Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez Rece és Steve nyomán készülő RECEMURA példány !

Az én átalakításom során a lehető legnagyobb felső részt vágtam ki vékony flextárcsával a hátsó 2 kiömlővel együtt. Egy ypszilont faragtam bele /hulladék autó csövekből / tele perforálva majd hőszigetelővel kitömtem és kellemes hangja van !
A dobot Steve jóindulatának köszönhetem ! ! !
A gyári GSR dob így néz ki belülről
Jó estét !
Jó estét márkatársak!
Gekko, fndi ! Ha van rá mód és időtök akkor vasárnap meghallgatnám zsozsimurát élőben! Remélem nem lesz ilyen fos idő! Én érdi vagyok úgyhogy pl.Budaőrs 5 perc!
Hát ja a fa.. ki van az esővel.....Ma már kisütött a nap 10 percre de még kevés

Köszi Tutis
Kispohi összefuthatunk vmikor, csak ez a rohadt eső ne essen
Rat!Én csak eddig Bódist hallottam és annak jó hangja vol bár nekem kinézeter a Leo os tetszik csak még nem hallottam élőben...remélem egyxer összegurulunk és memutatod mit tud

Motopityu!Hol és menyyiért vetted a riasztót?

Grkrisz!Gratula nagyon jó lett a hangja

Azért irok igy mert 80 oldalt irtatok ma és mire visszaolvasotam.......itt senki se dolgozik?


Ja valaki nem lakik Nográg megyében van Pest megye-Vác környékén?
megyek hétfőn cölöphöz Ceglédre ruhát igazíttatni, ha akar valaki jönni befér a kocsiba.
Gurulni akartam egy kicsit, de asszony megy játszóházba a fiammal, nekem meg itthon marad a lányom.
Sírok és nevetek....
te meg nem szólsz hozzám kaspó?
én is kettőt,de hona tudtad?vagy az te voltál?


én lehet hogy csúnya vagyok,de legalább büdös
GRKrisztán,itt ilyen az idő..........gyere próbáld ki a csövet,kicsit kikormoljuk
Beindítottad, az még rendben van, de miért fektetted az oldalára
Nekem nem mernél ilyet írni

Krisz, a gőz kondenzvíz, ha járatod a motort addig ne állítsd le amíg jön belőle.
Nem tudja hol a posta ! Le kell menni érte .
Nem füstöl , gőzölög . De én nem értek hozzá .
Dehogy ciki!
Az a ciki, ahogy füstöl a motorod és eszi az olajat.
Hűűű ! Ez nagyon ciki ! Sorry !
Te vagy a Maci szóvivője?
Neki írtam... (előzmény gomb)
Pukiztam ! És dísznek ! ÉÉÉSSS AKKOR MI VAN ? .
Kösz Rat !
Érezzünk veled együtt? Pukiztál?
Gyógyulj bazze, menjél motorozni....
Vagy csak dísznek vetted?
Helló! Tényleg nagyon jóóóóóóóóó lett! A hang, a forma tökéletes! Ezért vettem én is ilyet! Remélem nekem is megjön hétfőre, mert Öcsi mester ma adja fel postán a te kipud ikertesóját!
Eszméletlen jó a hangja! Grat hozzá