Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul én a körökbe a hungaroringen bőven bennehagytam olyan 10 másodpercet a forgalom miatt..A 4x20 perc alatt 1 tiszta köröm nem volt
ez alapján nem. Emlékszel mit mondtál Dobogókőn? Azért nem mész, mert nem mersz utcán.
Én nem félnék a többnapostól és lehet külföld is...csak én nem tudok 2 napra kiesni a családi életből. (hétvégén én vagyok a gyerekkel...ha az Éva dolgozik...)
Én a Kutyával megyek 11.-én snowboardozni ( ha jó az idő) a csajszi visz a kocsit a cuccokkal! 490 Ausztria!
ja, és ha sokáig nézem megint megjelenik az a zombi mint a múltkori "keresd meg a különbséget a képeken"...
hidd el Gino, GSR-el gyorsabb voltam mint a gixerrel Kakucson GSR-el 3 mp-vel jobbat tudtam mint most a gixxivel, a gixxit még szoknom kell..
Nézd meg a videóm részletét....na, kapok egy uccsó helyezést?
tegnap este tettem fel előre az 1 foggal kisebb kereket, és amennyit tudtam menni még este vele azt szűrtem le, hogy sokkal erősebb lett. igy ennyi próba után nagyon bejött. mindenkinek ajánlom. 20 perc alatt végeztem is vele. azt hittem nehezebb lesz
Felőlem lehetne, de mindenkor az éppen adott anyagi helyzet dirigál (nameg az asszony mint pénzügyminiszter)

Szerintem egy széria 600 nakeddel ez sokkal jobb, mint amit sokan erősebb sportmotorral mennek.
Háááát jobb szélén, középen... a BéKa válla felett! És gratula az idődhöz!
Remélem!
Nem mertem neki még egy kicsit sem húzni, mert:1 idén most ülök először a kutyulin, 2 elkezdett esni az eső
Asszony mögöttem kocsival majdnem elcsapott vagy kétszer
Nem kivételeztem, csak téged majd akkor számollak oda, ha egyrészt felülsz motorra végre, másrészt a két közös gurulásunkból egyen elvesztél többedmagaddal, a másik meg kanyarmentes túra volt, szóval még nem láttlak karcolni, úgy meg ne várj helyezést
vagy esetleg egy magyrországi határszállással......miért fél mindenki a többnapos túráktól?
Volt befejezett is, bőven...27 aznap.
Tudom hol a határ, csak balf.sz voltam, mert többet akartam attól a gumitól ami fent volt, mint amit tud. így jártam...
Én nem szóltam be, te kezdted a kivételezéssel.
Nem volt köridő mérőm és nem a hasamra ütöttem és nem találtam ki. A videóról simán látható és kiszámolható egy kör...

A hsz-ed második felével egyet értek!
Azé tettem fel a képet mert pont ez a feladat, megtalálni engem
Kora hajnali indulással egy ilyen túrát is be lehetne iktatni
Holnap, vagy amikor szebb asz idő! nem van kedvem kocsikázni! Aranyerem lett, annyit ültem benne télen!
karikázd mán be h melyik vagyol te
az én zakopánémat ne keverjük ide
Szerintem tecceni fog!
Szép eredmény, de én ebben a tömegben mentem 2:24-et, ami inkább szalompályára hasonlít 2 hetes széria motorral
(csak azért írom mert benne voltam a felsorolásba )
Tudod, a mért kör akkor számít, ha be is fejezi az ember....az, hogy nem tudod hol a határ, aztán egy év kihagyás után beszólsz.....mivel mérted az időt? Honnan volt neked időmérő cuccod? Vagy hasra csaptál? Tudod mit, én 2.21-et mentem, most találtam ki. Kicsit dedó ez az összehasonlítgatás, a normális motorozás soha nem arról szól, hogy mennyire vagy gyors, hanem hogy te élvezd a motorozást, és jól érezd magad. Ha rohanás van akkor jönnek az olyanok mint a te sóderágyad, vagy Hotei csúszása.
Mindig mondom, hogy egy rendes túrán megbeszéljük előre az utat, ha elágazás van ami nincs a tervben megvár egyvalaki legalább minden leszakadót, és nem 90-el száguldozunk át minden falun, hogy szétszakadjon az egész csapat, mert betartják a 60-t.
Ma végre kész lett a kutyuli, haza is értem vele...
Az idei első motorozásból, cseles mögékerüléssel majdnem szex lett
Miki feltett előre egyel kisebb lánckereket, majd kiderül, hogy boldogulok vele
Az biztos!