Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ooohhhh,bazd meg de király!sajnos várat még ez,most nem tehetem meg és van kötelezettségem!
Talán a Mikuli,vagy a Jézuska meglep akkor jöhet,különben meg majd egyszer csak....
köszi azért hogy szóltál
Na én feketét vettem, ilyet.
Csövi.

Szép lépegető.
Sziasztok!
Egy kis info.
Fehérvári Full Gas-nál akció van 20-25-30% Sidi és atöbbi. A Sidi csizmák 30%-al olcsóbbak.
Én ma megvettem amivel régóta szemezek a vertigo corsat 62.370Ft brutto!
Kykee siess ......és jobbulást.
Hojtjej:Continental Sport Attack van fent,ennél szerintem nemkell jobb
ezek szerint már csak 'csökkentett módban' vagy használható
A sérült memőríáról kérj orvosi papírt ha lehet,az még jól jöhet a jövőben!
Sziasztok
..szerintem leves és ahogy szokták mondani tanult klánkollégáim "tegyél fel vmi rendes gumit!"
Hát már hogyne,máha hogy arra vagyok ottan vagyok ni
Káj! LFP! Segíts!
nem,ezt már akkor is tudtam,mikor nem is ismertelek! igen,bevertem és dúrva agyrázkodásomvan,most is szédelgek,és a memóriám sérült
Szevasztok.

Van egy 4000 kmes elsö gyári gumim.Érdekel valakit vagy mehet a levesbe?
Te is Welcome vagy egy KV-ra,tavasszal csapjunk egy kis összeröffenést !
cél: a legalább 30 db GSR!( tulaj meg volt és esetleg lessz GSR tulajok is!)
Asszem időben xóltam

..én 10 fok alatt már nem motorozom
mi ez a nagy kávézgatás állandóan engem meg sosem hív senki pedig én igazi kávéfüggő vagyok
na ma tényleg beköszöntött a tél.. remélem nektek is vakargatni kellett a jeget az ablakról már aki nem motorral ment..
b.liga = borsodi. az élet habos oldala
Igen! Várlak,előtte csörr,hogy biztos ott legyek!

SZép napot! csáá
Papíron és lélekben igen, de már egy éve fizikailag nem ott lakom. Viszont sűrűn megfordulok arra és fiatal korom legszebb 15 évét ott éltem le. Ha már újra tapad az aszfalt beugrom hozzád, CBA ha jól emlékszem?
Kykee is azt mondta hogy bejön majd,de aztán inkább elsuhant a budaörsi leágazó előtt ezerrel,aztán meg "nyulat fogott",és azért nem jött.De tudom hogy bepótolja! Igaz-e kolléga?
És Te mikor jársz erre? Autóval is jöhetsz,betudjuk a hideg időnek.....
Jaa,a múltkor azt a "madarasteszkót" is kerestem,baxxa meg!
na ezen monjuk nem csodálkozom, mert te még azt sem tudod melyik a KIKA és melyik az IKEA