Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor már fel sem teszem a képet a guninról,mert nem akarnám senki üzletét elrontani!vagy még is mert a Stevenek megigértem!a divatos szerkót meg önök kérték!de vállalom!
szasztok embörök,
steve, miért nem veszed meg az énguninat?
de ez tényleg nem vicc, már írtam, h eladó (szerintem megegyezünk)
kykee, jó , h mindenki a divat majmolásoddal zrikál mi?
kel neked képeket föltenned.
Szia Tybee!
köszi,rád mindig lehet számitani! hétvégén is remélem jössz!
8000.-től,12.000.-huf+2000.- a felrakás centirozva!35perc és tök profi az ember!
mit csináljak jönni akar!én mondtam neki, hogy ketté üli a popiját!vissza fele meg mi ott aludnánk Egerben a Kastély szállóban!
Sziasztok!

Hi Kykee, a többi képet megtalálod itt
Szevasz Tesókám!
A puttonyt (nőt) kihagynám, a túrán!!!
Lepsénybe mennyiért adnak egy ilyen gumit???
A héten le kell rendeznem a cserét!
Az én gunin is jól birja(vágott Dunlop) és érdekes,majdnem annyit mentem vele mint a gyárival,jobban is nyúzom és mit ad isten nem kopik a közepe
merem ajánlani a Lepsényi Gumis Sanyit!
Szasz Steve tesó!
Örülök,hogy egyben hazaértél!szép lett volna,ha a túra elött lezúzod magad meg a vasad!
még mindig közel egy ezres van köztünk kmben:8258!
Te hozol magaddal hölgyet a túrára?a Betti kérdezte hogy hány csaje lesz,mert nem akarná egyedül képviselni a női nemet!
A könnyebbség kedvéért megoldom a szórejtvényt:
hátsógunin = hátsógumim
Ja, a hátsógunin halott, defektes.
Már nem javíttatom meg, mert 6000.-Ft a javítás.
Azért 9000 km-t elment!!
És ha nincs a defekt, 10000-et simán belerakok!!
Szevasztok Motoregerek!
Gratulálok az esős menethez P.P.!
Én tegnap este 7-kor indultam Sopronból Pestre! Éjjel 11-kor értem haza...
Senkinek nem kívánom azt az éményt amiben részem volt!!!
Isteni csoda folytán megúsztam zakó nélkül.

Kilóméteróra állás: 9128
Jó napot,jó húzkodást mindenkinek
Letelt a szabi és ismét a munkasztalon!(topic)
Nem látok képeket Kunnmadárról !arra gondoltam reggel,hogy már mire beérek a melóhelyre,már lesz fent 60-70 kép rólatok akik jelen voltatok az eseményen és a látnivalókról!kérném mihamarabb ezt a pici kérést teljesíten!köszönöm mások nevében is!igaz a DON DoC az küldött egyet MMSben,de az 3 napra lebontva elég karcsú látnivaló!
P.P engem összekevertél valakivel,mert Pápa környékén sem jártam az elmúlt 3 hónapban!azé mert valaki T-sörtbe nyomja az nem én vagyok!már csak 2 nap és vizsga!aztán neked adom a sárga mellényemet P.P!
Kykee: ma reggel valószínüleg láttalak Pápán! Igaz, hogy nagyon messze voltál, de a T betűről egyértelműen azonosítottalak.
Jó estét mindenkinek!
Kinek volt szerencséje átmotorozni ezt a "kis" esőt?
Kész öröm ilyenkor motoron. Alig lehetet látni egész végig azon gondolkoztam, hogy megállok, de hát csak nem vagyok olyan nyamvadt... Aztán amikor a második motoros-társasaságot láttam állni fedél alatt, akkor arra gondoltam, hagy lehet hogy rosszul gondolom, és a helyes gondolatsor az lenne: hülye vagyok, ha tovább megyek? . De már nem volt sok hátra...
20 centis vízbe belementem, de egy helyen inkább kerültem, mert pont nem volt nálam a búvárharangom.
Laca: elmentem a tanfolyamra, amin Te is voltál, persze én csak az első szintre. Nagyon tanulságos volt, megérte elmenni. Mondjuk végig attól féltem, hogy a kunsztok alatt eldobom a vasat, de aztán megúsztam. (11-en voltunk, és 6-an döltek el )
Ha nagyképű vagyok, akkor azt mondom nekem jól ment , ha szerény akkor azt mondom, hogy olyan jó motort vettem, amivel könnyű motorozni.
Persze az oktatókat senki ne kérdezze a teljesítményemről!
Miután megnéztem ezt a vizitüziviharjátékot, és jól szarrá áztam (ez már nekem csak szokásom marad, megint a heréimből csavartam a vizet!!! / vizet nem mást/ ) Kiváncsian hallgatom Steve meg a gumi estét!
hali reet, rég topicoltál.
steve találtál non stop gumist? légyszi oszd meg az infót a nagyközönséggel
laca látom nem tanultál a rövidgatyós esetből, hiányzik az asszonka kényeztetése?
na végre 1 jó hír, ezek szerint motort venni már nem is olyan nehéz
Jhaa, és ráakadtunk a nap üzletére is. Most igazán megéri a Yamaha-t választani!
Sziasztok!

Szombati napot Kunmadarason töltöttük Lacával és családjával, Pistivel (VTR-1000 SP1), találkoztunk Lacussal és családjával is. Sátorkeresgélés után pedig megismerhettük Doc-ot is személyesen. A műsor színvonala ismét fergeteges volt.
amúgy a héten beszéltem ivecoslacával és megcsodáltam a mociját utána megszertük a kocsiját amivel a felesége jött. amúgy jó fejek sztem
vörös józsef ad nekem azt a csajt
Ejnye de dögszag van itt!

Mindenki motorozik???

Rece meg nem tud írni mert fáj a törött végtagfelfüggesztése

Remélem szombaton is ilyen jó idö lesz mint ma volt!
Hát ha nem nem !!!

Igy jártatok !

Szevasztok:
Dody
mi a fene van ma ?????

őt fölajánlom a következő látogatónak !!