Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helyes
holnap megyek a tevébe
Ha ellenfélnél éles van akkor az valszeg akkor is használja vagy előveszi amikor nálam csak max a tököm van
arra figyelj, hogy utcára horási engedély kell, és ha előveszed nehogy lelőjön valami rendőrféle érte....


Öcsi vs Zsozsi
Meg még talán annyi, hogy ha netán az "ellenfélnél" éles van az qrvára leszarja a gázpisztolyt és esetleg lepuffant...
tudom, de élessel azért mégse lövöldözhetek
A gázossal annyi gond van, hogy zárt térben te is kapod, nyíltban erős szél meg ront a hatásfokon.
olyan gyenge vagyok mint a szar, nem tudok edzésre menni, enni, a láz meg leszív.
Az hogy jobb-e vagy nem jobb-e az viszonylagos, kinek mi tetszik. Anyagra a bódis is szinvonalas kipuffot gyárt. Viszont hallottam már bódist is és leo-t is és nekem a bódis jobban bejött. De a leonak is szép hangja van..
Jobb mint a leo?
Ha GSR akkor Bódis, eszméletlen hangja van
Ok csk kérdezetem
Lenne még egy hatalmas kérdésem
Mit választanátok ha 2 kipufancs közül választhatnátok?

BÓDIS vagy LEO VINCE?
Ha egy 2 milliós motort egy 10 ezer forintos riasztóval akarod védeni ami max vinnyogni tud, hát lelked rajta..Én a helyedben azért nem sajnálnám a motortól a biztonságot
Azt azért szerintem Te is tudod,hogy amit elakarnak vinni azt el is viszik! Általában nem sokat bíbelődnek pláne motorral!
A gps-es riasztók se érnek szart se,egy kis zavaró elektronika és ...
ez milyen lehet?riasztó
nem rossz
nem is olcsó
akkor az ilyen 10-15.000 ft riasztók nem is jók mi?
www.riasztos.hu sentinel 1100
GSR-be és a gixxerbe is ez van. LCD pageres riasztó, ami nálad is jelez, nemcsak a motor riaszt. Csakis ajánlani tudom..
Üdv!

Van valakinek tapasztalata a motorriasztókról?Melyik jó meg melyik mennyibe kerül,akksit mennyire szivja ilyesmi....
Én megmondtam
beraktam a bixenont a vasba. nagyon király lett. elfért a trafó az index alatt.
ilyet kéne venni gumilövedékes
attól majd visszább esne a betörések száma, lenne egy két halott de utána nyugottan bezárhatnának legalább egy börtönt
más visszatartó erő itt úgysincs
jaja, kint aki a portádra lép azt elintézheted. De itt még Te kerülsz bajba ha ellenállsz..Hihetetlen. De csinálok én magamnak kiskaput ha már ott tartok..
átvehetnénk már az amerikai stilust, nem csak mindig a hülyeséget



sörétest minden magyarnak