Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És most látom hogy már reggel van ,tehát Jó reggelt!
A Tescos körforgalom felbosszantott? Iktassuk ki?
Előtte csörr.,mert ma nem leszek a boltban sokat,ügyintézek,jövök-megyek...persze hogy motorral,ha nem esik az eső!
És elérsz mobilon még ha motoron is vagyok,mert megoldottam faxán a a motorozás közbeni mobilozást is,olcsón!
ŐŐŐŐ
ma majdnem bementem csak felbosszantott a Tecsós körforgalom
GSR-s pólók lesz női fazon is
megkérdem!
El Hefe az tulajdonképpen az fndi csak spanyolul , ja és mikor ugrassz be egy KV ra?
El Hefe! Meglettek a távtartóid? Köszönöm mégegyszer a tippedet,nagyon tuti a "zsozsi" vazze,ma kb 4 db rendőr mellett mentem el,és rám sem bagózott egyik sem,szerintem tuti a Zsozsimura,habár "messze van a gyártól!"
Hella.


Káj az LFP-nél nem tudod elintézni a GSR es pólókat mert az nagyon megragadt az az ügy
ja úgy nem,rühellem az egész bagázst
Köszönöm szépen,magamba szívtam kozmikus energián keresztűl
Csak Suzukim van,most mit csináljak?
szia anyu! jó kussolok,de holnap kontroll
Ja ,és a balulok-ot még félreértik,az a "setét oldal" asszem.........úhh egy kis politikaaa vazz....
Neked lassan mindegy már,csak suzuki legyen? rossz irány! még egy kis pihi rendeltetik el vazze!
Annyian kívánnak gyógyulást Neked bakker,hogy már önmagában ,"gyóccer" nélkül is jobbulsz
Nyugszik! Vagy LFP-stílusban: kussolj!
Nekem is a Tybee féle manual van meg, ebből gondoltam, hogyha van vkinek angol változata, akkor annak nagyon örülnék.
Gekko,jobbulok már lassan balulok!Folyamatos szervízelés van,meg eladás! kemány vagyok és szép
Megyek is egy kört a Swiftel,mehetnékem van
sziasztok!
Minden a legnagyobb rendben és gyönyörüen gyógyul a lábam!mintha nem is az enyám lenne!Jól elvagyok a kedvesem Anikó,mint ugye Ő is GSR tulaj, velem van és a szüleim is hétvégén segítenek Holnap kontroll aztán dec 6.ikán gipsz le!

Norbor tiszta erőből gratulálok, sok boldogságot és végtelen egészséget
de tybee linkelt már be egy beszkenneltet, majd ő...nekem otthon van elmentve.
Olyan nincs, ne is keress....
Szerintem. (esetleg márkaszerviznek, jó vastag könyv, de azt meg se mutatják)
a csereperiódusos táblázat nekem is megvan, de kösz a segítőkészséget Gino.
olyan könyv, amiben az utolsó csavarig szét van szedve benne a motor, mindenféle meghúzási nyomatékértékkel, satöbbi.
halihó! újabb taggal bővült motoros társadalmunk megérkezett Norbor klántagunk második gyermeke: Grund Natália! 3,5kg, 50cm, 5-6cm barna haj.. gratula!
...várjuk az első motoros képeket is
service manual-on mit értesz nekem megvan pdf-ben a használati amit adnak a mocihoz a szalonban..