Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj ez olyan gyerekes
1
2
3
5
tesa megnéztem a vidit, és nálam most sípol végig, de legalább nem szaggat
+ van a hang jó is csak megy alatta egy 1700 khz
7
de szép is a szerelem
Helló all!
2400
Semmi, csak kitágitom a kloákáját
Királyok vagytok bazz!
Mi lessz ebből ha megutáljátok egymást? Dzsihád bazmeg!
+36209208708,ez az öcsi száma

+30209208708 ez,az öcsi telefonszáma.....
látod,a Maci már nem szeret,,,,vagy csak láccat szeretet volt......már vége,,,kidobott hisztis medve
én sem tudok motorozni,viszont annál inkább szeretek,,,,én igy megyek ahogy megyek,,,,de magam miatt,mert élvezem,,,,de naon naon
Tudom,hogy szeretsz.......és ezért balhézol,mert féltékeny vagy.......
áááá,ezt nem hiszem el.....tudod miért,mert az elöbb pár hsz arréb azt mondtad nem szólsz hozám soha többet.....most is beszélgetünk,,,,ennyire szaahihető vagy? ugyan ez lesz a békánál is....megyek egy kicsi karcsit,te meg jössz mögötem az enyémmel,hogy lásd nem vagyok köcsög és nem stopizom vele...meg addig is nosztalgiázol és majd nagy mivoltodban rádöbbensz hogy ilyenre is csinálhatad volna a GSRedet mint az enyém......azt nehogy véletlenül elcseréld velem a békára a nagylelkiismeretfurdalásodban jó lesz igy?
Harmatos cicabogárfüttyös mázas mókusfácánom,,,nemáááááá.......ne sjnáltatsd magad......4 hónapja 0-24H keresztül fája lábam....igyekszem megmaradni a jókedvemben..........ilyen nagy medve nem nyikorog.....ülj föl a motorodra,,,at menj egyet ,,,szarj bele mindenbe és foss rá....én mennék a helyedben lennék,,,,,,de nem tudok olyan buzi lenni mint te
Köszi.....hétfőn választ adok........
soha
40 fok lázam van egy hete, amit csak gyógyszerrel tudok egy pár órára lehúzni. Esik az eső, miközben a motorom odalent könyörög, hogy menjünk már. Erre jössz te, és beszólsz. Mitől legyek jókedvű?