Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt most nem értem .
Véletlen volt barik
Nem, a folyamatos baszogatás....
Jogsi nélkül , lopott motorral , részegen ?
Jasu "széllovas" ! Nem mindenki ! De állóhelyzetben tegnap majdnem mint a Rossi !
Nem, én, és a Bkingbőkl a tsanyiék.

Káj, üsd fel az értelmező kéziszótár-t a könyvtárban, otthon tudom nincsen, nézd meg mi az irigység, aztán kezdj másképpen reagálni.....mert eddig rád illik a leírás....
mi ez az elhatárolódás?
Csá Qtyák!
Ma nem ment senki? Voltam egy kis kör erejéig,hááát a szél...... A hidakon átkelve,jeeh,végig döntés,és közben egyenesen gurulsz,rég nem volt ilyenben részem!(kanyarban majdnem mindenki tud dönteni bazz)
2009.Április 4.
3.ik GSR KLÁN évadnyitó túra résztvevői:

GRKRISZ,
Thebear,
káj,
Tybee,
fndi

baripeti
Mi volt abba a kávéban ? Por"cukor" ?
én a tagok tagja vagyolok,,,nagy kájtag is van velem......imádják te vagy őrült,hogy nem veszed észre a sors adta lehetőségeket és kihagyod azokat...aztán meg irigységedbe köpködöl ...igy már nem kerülhetsz be
Románia-Bulgária ? Szar a navid bazz !
tavaly voltam 2szer is 1 hónapon belül......3000km oda vissza....almádi,románia,bulgária,thessaloniki ittam egy dupla kávét,indúltam vissza bulgária,románia, almádi
TE+KÁJ ? Ennyire nem vagyok lelkes ! . .
Gyere velünk húsvétkor Horvátországba....
Olyan klubba ahol te tag vagy? Megőrültél?
Arra van a túraútvonal ? Mehet , király lenne !
nagyon nehéz oda bekerülni,,,,,,sóvárogsz mi?csak szeretnél oda tartozni....
amiként egy thessaloniki út van GRKrisz jóvoltából,hogy igazán élvezhesse az Omnia adta örömöt........HOTKÁJ GSM....edusho omniát ad,nem samsung omniát
Látva, hogy mennyien írnak a GSR klán topikba...te vagy összesen tag meg a Gino?

Hotkáj GSM
Aki esetleg kifogásokat keresne , hogy miért nem jön a túrára , annak a "HOTKÁJ-GSM" egy új samsung omnia készüléket ajánl fel meggyőzés céljából ! .
akkor ti pénteken menjetek egy karikát a városban,tegyétek egymást klántaggá,azt szombaton meg találkozunk... ..............tényleg sMaci,,te nem is vagy klán tag.......

Hát igy ne szeressenek,ahogy téged tele akarnak pumpálni,te kaspó nyomzó

te ezt az egót hogy tudod magadba tartani?
Klán-tagságért bármit ! Fanatikus kisebbségi vagyok !