Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg Hidi mi van a vassal?
Találtam neki egy csini szürkét...
Erőteljes butulás van...

Tonbinszky mindig lemarad a tavaszi zsongásról , így általában július-augusztus táján jön rá a kangörcs - de akkor célpont minden lóféle, nemre tekintet nélkül - főleg a szürkékre bukik (ill. bukna... )
Szia Hidi!
utána járok a dolognak és meggazdagszunk! addig meg csak hagyd,hogy minél többen írjanak!
Köszönöm kérdésed ,most,hogy a kánikula alábbhagyott jobban..a gyerekeim meg voltak őrülve,hogy felülhessenek rájuk,de ezt csak esténként hagytuk,mert nem akartuk még jobban kínozni őket.Ezenkívül körmölés vár rájuk,és ne tudd meg mekkora cécó...Rozmaring még úgy ahogy hagyja,de Fanni (csikó),Ő csinálja a feszkót. És nálad mizu a négylábuak terén?
Szia Ancsa!

Azért az már durva volt, amikor december 25-én hajnal fél hétkor fehívtak, hogy játszani szeretnének, és elég szabadfogású beszélgetés alakult ki közöttünk...

Hogy vannak az egyenkénti lóerők?
Szia Kykee!

Hogyan lehetne fizetőssé tenni az SMSt , amit telefonszámomra küldenek. Minden idióta összekeveri az egyik kereskedelmi tv számával, és már annyian regisztráltak nálam, hogy szeretnék már meggazdagodni belőle...
Milyen másik fórumon???? Én ugyan nem Nézd meg jobban
Doktor Úr kérem!

Ezt a két könyvet már a kliens figyelmébe tetszett ajánlani?
Te kovik a cégtáblán nem az én számom van!
............na persze,persze!hol volt sok a munka,DoCnál?
Érdekes a többi fórumon azért ott voltál,csak itt nem!
Kérnénk a következő mentegetőzést!
ivecósLaca már nagyon hiányolt!
Sziasztok fiúk és lányok!!

Bocs, hogy nem teljesítettem a vállalt kötelezettségemet, és nem írtam napi 10 hozzászólást
Sok a munka, majdnem minden hétvégén dolgozom, még vasárnap is Már hiányoztatok!
Mindenki jól van?
hmmm.hmmmm!bocseszka,hogy itt beledumálok a fegyverkezéseitekbe,de a koviknak üzenem,hogy akkor full eeprom resetet kell csinálnom a tellerjén!ments ki a számokat a SIMre!aztán ird be a telefonba,hogy..........
Akkor a fegyvernemet is!
Tied a kard,enyém meg mordály!
A helyszínt Te választod!
Egerszegen vagy itt veszprémben?
Van még mit tanulnod az életben
szállj magadba,szívedben lelkedben
s ha végére érsz a sok bűnödnek,
akkor a dísztéren nyald ki a seggemet.
Ő a nehezített brutál kiképzésen volt és az ott szerintem egy TAPOSÓAKNA!!!!
HIBÁTLANUL,VAGY HALÁL---VOLT A TANFOLYAM CÍME!


szépen dötöl,a második képen mit hagytál el?mi az a kerekség a földön amit annyira nézel?
dehogy megyek! jó nekem itthon is!
itt legalább van palacsinta!!!
Ott várakozok én is!
Üzenet írás,majd ezt írd be:OTA (szóköz)MMS küldd el a 1270re!
majd várj tovább,csak várj és várj!
Ne várjá,inkább indulj vissza melózni!
mi vagy Te váróterem!?