Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia kedves!!!
emm meg a macskája
Még 1 kis csemege!
Szia Krisztián!
Don Dottore!!
Szokás szerint mára is TE rendeled a kaját-de most valami fullosabbat!!!!
Ez eddigiekhez képest most csak az változik hogy,ma te is fizeted!!!!
De nem este7-re!!
Megjelenés kötelezöen kajával együtt 17,00-kor!!!!!!
Hozd a bratyódat+az autóját!!!

Csoki!
egy a gondolatsorunk,telepatika,kozmikus csatorna,mi ez?
Az apja...
Ancsika mini moto mami!
megtudtam Tarka tesó miért olyan hülye!a toaletten kint hagyta a pulton a csomagját és szóródott ki belőle!igy könnyű marhának lenni:
De nem ám!
Ezt az érzést senki nem tudja átélni,akinek nincs gyereke!pótólhatalan filing!
Én lehet hogy kűlsőleg afromagyarnak látszom,de nem vagyok az,sem király!de ezt a TL topicon te mered kérdezni tőlem!?és én vagyok nagy király?
nézzünk máá egy kicst a körmödre!a barátaid elöl ennyi mindent eltitokolni,nem szép dolog!
Az imént mutattam kisgyermekemnek Kitti fehérruhás képét,vazz,szó szerint elállt a lélelgzete,majd huncutul nekiállt mosolyogni,és közölte,hogy édes.Becsszó,esküszöm (picit zavarba is jött).
nyugtáztam!amit mondtam azta legbelsőbb őszinteséggel mondtam!de ez természetes!
Azt hiszem, motoros családból származó gyermekeink hobbija is egyezni fog,szépségük szinte páratlan,így én nem látom akadályát az egyesítésnek.
Hát ti betegek vagytok!
Kykee ,szavaid jól estek,tudom,hogy szép,de a nagyobbik sem kutya,csak Ő már öreg lenne Kittikének .
Méghogy én????
Nézzed má meg a képet picit jobban!


ne tagadd ki magad a sórból,szépen vállald fel TE is magad!
ha nekem sikerült,neked is menni fog!
..........ha ez megvolt akkor klikk a képre!köszi
Ezt a hagyományt nem csak a királyok működtették,hanem tezsvéreid is az Afro Európaiak(afromagyarok).
kicsi!
....nincs rám való méret!már kerestem,de már 11 évesen sem találtam
De mindenre van megoldás!
Látod,erre az eshetőségre én sem gondoltam
......persze,azt méég a vígin befolyik valami az innyektorhúú,azt GSRecskekecske!
Tök kiköpött annyja,eme gyermek!

igen gyönyörü gyermeketek van,mélyen gratulálok is hozzá!
remélem zsivány is,de van betyárbecsület is!részemről megbeszéltük,csak az Ő beleegyezésük kell!majd okosan megismerik egymást és hagyjuk,hogy a Kupidó melozzon rajtuk! Akkor ezek szerint elkeztünk egy régi hagyományt,amit a Királyok(mi motorosok )annak idelyén jól müködtettek!csak most jobbak a lehetőségek! A mai ferde,beteg világban ez így szertintem biztonságosabb mind a gyermekek,mind a szülök számára!
5674-es hozzászólásomban ajánlottam 1 jóképü,vagány,megbízható srácot.