Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Rece!

Most a hétvégén bejártam ezt az utat, és nem tapasztaltam, hogy a Galyatetői út rossz lenne, inkább az Eger és Miskolc köuzötti út ami több oda figyelést igényel.
Üdv gOnzales!
Mindjárt ezres szervíz!!
Ha jönnél a túrára, mindjárt ugrana bele pluszban pár km.
Na majd szeptemberben...
389 km

És még szőrös a g(n)uni
ok steve bátyó,
nem akarlak meggyőzni semmiről.
folyamatosan látom, h vitáznak az emberek a guni kérdésről.
nekem megvan a magam elmélete (tapasztalata) de ez az enyém és koránt sem biztos, h az másnak is jó.
próbálni kell és majd meglátod,
én a te helyedben nem tétováznék, de az azonos garnit azért melegen ajánlom.
Szevasz Dody!
Nekem is csatlakoznom kell a lányodat dícsérők táborába!!
Valóban ott van a szeren!

Ha már unja a családtagokkal történő motorozást, akkor van még egy hely a motoromon!
A Kykee meg úgyis mindig az asszonykáját fuvarozza, tehát kiesett a cukrospikszisből!!
hali reet,
bocsi, h migint bele vau vau, de semmikép ne menjetek gallyatető felé. nagyon rossz az útminőség.
jobban teszitek ha a hagyományos hatvan gyöngyös parád útvonalon mentek.
répáshuta felé is borzasztó rossz az út, de ti tudjátok
Szevasz Rece!
Köszönöm az infókat!
Mivel messze nem szoktam határon motorozni, pályán meg különösen nem, így attól tartok nagyjából tök mindegy milyen gyártmányú a gumim elöl meg hátul.
Amikor a SU-CSA-MO-TA-ra mentünk esőben, még meg is kérdeztem tőled, nem csúszek e a gumid, a határozott válasz az volt: NEM!
A Kykee is azt mondta esőben is jó!
Én meg azt mondom, ennyi pénzért nekem is megér egy próbát!!!
Aztán ha nem tetszik, legközelebb nem ilyent veszek, de ha beválik, akkor még az elsőt is ilyenre cserélem!
szia dody,
grat az eredményhez (lányod + korona)
mit szólsz a túratervhez?
jónak tűnik de tőletek jó messze van.
steve,
elég ütős érv a 14 rugó de ne feledd, h te sokat túrázol.
azért az esőelvezetésre figyelj oda.
engem ez nem érdekel mert én alapból nem sokat túrázok, közelebb áll hozzám a pályázás, ezért nem használom a gyári guninat.
jótanácsként még annyit, h ha van rá módod ne használj különféle gunit elől és hátul.
de tényleg nem akarok fogadatlan prókátor lenni, mindössze segítő szándék vezet
szasz kykee,
mi baja van a gumidnak? érdekes az oldala, úgy látom csak a közepét használod, segítsek megjáratni az oldalát?
tudod először próbáld megérinteni a lábtartó bütyökkel az aszfaltot, aztán már megy a dolog könnyebben, de ha gondolod megmutatom
Kykee
szoktál járkálni papkeszin?
Gratulálok a leányod eredményéhez! Jól sikerült gyermek!
Szia Kykee !

Természetesen az üzeneted átadtam!
Tamcsit még nem kapod .!

Egyébként a hétvégén indult egy szépségversenyen és megnyerte.
Természetesen én nagyon örülök hogy így alakult.
Szerintem Te is nevezhetnéd már kislányod gyermek szépségversenyeken,tuti nyerő!
Próbáltam két képet itt küldeni.
Természetesen az adataim közt ha érdekel van róla pár kép is elhelyezve!

Fontos a mai nap kis csomag postai úton elindult irányodba.
Fontosabb kulcstartó ügyben intézkedtem. Szombaton cserélünk !

Csaó:
Dody
Üdv allbody!
Sziasztok,elgurultam haza,mindenkinek jó pihenést és derűs ébredést!
Abban nekem is van beleszólásom,hogy mit és mennyit és meddig fizet az Ancsika! én már tudom,mi is lesz az..................
jól van,akkor sikerűlt összehozni! korrekt az emberke!de még így is megéri,nem? üdv Steve!
Szivesen máskor is!!!
Gumi kérdés elsikálva!!!
Csütörtökön megyek cserére Lepsénybe!
Hi Ancsa!
A többiek nevében is köszönöm áldozatos munkádat!!!
A toborzási jutalékot majd megbeszéljük!!!!
Sziasztok topic szomszédok!

Ma testközelből láttam egy Gsr-t. Le is szólítottam a gazdáját,és megdicsértem az izlését.
Figyelmébe ajánlottam neki a fórumotokat,remélem nem baj .Amúgy Ő nem egerszegi,hanem körmendi.Lehet,hogy ide fog keveredni....
Tesókám!
Jónak tűnik ez a gumi!!!
Már hívom is az embert!
Szevasz Rece!
Köszönöm, hogy rám gondoltál gumi ügyileg, de attól tartok a 14.000.-Ft szereléssel együtt, az eléggé nyomós érv egy lepsényi túra mellett!!!
Ráadásul ha jól emlékszem Te is ilyen gumival (vagy hasonlóval) jársz.
Vajon miért???
Ja és célszerűnek látom Hatvan felé indulni, mert elég fárasztó az út és a végére kelle hagyni a könnyebb részét.
Halihó!

Gumievők, itt az idő hogy ne csak a közepét koptassátok, tüntessük el a hétvégén a majrécsíkot!!! Steve-vel beszéltem telefonon, én ezt az utat a hétvégén bejártam, úgy gondolom hogy elég jó, vannak benne ugyan részek ahol figyelni kell, meg van olyan is ahol az út minősége hagy kívánnivalót magaután. De az út nagy része jó, és a tájak amiken átvezet az mesébeillő
Az esetleges ötlekkel természetesen kíbővíthető, és a pihenőhelyeket is megbeszélhetnénk.
Ez kb 500 km nagyrésze hegyi szerpentin, úgy hogy döntésre fel!
Őt???a következőnek??Inkább Tamcsit és nekem!! Tamcsinak átadtad a legmélyebb üdvözletemet,Papa????
...........tudtátok,hogy Milyen GYönyörű Lánya van a Dody papának