Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamerre? Mikor? Földrajzilag honnan gondoltad? Nagyon fos időt
mondot a hétvégére Szilárd apánk.
Kalimera Gekko ! A "valamerre" érdekel , Cita nemigen .
Énis itt csináltattam 2007.11. 40 ropi volt mindennel együtt.
Na csá mindenkinek,mentem "gyapotot szedni"!
Krisz,szombaton hívlak,ha nem esik akkor szombaton is kellene mennünk.......(Citadella?) utána meg valamerre.....
Kuksi! BOCS! Még reggel van
Ez az amit én is mondok. www.riasztos.hu Sentinel 1100.
Kismanó! [60085] tegnap 21:13 olvass vissza egy kicsit!
Na File,ez jól esett mi? Amikor beröffent,szétcsúsztál mint a dobostorta mi?
Végre nem kell félned hogy nem vesz észre a sokkerekűt vezető majom,és melléérve rádhúzza a kormányt....
Jóó reggelt!
Kispohi nekem leo van, és nagyon szeretem...
hallottam már a bódist is, de nekem a leo jobban tetszik
Szia Motopityu!

Ez a riasztó milyen típusú, mennyibe került és hol szerezted be?
Engem is érdekelne a motorba ilyen!
HI. Nekem ez van. Oktatás közben a nyakamban a poló alatt.
Rezeg,sípol, villog. Ha motorral megyek dolgozni, akkor az 5 éves kis csávók indítják a gsr t. De csak az aki jól úszott . Na azt nagyon bírják.
Nem, szájhúzással elfogadjuk...
Természetesen , de csak euro-m van ! Nem baj ?
mi lesz a pénzemmel azt azért megkapom remélem, meg Gino is a leszerelésért
Én nem szaroztam : csavarok ki , gyári kipu helyéről kitépve . SZÉP ÖCSIMURA ÓVATOSAN FELTÉVE ! Motor beindít : ÉÉÉÉÉlvezés !
Mert már elmondtunk itt mindent, hogy hogyan lehet... neked csak választanod kellett a lehetőségek közül.
Mondtam én is, hogy 30-40 per kényelmesen.
Melyik megoldást választottad?
Hi ! Öcsi semmit , Grkrisz cserélte a kipuját !
Hi!
Vasárnap szülinapozás lesz Szentendrén....
Miről beszélöl te, miii... guri meg balcsi....evés-ivás...nagykanállal...sütiii...stb.


Leömlőket vette le az öcsi?
Tudjátok azokat az embereket tartom valamire , akik amit mondanak azt is teszik ! Muchos Kájosz ilyen ! "Ami a szívemen az a számon" stilusban . Én szintén zenész de : a nem csúnya nejemmel voltunk nála , de az én seggemet nézte így is ! ! ! Na mindegy . Örülök , hogy megismerkedtünk Káj ! Megbeszéltük , hogy a gazdasági helyzetre való tekintettel , akinek nem lesz pénze túrázni , Ő válallja a költségeket mert megteheti , és mindenkit szeret ! Még a Macit is , de őt máshogy ! Ja : vasárnap lájtos guri-guri balcsira , tessék jönni !
Jó reggelt mindenkinek ! Fenn van az öcsimura , fenn van az öcsimura ! 32 perc munkaidőben ! Lúzerek ! ! !
Válságérzékenyek vagyunk asszem.....
a hortobágyon lehet meglenne a 800 méter, de máshol bajosan..