Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Édes pici bogárfüttykarikás pinytyöke!ahogy nyertem a lottón mááá kapolod is a kék GSRt ajcsiba Ancsika!itt most a topiclakók szeme láttára meg van ígérve!vagy inkább ezüst
Jut eszembe,kék volt a tanulómotorom,becsszó. ,de azé nagyon szééééééééééééép a kék gsr. ,persze az ezüst is!!!!
Kykee,drága bogár virágszálam!
Nincs pénzem a szépségre. ..s szerintem mostanában nem is lesz..
fecsrélödtek? ismét cirkumbeniolálódott egy hungarikum szav!
Ja kovik terzsvérnek 2 bamb uval,tarka terzsvérnek gyorssal(1g)/3000.-huf,nekem is 2 sajtbambu
igen,már az is van!olyan gyórsan mentem hogy fecserélődtek a betük!
fél6ra ottan van a finomflamócska!Ancsiminimotomami, ki fog borúlni,hogy nem kajol terzsvéreivel!
Ihaj csuhaj fahaj!!
Úgy meglepődtem,hogy a barack is legurult az asztalról.
Szasz csacsi.Kigyüssz???
némmán oda,belekötöget az irományomba!!! Az a GRS kifelyezetten az Ancsi maminak készül az én technika ismertségem legjavával és ezzel felvértezve!nagyon kombós lesz!
Van GRS-ed is?
Má karcoltam a honos topicodra!igaz lassan ez lesz az!MERT VESZEL 1 GRSt!ugyi????
főleg miután kipróbáltad az enyémet,nem is gondolkosz más vasparipán!a Báttyám is teljesen rákattant!
Ha így folytatja,rá megy a házassága!nem bírtam róla levakarni!
Én nem,én nem,nekem idekarcolhatsz valamit.
Jó napot,jó húzkodást!
Ahogy látom mindenki dolgozik,majd én is visszanézek,mert nem látok ki a meló-hegy mögűl!
Szerintem semmiféle inkorrektség, unfairság (milyen szép nyelv a magyar...) nincs benne!

Még ha valami bányarém lenne, talán......de így, egy csodanő......
Nem tudok semmi beavatásról.......de ha Te ragaszkodsz hozzá.......

Gondolkozzunk......
Ha mi tudnánk hogy hol lehet szavazni rád mi kérés nélkül is adnánk a voksunk az tuti!
A toplesz bár határeset de vegyük úgy hogy egy nagyon-nagyon vizes póló és elfogadva! A múlás azért ne legyen olyan hosszú hogy a látásom már ingerküszöb alá essen Meg persze szemből készüljön rólad méghozzá napjainkban
Bocsi, de én nem kérnék senkit arra semmilyen motoros oldalon, hogy rám szavazzon...úgy ahogy Motocat tette a felhivást a másik motoros oldalon!!!
Aki esetleg tudná, az szavazna rám...ez korrekt szerintem!!!

Doc!
Vizespólós helyett jó lesz a toplesz?
Nem kell izgulni, ami késik, nem múlik!
Laca!
Persze szívesen vennék részt és erre a szeptember alkalmas is lenne számomra
Az augusztus más okból sem jó, végig fix több emberrel régen leegyeztetett programokat nem boríthatok ez ugye érthető.
Viszont Kunmadarason valszeg összefutunk még augusztusban előbb.
Akkor a tiéd már a javított másdik kiadás lenne?
Mert a SUZUKI GSR600 Owner"s Manual szerint biza azok az adatok a helytállóak amiket írtam és mivel azt Japánban nyomtatták én annak hiszek és aszerint járattam be a vasat.
De egy biztos kárt nem teszel vele ha 500rpm marad tartalékban hisz úgysem lesz könnyű betartani
Nyugi, az élő férgeket nem a tányérodban találod hanem a parlementben
Na, kicsit elírtam, de itt a pontos táblázat a könyvből:

800 km - 6500 rpm
1600 km - 10000 rpm
1600 után aztán had" szóljon.

Egyébként szívesen lennék klántag, bár nem tudom milyen beavatáson kell átesnem... Az tuti, hogy nem vagyok hajlandó megenni semmilyen élő férget
Tengermély Tiszteletem Doc barátom!

Ez csak természetes, hát persze hogy ott kell lenned! Már csak az a kérdés, a GSR-Klán többi tagja hogy áll a kérdéshez! Mivel Te az ismert okok miatt (hajrá Feri!!! ) Tőled túl messzire úgysem jössz, ezért logikus lenne, ha.....a többit tudod.

A fagyi kérdésben pedig úgy látom, haver vagy!
Kykee Millionaire Man!
Nem mindenki örömére de talán sűrűbben rontom a topikon majd a közhangulat
Jobb is ha megfürdöl mielőtt Szegedre jössz Ezexerint Te is támogatnád hogy Klán szeptemberben tegye tengermély tiszteletét a napfény városában?
Csak mellékesen és minden célzatosságtól elhatárolódva megjegyezném hogy a városunkba látogató nem milliárdos milliomosoknak dupla adak szegedi erőspaprikát biztosítok a nagy adag szegedi filézett pontyhalléjükbe
YoshiLaca Tekintetes Uram!
A magbánást garantálhatom is ha kétségek gyötörnék Önt akárcsak cseppet is
De annál nemesebb a cselekedet hogy ennek ellenére támogatná a Szegedre szeptemberben időpont tervezet plénum elé beterjesztését mely ha az Ön súlyával esik latba (ha nem tévedek élősúlyban legalább 130 kiló ) komolyan kell venni!
Csak úgy mellékesen és minden célzatosság nélkül megjegyezném hogy sűrűn előfordul hogy az általam megrendelt finomabbnál-finomabb hatalmas adag fagylaltokat nem tudom elfogyasztani és így ebben a hozzám közelállók segítségére szorulok
Tyű, nagyon csinos a kishölgy!
Valszeg amúgy is rászavaztam volna!
De azért sajnállak Steve, hogy unokatesód, és így nem lehet semmi......
Csaó kykee!

Én benne vagyok ez utóbbi verzióba is! Nekem mindegy! De tényleg jó lenne, ha a szegedi útnál ott lenne Doc is! (legfeljebb majd megbánjuk...)
De ha Miskolctapolcára megyünk, mindenképp Eger felé kéne kerülni, és Egerből Ózdon át Miskolcra! Visszafelé is ki kéne hagyni az ótópályát! De majd Steve testvérünk megtervezi!