Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, csak engem máris jobban szeretnek te meleg mobilos.
szóval a Macit teli akarod tankolni?
Akkor csak az újak jöjjenek meg a Maci !
Semmi extra...minden réginek egy teli tank üzemanyaggal kell kedveskedni

semmi buzulás...az a Mackóreszortja.....ez ügyben őt kell keresni
Klán-tagnak lehet jelentkezni , úgy mint anno ? A beavatási szertartás miből áll ? Kaja fizetése , buzulás , egyebek ?
2009.Április 4.
3.ik GSR KLÁN évadnyitó túra résztvevői:

GRKRISZ,
Thebear,
káj,
Tybee,
fndi
2009.Április 4.
3.ik GSR KLÁN évadnyitó túra résztvevői:

GRKRISZ,
Thebear,
káj,
Tybee,
....
.......................
GSR klán évadnyitó túra résztvevői:

GRKRISZ,
Thebear,
káj
Tybee
GSR klán évadnyitó túra résztvevői:

GRKRISZ,
Thebear,
káj,
O K !
Én kulti ! Bármikor , TISZTELETBŐL !
Akkor legyen az azt követő Szombat......Addig már Tybee is forgalomba helyezte a kutyuliját
Március 31. hétköznap. Nem sokan fognak ráérni. Javaslom a következő hétvégét. Addigra talán én is leszakvizsgázok végre.
hella all.
BAssza meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg a kúrva életbe........... CBPista,LAca,Blacknet........................hihetetlen volt a 2006os év,,,,pont ezt meséltem GRKrisznek.....aztán jött a fekete 2007es....2008ban már szinte alig volt túra és csapathangulat is klikkesedés felé hajlott.....de nagyon reménykedem,,,,hogy a fekete felhők múlásával,ismét tudunk együtt porosodni az úton az újakkal és a megmaradt régiekkel....nagyon remélem,hogy az idei szezon csak örömteli motorozást hoz a GSR KLÁNnak....tegyünk azért hogy ez így legyen....én szeretném,nagyon


24 nap múlva lesz 2 éve,hogy a CBpista,alapító tag elhunyt motorbalesetben.......akkor, ezen a napon Március 31.ikén volt a GSR Klán évadnyitó túra....most sem lesz ez máshogy,ha az idő engedi!rövid úticél,etkezés,beszélgetés és haza......

Kúltiváljátok a programot?HA igen,akkor beszéljük meg,várom az ötleteiteket,jelentkezéseiteket!
Sajnos a 2007-es is....
A 2006-os év hangulata leírhatatlan
bazdki Laca, Gyula....
EGY - KÉT kép a múltból :
Április . 01. Mire jön az igazi motoros időőőőőő !
meddig van kivonatva?
Ha holnap jó idő lesz beüzemelem a GSR-t is !
Szolnokon esik az eső.De még előtte kerültem 1-et az YBRahimmal!
Motopityu,,,neked tetszik a kék GSR?