Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
igyekeztem!
Csak lányt tudok! szólj ha kell egy kisjányka!
Bajba is lehetek ha nem tartom rajta a szemem,mig meg nem halok!Mikor felnő,szeretném ha normális,vagány,megbízható barátja lenne!tudnál valakit?különben sörét aki tiszteletlen vele!
Azt hiszem,mind a ketten gyönyörű gyermekekkel rendelkezünk...összeillenének..(baloldali az enyim)
gOnzales!
Csak szép nyugiban,gyülik az a km hamar!oda figyelj előre,ne a másikat,hogy int e!almádiban is van egy tag aki nem illik a GSRre és köszönni sem tud!csak ne hogy egy ilyen miatt dobd el a vasparipádat!
A tükrödet csavard amerre megfeszül és határozott mozdulattal csavard tovább még 360 fokot és úgy jó lesz!ha nem akkor vedd le,mert úgy sem hagynak le! így hát tükör sem kell
Jelentést nyugtáztam,várom a következőt
kykee
Eszméletlen bombázóóóóóó!!!
Jó napot,jó húzkodást all!
Ancsa-je! a Kittike már most próbálja a menyasszonyi ruhát!szerinted????
Kykee!
Arra még nem gondoltál,ha így vinnéd mamát,mindjárt jobban élvezné?
Jó reggelt!

Jelentem, kőkemény 87 km van már a gépben
Ma reggel a Soroksárin kifelé, a Petőfi és a Lágymányosi között szembejött egy tesó mattfekete sisakban. Majd leestem a gépről, úgy integettem, de nagyon el lehetett bambulva, mert meg se" moccant.

Probléma: hol lehet húzni a tükrön? A baloldali tükröm feje állandóan lefittyed, és nem találtam rajta semmilyen húzási lehetőséget.
Laca!
Már hogy ne lenne magyarázat! A tükör is a sisakban gyönyörködött és így megúszta
oksa
én örülök ha szombaton tok motrozni hét közben munka van.
Meg nem rég jöttem haza Horvátból amúgy nézz be az NS1 topicba raktam fel képeket.
Szeva tuning!

A héten csak a szombatom szabad, így a családdal töltöm! (persze ha a hátsó gumim nem lenne olyan ócska, sz@r, stb...., akkor valszeg elmennék...)
Hali!

Szombaton menénk Dömsödre pályázni. Beszéltem a pálya tulajal és azt mondta hogy: ezen a pályán minden féle motor szokott menni főként supeermotok és versenyrobogók, meg pár gokart is néha. Amúgy ezzen kívül szoktak járni oda gyorsaságikkal is. És azt mondta ilyen 50től - 250es gyorsasági motroknak kiváló pálya. A pálya nem annyira gyors inkább az ember technikájára megy rá és hogy hogy tudod a vasat dönteni. Szóval ez nekünk lett kitalálva.

Nyitva tartás: reggel 10től 13 óráig
délután 15órától 19 óráig

A pálya díja a napi jegy 3500ft a félnapi pedig 2000 ft
amúgy az első 2 kör ingyenes szóval ki lehet a pályát próbálni

Várom a jelentkezőket erre az msn címre: kistuning5@freemail.hu


Amúgy nem jössz Laca?
hihi
Ez valami fizikai törvény durva megsértése!

Hogyhogy nem reped meg a tükör a látványtól? Erre nincs tudományos magyarázat.....
,bár még nem az igazi
Kykee!
Ha a szőke titkárnő herkolorja előitéletes rohamban jelentkezne töprengő brain tekervényeidben akkor mint igaz frinded segítek! Talán még az ebédszünete is rövidebb így több ideje marad a munkára
Látom ma MOTOMANO nap van így én is toltam fel egy ilyen képet magamról Ancsa már úgy is kérlelt erre
Volt már rá példa,hogy ismerősi körömből,nő azért kezdett motorozni,mert "rosszhatással"voltam rá.
Nanana Lesz bika vagy nem lesz bika?
Betörtem én csak más dolgokérdeklik!vagy ez nem eléggé
Gyere csak ,de hozd Betti asszonyt és Kittit is,majd én betöröm az asszonyt!
Én is ilyen családra törekszem,de a Betti nincs annyira oda a motorért!talán ez az összejövetel majd jobban megfertőzi és akkor megmaradunk mi is egymásnak!
odaköltözhetek hozzátok????irigyellek titeket!
KÖSZÖNÖM NEKTEK!!

Büszke is vagyok rá .....na lépek mert főznöm kell valamit mire hazaér az asszony

Sziasztok
Gratulálok Tomato,büszke lehetsz reáááááá!

Ezt a képet meg sem merem mutatni a Lányomnak,teljesen vizegér is!lehet hogy majd ezt összekapcsolja és jetskyfigter lesz,mikor fel-nő!
Rock szakmája szerint SZAKÁCS,kérdezd meg Tarkát...mi főztünk az első TL talin..eszméletlen jó volt.Vállalom a főzést Rockkal!
Most akkor képzeld el nálunk..apu,anyu motorozik..nagypapa ,nagymama motorozott nagyon sokáig,minden jóbarát,igazi jóbarát motorozik,nem sok olyan van akinek nincs motorja,de akinek nincs és a barátunk,már az is tervezgeti,hogy fog. Na eztetet jó megaszontam,nem?