Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Nagy gratuláció a motorhoz, biztos nem bánod meg! Sokezer balesetmentes kilométert, és sok GSR-Klán programot kívánok Neked!
Szia Rece!

Nagyon sajnálom!

Mielőbbi jobbulást!!!!!!! Mind testileg, mind lelkileg! De ne felejtsd, jó is van benne! Kiszolgálnak, egész nap döglik az ember.......

Azért csak sikerült kibújni a közös gurulás ígéretéből.......majd bepótoljuk!
Apropó, hogy kerültél Hornetre? Mondtam már, hogy GSR-re csréld a amakkát, akkor miért a Hornetet nézegeted???
na mára befejezem a balkezem edzését, mindenkit üdvözöl a füves fiú
hát igen az enyémen csúnya lett volna ha leér a kipuff
sajna ez van, de a motorozás már csak ilyen.
pont ezt mondom, h nem közúton kell arcoskoni, itt legalább van bukótér autósok + egyéb tárgyak nélkül
Grat a vashoz BlackNet, de én már grauláltam hozzá személyesen is mikor átvetted !
BlackNet! Gratula a motorhoz! A legjobb választás!

Viszont szomorúan olvasom az esést!
Nem tudom, mi lehet, úgy látszik ez ilyen időszak!
Ace, Te, a Műmájereknél RoLiii és nemrégen pedig karmi!
Mindenkinek testi, lelki és vasügyi mielőbbi gyógyulás!
Szia Rece!
Szomorúan olvasom ami történt Veled!
Ráadásul egy kulcsonttörés már nem is tekinthető olyan kis balesetnek!
Ha a saját Veled összenőt motoroddal vagy, biztos nem fordulhatott volna ilyen elő!
rece bácsi visszatért,
de h ne legyen egyszerű az eset, sikerült egyből bemutatni egy magyar vándort az eringen,
a fene egye meg, későn szóltak, h ez nem a tornaterm.
eredmény= kulccsonttörés
ezek szerint a gsr gurulás kútbaesett
a hidi iránt érzett tiszteletem jeléül egy hornetet zúztam le.
rece bácsi a füves fiú
Sziasztok!

Visszatértem a nyaralásból. Nagyon jó volt, de már vártam hogy végre a moci nyergében érezhessem magam. Ma végre a tulajdonosa lettem végérvényesen. Azt kell hogy mondjam, nagyon üt. Egyszerűen a mosolyt nem lehetett lehervasztani az arcomról. Igaz, azért egy kisebb bukó sikeresen lelohasztotta a jókedvem, mert sajnos az ülés alatti műanyag kicsit megtört keresztbe, de semmi komolyabb nem történt. Nagyon kellene az az 5 cm -es leültetés, hogy tényleg biztonságosan leérjen a lábam róla. Most is az volt, mint eddig korábban, hogy kis ívből, alacsony sebességnél megbillent a moci. És amikor meg kellene tartani, hogy ne billenjen át a holtponton, na akkor csak azért is átesik. Lábujhegyen állva nehézkes megtartani. Míg, ha a lábam rendesen leérne, simán megtartom combból. Ennek ellenére most van egy pici szépséghibája, de nagyon örülök neki. Boldog vagyok, hogy egy ilyen klassz motor tulajdonosa lehetek. :)
Ja, egyébként taliztam innen a fórumról az egyik sráccal, neki is pont olyan színű gépe van, mint nekem. Még a ruhánk is hasonlított. :)
Ja! akkor te vagy az? nem is tuttam.
este?Mégse lesz nálatok Mónikasó?
Szevasz Te kúrtizán!
ezért este te fizetsz mindent,hogy feldobtad az igazi énemet!
jó napot,jó húzkodást!
Igen és Pesten születtem és Lovason van a nyaraló! egy igazi triédzsől ahol jó motorozni minden nap!
Ismeri valaki? Állítólag neki is gsr-e van és amerikai rajzfilmekben szokott szerepelni:
Sziasztok!

Almádiban lakik, Veszprémben dolgozik és Füreden van a garázsa???
Ideális!
Gtn mohrgn.

Kykee este a családdal elment sétálni füredre a garázsba.Legalább is ezt vettem ki az sms-éből.
Milyen nagyvonalú!
jóestét
sehoooool senkiiiiiiiiii ?
Almás ez a almádis dumád má he! Majd GPS szerelünk a GSRre oszt a WAPon lássuk a MAPon hogy merre tekerel te!
mentem almádinkba,pá all!Ancsika neked meg
A marhák a mobiljukkal csúsznak le
Kykee a szabad vállalkozó sztahanovista! jó vicc
Az aquaparkban is telefonokat javíssz??
nem pici pinytyőke,csak igy alakult!az imént vakertam DoCkal, neki már ecseteltem,hogy a lakáson is mobil invázióm volt!nem tudom már,hogy hogy kell szabadságolni
segíj
kapsz érte 2
Amikor a TLen válaszolok akkor TE meg itt irkálsz?nem bírlak követni Csaje!szokaresz?kamaftu?
Te is sztahanovista vagy,mint Tarka??
93.000.-huf,de csak GSReseknek!Nem fürdök Füreden
nem fogol hinni fülednek,mobilozom
Ancsa-jom!
első GSR KLÁN túra!volt ott több is csak az nem látszik!egészen pontosan 13db GSR! és kié volt a legszebb........
mindekié!