Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát aztat tom én tezsvírem,hoty Ti szerezzsétek egymázst najjon e!
Csá tesó, vagy ma
Köszi a számot
csá
lássuk mi kell ahhoz:
levegőszűrő, olajszűrő, olaj.
Az első kettőből én a gyárit javaslom, amit bármelyik szervízben kapsz. Ha jobbra vágysz, akkor nincs tippem. Az oljaból szerintem itt talász jót: http://www.olajshop.hu/
Ha 2 évnél régebbi, akkor kell egy fékolja is, de az meg 1-2 ezres tétel, akárhol megveheted.
18k-nál mást nem kell kötelezően cserélni.
06209208708

06209208708
nem találtam a számát vagy csak elfutottam felette de felhívom ha megtalálom a számát.
jó reggelt.

miért nemhívod fel öcsit minden oldalon kétszer szerepel a száma
Káj: meg tudnád nekem mondani hogy öcsimurát mennyiért csinálna 600RR re és ha pl olyan hangot szeretnék mint egy rs5 Yoshimura hangja megközelítőleg eltalálja a hangot a srác?köszi
Egyik legjobb utcai sportgumi, rosszat nemigen lehet mondani róla, hacsak nem az hogy kopik
Szia Gino! Figyusz! Múltkor kitárgyaltuk a casco témát, csak egy valamit nem kérdeztem meg. Volt e lehetőség egyezségi kifizetésre vagy mindent csak márkaszírvíz és számla?
Az, hogy nem járok/jártam tavaly...az az én magánügyem, de ennek ellenére is megosztottam már itt is...többszőr.
Nem akarok semmit.... (te kezted a kategórizálást ... )
Még jó, hogy nem érdekel senkit a véleményed...nem is akarok a jól motorozók közé tartozni, főleg nem a te besorolásod szerint. Nekem jó így, ahogy van. Én már letettem valamit az asztalra. Nem teperek, mondom, hogy nem érdekel kiről mit gondolsz, többek között rólam.
Nem én minősítettem magam, hanem mások engem....

Inkább azt mond meg, hogy neked bi-xenon volt/van vagy olyan 2in1 H1+xenon kombo?
Szia B-ear!
Csak nem a B-Királyon kaptad el....?
Jobbulást !
Ja mégvalami!Gumma ügyben kit lehetne zaklatni?
Konkrétan érdekelne tapasztalat esetleg "kritika" a Pirelli Diablo Corsa III-ról.Vagy nincs mit mondani róla?
Arra vár az időjárás, hogy elmúljon az influenzám
Bizony bizony jooo meglátás!
Üdv mindenkinek igen régen voltam már fent.Hogy van mindenki?És a lényeg,mikor jön már az a kibeba...tt-Tavasz?
Én ebbe nem is szólok bele mert nem tudok motorozni!
Á, szívjuk egymás vérét, de ha baj van összetartunk. A véleménynyilvánítás szabad
Olvasnád csak kykeeval mit művelünk néha, igaz, kicsi búzavirágom?
És az is qrva jó,amikor jön egy kolléga aki nem motoros,és nincs is motorja,és megjegyzi,hogy"bazz,mennyire irigyellek Benneteket(motorosokat,meg "akiknek van motorja"),mert olyan nagy az összetartás közöttetek!
Na kéretik ehhez tartani magunkat!
Túrára sem jársz te nagyon menő, akkor meg mit akarsz? Hagyjuk. Az általam jól motorozónak tekintett emberek közé nem tartozol be. Akárhogy is tepersz, csak magad minősíted. Béke, gyerekek, én befejeztem.
Jóó reggelt!
Jó reggelt
Káj,szívesen látott személy vagy ,sőt szeretett személy!(na csak semmi melegség bazz!)
És nem baj ha nincs majrécsík,meg ha van ,az sem,szerintem..... A motorozás szeretete a lényeg,mint ahogy ezt szépen megfogalmazta lejjebb valaki,(azt hiszem Maci,). Uff,írtam
Szép piszkálódós jóóóó reggelt!
Hát pont le..., hogy neked mi vagyok! Persze, majd neked fogok "vizsgamotorozni"...
Még jó, hogy nem a te véleményed a döntő.
Ne is tanuljanak a túrákon tőlem, mert nem tudok semmit..... azt meg ne tanulják el.
Azért kaptam nem kevés elismerő szavakat a videómhoz, nagyoktól...
Amúgy még ember se vagyok, egy nagy senki...akinek motorja van.
De nekem jó így!
még ha syrus mondta volna, hogy lemaradt.....ahogy írtam, a TÚRÁKON nem tőled fognak tanulni. Nekem nem vagy motoros addig, amíg nem láttalak normálisan motorral menni, csak egy ember, akinek motorja van.
Akkor engem mégis?