Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Osztán fürdeni mentéje füredre vagy csak cicakaki nött Kykee fülibe oszt azt fúvatod ki menetszíllel?
Oszt hogyé mérik arrafelí a K800i vagy mijjafranc? De hát honnét is tudhatnád hisz szabin vagyol ha jól tudom
DoC!itt vagyok máá füreden!
innen is leslek miket irogatol!
Nem csak szépet hanem csillagokat látnál ha ilyen káromlásokat mondol
Addig letámasztom az Rf-emet, és körülötte motorozgatok,hogy valami szépet is lássak.
Méghogy a férfiak akarnak mindent meghúzni mindent ami mozog Hogy volna neked jó ha nincs egy GSR a látómeződben? A részleteket majd megbeszéljük a hallé mellett
Tán még meg is húzhatom a bajszát gyönyörűséges kék Gsr-ednek ,na látod,ez a beszéd! De jó nekem ,már két Gsr-el is mehetek,csak egyik sincs itt.
Mi az akadálya? Én tudok téged idegenvezetni egy jó halléért cserébe és még kék GSR is csodálhatol saját szümüddel
Hűűűűűűűűű,de megennék egy szögedi halászlét,annyira imádom
Na majd ha erretolod a biciklidet akkor fényképezőgéppel készítek én majd fotó a két testvérről egymás mellett Hidd el az én BlueTrance-em árnyékában Ancsának fox igazat adni oszt sírva ülsz vissza a tiédre Úgy fog marni a jó szegedi hallé a sok erőspaprikától
Kykee!
Pedig én a kupiban is láttam szexbombasztik oszt jól is éreztem benne magam sőt volt hogy a kapuban is
A kis Pearl sajnos nem nálam fényezte a bohócot sem a lakberendezést biztos valami falusi lapaj csávó fogta be mikor hozzám indult
De abban egyetértek hogy a család mindenek előtt!
A nagy szabadosság meg meg ne ártson ám komám ekkora dózisban mikor még ráadásul szűz is vagy e téren
Én is tudom te illegál!
Mennyi Gsr!
Sziasztok evribádi,én mentem 10 nap szabira 8 év munka után! A DoC tudja miért!
de itt leszek a topic körül
kinek ismerős ez a kép??
Szia Ancsanyucimotomami!
csak hogy látsd,hogy kié is a legszebb......................
Don DoC!
Mindig is az voltam!első a család!nálam nem divat a kosz meg a kuppi!de ezt még a legjobb sexbombázó is jó szemmel nézi!különben is mióta lehappoltad Gyöngyikét azóta nekem kell takaritani,mosogatni,mosni,főzni(azt nem tudok),stb!bár nem papucsban,ha nem motoroscsizmában!
Jó napot,jó húzkodást!
Laca,kombinátorból meghúztak engem a suliba!csak hogy legyen valami az álóvízben!így legalább válaszoltál! miért kéne haragunod?cifra kérdéseket teszel fel?
Az asszonykád elmonta? ez úton fogadd legmélyebb gratulációmat a kiccsaládommal egyetemben!
Hidi! Ezek szerint kész a vasparipád? Az frankó...írok 1 mondatot az emiledre.
Nálunk mellékállásba Rock vállalta a vízóra,és a villanyóra leolvasást (gázóra nincs).
Akkor én is csatlakozom az előttem szólókhoz:
Laca,granulálok!!!!
Má csak 3 gyereket kell összehoznom,és utolérlek!!!!
Jó reggelt mindenkinek!

ricardo - szombaton reggel nyugat felé, kora délután kelet felé fogok a 85-ösön hornetezni, ha van kedved beszélgetni a motorokról, akár egy kávé mellett, akkor írj a következő email címre egy telefonszámot - silberseekukacfreemailponthu

laca - Gratulálok a Krisztinek , mert nem sokára már négy gyermeke lesz , veled együtt.
Szerintem azért egyezett bele a Yoshiba az asszonypajtás hogy messziről hallja mikor is térsz haza mert a villanymotorral még meglephetnéd!
Fogadjunk hogy ezt Lacáné írta!
Na most már tényleg jó éjt mindnkinek! Mindjárt kelek......holnap rettegjenek az emberek, amerre járok, és most nem a Yoshi hangjától.......


Nekem csak jót tesznek......legalább este befordulhatok és alhatok......nem kell maszatolni.......