Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee: Az biztos, hogy tőled én nem mernék motort kölcsönkérni.
Ancsa! Gondold át, ha Kykee felajánlja a a motor kipróbálását! Olvasd át a bordákra vonatkozó részt!

Engem délutáni szunyokálásomból felébresztett név és szám nélkül zaklató telefonos "rajongóm", de kivételesen nem bánom, mert nem aludtam át az egész délutánt, és azt is felfedeztem, hogy elállt az eső!
Szóval én most elmegyek valamerre egy kicsit motorozgatni!
szasz kykee tesó,
köszi az együttérzést, a bordáim rendben vannak sőt a hornet is most lett kész.
egy pár szép új indexet kap még és nyoma sem lesz a történteknek.
persze a sugi és itt a topicon más sem lehet tisztában a dologgal, de annakidején az én segítségemmel vette a gazdája a motort olyan kedvezménnyel, hogy abba egy két ilyen perec ára bőven beleférne. azon kívül a szívemhez nőtt egy kicsit ez a moci, mivel javítgattam is már baráti alapon. persze ez koránt sem jogosít föl, h összetörjem
nem is így gondoltam, de a kölcsönkérés mégiscsak működhetett a fönti alapon. nem úgy van ám az, h csak boldog-boldogtalantól elkérjük a mocit, aztán meg törjük zuzzuk.
pont ezért ha valaki szenyózik csak be kell neki szólni, h a rece kérje kölcsön a motorod (laca után szabadon)
Jó napot,jó húzkodást!
Rece!ismerős a helyzet!mi is volt azzal a Hornettel? és neked is a kulccsontod törött el?
a bordád még ép? de legalább tE nem próbálkozól,hanem fizetsz és van is miből!megtőrtét,bocsánatot kértél,fizetsz!akkor Te Napsugár most mit gerjeszted a negativ hullámokat!ezzel stresszeled Rece apót!el lesz véve a térerőd!
én megtehetem,mint Dr.Mobil,úgy vigyázz!
Sziasztok!
Pénteken bejáratásként gurultam egy csöppet a paripámmal. Vác felé vettem az irányt, Bánkig meg sem álltam. Tapasztalataim alapján csak annyit mondhatok, nagyon jól lehet fektetni a verdát, főleg a váci szerpentinen lehetett érezni, ahol szinte a térdem is leért. Furcsa volt, hogy ennyire kezes a motor és nem akar másik irányba menni egy-egy nagyobb döntésnél. Hihetetlenül jól fekszi az utat, igazi kanyarfaló szörnyeteg. :) Nagyon jól húz, igaz erről csak a bejáratás után fogok tudni bővebbet mondani. Ami egy kicsit zavart, hogy néha 2 -esbe váltásnál üreset kaptam és a gázkar húzásásnak ellenére nem ment a motor, csak bőgött. Valamint, volt egy olyan esetem, amikor a váltó nem akart visszamászni 1 -esbe és 3 -asban maradt. Ami zavaró volt egy kicsit városban. Persze, ezt most felfogom annak, hogy bejáratás és az alkatrészek nincsenek még összeszokva. A teljes benyomásom kiváló a motorról. :)
Én meg 6 sebességes GSR-t vezetek BÖBÖBÖ
Annyira bejött , hogy ma is vezetem, meg holnap is, meg azután is
Szia Laca! Én BÖBÖBÖ olyant vezettem,amin le voltak felezve a sebességek,így én a 16 sebességeset hajtottam meg. Annyira bejött,hogy ígérte a haver,hogy majd még mehetek vele.
hy!

Laca mentek Kunmadarasra??? HA igen akkor eltudnák veletek menni saját mocival. mert csak 100 körül tudnák jönni. CSak 50es moci.
Én ma kétszer akartam nekiindulni. Mindkét alkalommal, ahogy be akartam menni a garázsba, varázsütésre elkezdett esni... Majd holnap újra próbálom.
Jó estét mindenkinek!
A mai nap nem kedvezett a motorozásnak, legalábbis engem üldözött az eső. Egész utamon szemerkélt vagy esett és egyszer Gönyű és Komárom között olyan zivatar kapott el egy rövid ideig, hogy az autósok is csak 20-30-al mentek, mert az ő ablaktörlőjük sem bírta. Erre a 10 km-vel arrébb a komáromi rokonok azt mondták, ott csak szemerkélt! Nem is láttam magamon kívül sok motorost, egész úton csak 1 sorstárs jött szembe!
Ti merre jártatok fiúk? Mert itt a fórumon nincs semmi aktivitás újabban...
Remélem holnap kicsit jobb idő lesz, jó lenne már jobb időben motorozni....
hát lacám, ez nem nélkülöz alapot, az már biztos
Akkor a következő a recept: akire haragszom, annak a motorját kölcsönkéretem a Recével.....

Ismeritek a közmondást: kérje kölcsön a Rece a motorodat!

az a gixxeres srác a haverod, aki harmadiknak érkezett tegnap?
hát igen sugi igazad van, balfék vagyok és duplán mert ez már nem az első kölcsön bringa amit törtem
erre valóban nincs mentségem, nem is akarok kibújni alóla.
egyébként meg vagyunk olyan jóban, h ez nem probléma közöttünk, márcsak azért sem mert természetesen minden kárt állok (ez nem is kérdés). ép most jöttem be a garázsból, félkézzel megjavítottam szinte az összes javítható hibát a mocin. a tankfestés ráér télig, indexeket veszek újat, márcsak a az indítási problémát kell leküzdeni.
bár ez nem kissebbíti a hülyeségemet
Rece!

Úgy tudom, hogy egy hölgy motorját kérted kölcsön a pályára.../ épp ott volt a kedvenc motoros barátom, ő mesélte!/
Nem volt jó a tiéd, hogy másnak a mociját kérted kölcsön???

Nem akarok senkit leszólni, de én biztosan nem kérném el másnak a mociját, se egy körre, se egy kis kiprobálásra, mert az ördög nem alszik! Ráadásul van aki keményen megdolgozik, hogy egy használt motort megvehessen, végre kicsit használja, és erre más összetöri!
Én biztosan sírórohamot kaptam volna...ráadásul egy Honda!!!

A csonttörés meg sosem volt fájdalommentes!
Jobbulást Rece apó!
laca látom van egy kis tapasztalatod a virrasztásban, te nem hagyod aludni az asszonkát ha már neked nem megy az alvás, he ??
szasz kykee, köszi a sömöst
majd meggyógyulok, de normális már úgysem leszek
Szia Ancsa!

Jók is ezek a mai kamionok! Teljesen személyautós komfort, az én nyolcéves Ivecom után a Suzuki Liana fapados.....A tolatást is hamar meg lehet szokni, tanulni, főleg ekkora panorámatükrökkel....ami minden nő álma, de vigyázat, ez nem sminkre való!
Az enyém is 8 sebességes, de én 3.-ba szoktam indulni, az egyes csak a megrakott teherautó megmozdítására szolgál! Vannak felezős, 16 sebességes váltóval szerelt kamionok, azokat én se próbáltam.....

Jól legyetek ma!
Azért vigyázzál, nehogy valamelyik huncutcsatornánál kössél ki! Osztán költheted fel az asszonyt.......
kis monológom után ( merthogy nem akarom kykee kenyerét elvenni ) most lemegyek tv-t nézni vagy mitom én mitcsinálni, pá veletek
attól függetlenül, hogy utálom, a kis családom egy emberként ostromol az álandó törődésével. szegénykéimet már sajnálom, hogy folyton engem ajnároznak. persze hálás vagyok érte, és tényleg jól esik. azért ti inkább ne próbáljátok ki, jó?
b...meg, minden zakózás után ez van az első egy-két éjszaka, a friss fájdalomtól nem tudok aludni.
ez a mostani még azért rosszabb az előzőeknél, mert nem tudok vizszintesben lenni, olyankor midíg kiugrik a törött csontvég a helyébőll, ami azért elég szar érzés
ülve meg képtelen vagyok elaludni.
laca én piszkosul utálom, ha valakinek az én baromságom miatt ugrálnia kell körülöttem, mégha azt szeretetből és önzetlenül is teszi
na mindegy ez az én állatságom miatt az én bajom, különben meg eb csont beforr (de mikoooooooorrr???)
jó estés éccaka!
van valaki?

Hidi?
Laca?
Úgy tűnik ez a hónap egyre több motoros lovagot és lovag... khhhhmmm szóval motoros urat és hölgyet taszít földközeli állapotba
Mindenkit nagyobb óvatosságra és türelemre kérek mert szeretnélek megismerni benneteket és hogy Ti is megismerhessetek engem még ha ezt Ti majd nagyon meg is bánjátok
Hozzátok mielőbb rendbe a fém vázat és az emberi szöveteket! Szóval mindenkinek és mindenki paripájának mihamarabbi teljes felépülést kívánok!
BalMenKöz!!!
Ancsa
Jó utat jó weekendet!
Azt hittem egérkamiont csak a Polski gyár készített de hogy a Renault is
Gyönyörüségesen szép estét Gsr-es barátaim!

Laca! Ma vezettem egy Renault kamiont...eszméletlen jó volt,csak az volt fura,hogy 5.-be indultam kuplunggal, gáz nélkül.Meg én azt se nem tudtam,hogy 8 sebességes,néztem mint a vett malac.Annyira jó volt,tolattam vele,meg parkoltam,majd dobok föl róla képet!Délután irány austria motorral,jól sza...rá is áztunk..de ettől függetlenül frankót motoroztam.
Lelépünk 3 napra Esztergomba a srácokkal ,kocsival ,Kykee ,Doc ,Laca ,és mindenkinek pussz!