nem számoltam a sörhasammal, amikor vettem Gatyát vazzeg mostantól csak este fogok venni, addig biztos iszok egye sört!
Hali! Mi is gurultunk ma egyet! Jó volt, csak az a Ku...va széél! Holnapra is tervezek egy kis kanyart! Valaki? Déltől egy kiruccanás?

csatlakoznék a túrára

2009.Április 4.
3.ik GSR KLÁN évadnyitó túra résztvevői:

GRKRISZ,
Thebear,
káj,
Tybee,
fndi

baripeti
Tomassa ( a legfrissebb, legkopaszabb GSR fun)
Jó a versenyruha...versenyezni, de legalább is sportmotoron.
Mivel úgy van varrva, hogy a sportmotoros előrehajlós testtartásban legyen a legkényelmesebb, így attól eltérő testtartásban nem lehet
túl előnyös hosszútávon, pl. túrán. Valamint többbnyire egyrészesek.
Persze ki, miben köt kompromisszumot.
Nagy itt a csend!

fa..om a lázba

Jövőhétre megint szar időt mondtak.....legalább kikúrálom magam mire jó idő lesz....

Szerintetek jó a versenyruha?csak mert kevesebb benne e puha anyag szinte csak bőrből meg protektorból áll...nagyon gondolkozok hogy elkéne adni....mondjuk zsir új...
Alusztok?
Kalinihta Gekko .
Vác Csepelen van ?
csepel-beogad-nis-asprovalta 1180km.
Jóó estét,illetve jó éjt!
csepel művek-Vác tábla 18 perc motorral
koszovón át?
rám az édibédi illik
Budapest-Asprovalta 11 óra , nem motorral .
Szofiát is megnéttem,,,Calafatnál keltem át bulgáriába romániából...dévánál van egy 44km szerpentin.....jó kis út,élveztem.....egy seggel toltam le a 3000km-et.....jó hakni sok mindent látam,érdekesek az emberek.....por nem vol csak rengeteg csonti