Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok,Pillázom
Maciiiii,Macika,,,,kicsi brumi,hol vagy?
MEDVE azonal gyere elő,,,,,,,,,,,,,,,,,macika,mackó,macikácska,kicsi szörembunda,maikákócska,,,,hahó,,,,,medve alak,,,,hahóóóóóó
de a békádat kipróbálhatom azért?
nemáááááá olyan harapós vagy ma,mi van Mackóka régebben az ilyeneken nevettél,,,,pfff nem is beszélek veled,ha hisztizel
Ez igaz,MAci!
de most nagyon szájba hugyoználak,mert szeretlek de megvédek bárkit....téged is ha téged basztatnak....és tudod jól hogy ilyenben milyen vagyok.....és mindig magamat adom.....na,gyere is polárbear,keblemre azt vedd be a végét
befejeztem a veled való beszélgetést.
ne veszekedjetek má hanem inkább a mailedet né má meg mer írtam Neked!
ja,és különben is ,tök édibédi vagyok.......
tévedsz,igen,el tudom képzelni,,,vannak velem együtt a környezetemben,akik inkább nem esznek de becsületesek maradjanak........hát te nem tartozol közéjük,büdös takony......szopd ki......most mi lesz lecsukatsz,,,,aztán dobjak ki egy kis pénzt,hogy elsikáljuk....meg azért vagyok szerencsétlen is ! ! rám hat a válság,tudod,mert adok -veszek, szervizelek.....tehát normálisan keresem a kenyerem....lehet menni a faszba
korrupt geci mi? Tudom, el sem tudod képzelni, hogy van aki normálisan keresi a pénzét te szerencsétlen.

Gino, igen, létezik ilyen gagyi megoldás is, de nálam szóba sem jött, azt nem ismerem.
ki a ferde petyhütt görbe pöcs vagy te ,hogy a gyökér társaságodat keressem....majd én eldöntöm hogy kivel és hogyan beszélek.....egy gyökérrel kevesebb
Tudom, de csak a Bi -ben. Ahol 1 "izzó" van és az világít mindig.
Csak láttam olyan kínai gagyi 2in1, H4 helyére, ahol a tompított xenon és a refi egy mellé zsúfolt H1-es.
Ez nagy mocsok, szar...
De akkor neked a jobbik volt/van.
mér tenném?
ne dirigálj mit csináljak ......ha tudod,akkor szakítsd meg a vonalat hogy ne tudjak vonalban marani...ha meg nem ,akkor ne itt vitázzatok....arra ott az msn.....erre nem kiváncsi senki.....ha nem lenne igazad,akkor téged küldenélek el a picsába....szoval szopjatok fel mind a 2en

megint ez a lejáratós szöveged Maci....korrupt geci vagy......


amit most küldtél smsre válaszolva meg holnap,,,ma már nem
ja és igen, itt a fórumban olvastam
te IQ bajnok...semmi sem lesz, de én többet nem beszélek veled, majd ha megtalálod a normális hangot.

Gino, a H4-ben aegy elektromágneses motor húzza a takarólemezt.
Szerintem olvasta....
Nem húztam ki a szarból.
Nem nyalja, de jó lenne!

Az országúti is xenon fényű volt? Vagyis ugyanaz az "izzó" csak lemezke váltotta a fény irányát?
hiii,geci! ! ! ! mivel húzott ki a szarból,áruld már el?nem nyalom senki segét,de te folyton........hoppá,megnyílt a pofád?mire is?kinek hiszed te magad?majd inentől kezdve fogok veled paraszt stílusba beszélni....mi van fáj az igazság?egyébként meg mi lesz?áruld már el,ha em beszélek normálisan veled?buzi
JA én meg itt mardok,nem megyek sehováááá,nekem GSRem van nem B-King.... mi eme topic neve
Szájjá ki a vonalból...
kykee, mail ment Neked, ha érdekel híjjál má fel
gratulálok, már megint nem olvastad el miről beszélünk. Nem baj, gondolom, hogy kihúzott a szarból most az ő seggét kell nyalni? Húzzál te a picsába ezzel a szöveggel kopasz. Velem normálisan beszélj vagy ne szólj hozzám paraszt, ez a stílus maradjon a büfés-pályázós topikban.
te Maci,miért basztatod a Ginot? Most hogy megszaladt neked,akkor már a másikat semmibe veszed....menjél már a picsába?Csak ez a pökhendiséged nehogy visszaüssön,,,,tudod,a sors keze....majd akkor is ekkora lesz a pofád?megnézem!Ginoról meg szakadjál lefele

Ja hozzátenném,hogy motoroztam veled is és a Ginóval is....lehet hogy ő most kihagyott 21 hónapot,,,de rádver technikailag és ha már motoron ül megint 2 hét motorozással jobban a nyeregben lesz,mint te aki azóta is motorozik....meg ha B-Kinged van nem vagy jobb motoros lehet bármid,az belül dől el,milyen motoros vagy,mennyire van érzéked hozzá
látom, hogy nem tepersz
Nincs tudomásom szerint csak H4.
"izzítom" a K.V.-gépet!
érkezésem várható időpontja 13:00
Vagyok ecséjm! Gyüjjé üstöllést!