Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


ki tud főzni bográcsgulyást? mert akkor legyen ez a flamó!tudom máá megint a kaja! én tök béna vagyok az ilyenhez!
Köszönöm a nevébe is Átadom majd neki.......... .de most utazott el edzőtáborba. Szinkronúsz 1 hétig nem látom megint Ő a baloldali
A Kittit nem tudom levakarni a GSRről,sőt az annyja bukóját is már leeinstandolta!nálunk is mindenki motorozott a csajádba,ő miért hagyná ki főleg,ha ekkora a nyomás és ráadásul a DNSeiben hordozza! nem a Kovik Samsung DNSére gondoltam!
Akkor ott a helyünk.Megtisztelve érzem magam!
váj nát?amugy is talkingoltunk már tarka tesóval egy évadzáró motoros talit kykee rencsen!csak anyámékkal kell egyeztetnem evvel kapcsban!de besz@rás a hely!
előtte az annyát is vinnem kellet.......neki nem tetszett. Azt mondta (miután mentem vele vagy 40-el) hogy nagyon huzatos. Azóta a legnagyobb túra az Bp.- Kőkapu (Zemplém)volt vele és vissza másnap. Kb. 650-700 km.Nem igazán volt oda érte. Azt mondta hogy ilyen "hosszú" útra inkább marad a kocsi.

Ti jöttök!
király
imádom a netet!összehoz egy csomó jó embert,hátha még ehhez hozzáadom a motoros életstílust..... főleg,hogy még ennyi mindenben hasonlítunk
Gratuláciomat a legmélyebb baráti tisztelettel csatolva fogadd!
üdv kykyee
Mi felénk 1 évben 9 disznóvágás van! Jöhet a Kitti!
Látom a Te Kittid is Motomanó.Nem is értem,ezek a mai gyerekek..meg vannak őrülve a motorozásért.. vajon miért?
Szinkronizálásra gondoltál??? azzal még várnia kell a fiadnak 9 disznóvágást!felölem,legalább létre jön egy újabb faj!motómanó"s famili és sarjaik!
na akkor ezt már ki is találtuk és nem módosítjuk!egyéb ehhez kapcsolódó 5let?
MOTOMANÓIMAT is vihetem?? Van 3..Rock a legnagyobb Motomanó
az én vasamon még nem ült ......mert nem mert
Ő meg az én Kitti lányom (ugyanis Őt is Kittinek hívják)
Meg volt a belépő válaszod! az állás a tied!jöhetsz,de a velünk kell laknod! az sem gond?
Itt meg az én MOTOMANÓM! Szerintem küzdjenek meg ők egymással,még akármi is lehet belőle....
tomato!
A Hidit volt már szerencsém nekem is átkarolgatni! sőt a vasamra is felült!
Ha jól látom,Motomanó nem más mint szépséges Kittike,így hát úgy döntöttem,inkább nem kell az állás,de nem tudnám Őt bántani.
...... SIRÁLY!!!!
A MOTOMANÓ
Okés,de elöbb vele meg kell küzdened!ö egy motomanó! vigyáznék vele a helyedben!
Vállalom!!!
Na ezt felveszem, ha a Schubert Norbi letudja fogyasztani 54kilósra 1 év alatt,akkor veszek neked is egy GSRt!
VAgy Ő?
Neki sincs smotorja,de legalább tuti nem hagyja el a melóhelyet!
Van 1 szőke szuka ismerősöm,bár mocija nincs,de nem kér sokat.Napi 1 tál meleg étel és még éjjel is vigyáz a boltodra:
A Veszprém GSM,titkárnői és eladói munkakörbe keres szőke motoros hölgyet azonnali kezdéssel!