Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

melegen állítottam
mármint a motor volt meleg. :-D
a kisokosban 1200-1400 van, gondoltam, ha köhög, akkor adom neki a maxot. mivel úgy tűnik, h semmi köze a gondnak az alapjárathoz, majd visszaveszem. kicsit nőgyógyász meló, de ügyes kezekkel... :-))
Gekko Kv ma
nem írta hogy hidegen 1400, ráadásul hidegen nem állítunk alapjáratot tudtommal Melegen meg sok az 1400..
Repsol moto racing 10w-50
Hidegen kevés az 1400.
ja...
most látom fndi olajos tippjét.
Ezzel nagyon nem bukhatok, uh akkor tavasszal azzal kezdek.
Motul? Repsol? Castrol? Mit javasoltok?
És hágy w-set?
Most már majdnem 1400.
Először én is arra gyanakodtam (itteni tippek alapján), uh emeltem rajta, de ez nem oldotta meg.
Lehet esetleg vmi kiemelő csapágy gond? Vagy szimplán egy olajcsere kéne neki?
Szia!

Mennyi az alapjáratod ilyenkor? Lehet alacsony....
Ennyi.
szerintem cserélj olajat hamar
messziről jött ember azt mond amit akar
Köszi skacok! A jégkrémben nem utazom, inkább a sör
De nagyon vitcess...... És nem ingyen adta a csávó hanem pénzért
Vagy sok ingyen jégkrémet kell zabálni és magad is lenyomod
Arról nem is beszélve,hogy van cementes zsák. Ergó! Tuti,hogy lenyomja a hátsó részt.
cm-ben kellene tudnod?
szerintem sokat nem. viszont a barátom barátnője kb ennyi magas és simán leteszi a lábát, mert eleve nem túl magas a motor. Szerintem az SV magasabb, bár ezt a suzuki honlapján biztos meg tudod nézni pontosan.
Viszont motorozás közben előnyödre fog válni a méreted, mert a lábtartó elég kucorgós. Én a 180-ommal szoktam örülni amikor egy-egy lámpánál ki tudom nyújtóztatni a lábom egy kicsit.
FE
Köszi a gyors infót!
Ezek a telók nem magasságában állíthatók. A GSR-en alacsony az ülésmagasság, ergo le fog érni a lábad. Ha nem akkor ültetőszett (pár tízezer ft) De az enyémet régebben kipróbálta egy 155-160cm körüli csaj és neki is leért a lába...
Üdv GSR fanok!
Erősen jár az agyam a motorcserén GS 500 --- GSR600 ! Próbálok minnél több infót összeszedni, így lenne ismét 1 kérdésem! A hátsó telón mennyit lehet állítani, az ülésmagasság végett, mivel én 165 alacsony vagyok?
Lehet, hogy elfelejtetted kivenni az első tárcsazárat és fékezéskor belever
uhh,ez gáz,nekem meg amikor motorfékkel lassulok,akkor szól csúnyán,mintha valamibe beleérne valami forgó alkatrész,de csak lassú tempónál lehet hallani,éds kizárólag amikor motorfékezés van..... ez meg mi lehet?ahogy behúzom a kuplungot,azonnal megszűnik.
Valakinek valami ötlete,fogalma,megfejtése? előre is köszi
Hagyd ott a szerelőnél a motort

Jót nem jelentenek ezek a hangok, mindenképpen nézesd meg! Hogy mi lehet, azt nem tudom...
A Sipiapi által említett plexi továbbra is eladó,én azt hittem hogy gyáriról van szó...
Sziasztok!

hát, megmondom őszintén én is régen látogattam ide. A bringa el van rakva télire, így kevesebb a téma.
Lenne viszont egy kérdésem.
Hideg motor, gyujtás ráad, mozit végignéz, kuplunk behúz, indít. Ez után néhány másodperccel az ember gyereke visszaengedi a kuplungot. Na ekkor nálam szörnyű hangokat hallat a gép. Olyan mintha csapágygolyókat darálnék egy húsdarálóval, mint egy kehes zetor motorolaj nélkül...stb. Van amikor le is áll.
Ha már jár, akár csak 1 percig is után nincs ez. Ha meleg a motor akkor sincs semmi. A kuplung szerintem kiemel rendesen, legalábbis nem tapasztaltam semmi gázosat váltáskor. Mondjuk a holtjáték elég nagynak tűnik...

Szerelőnek az ilyet nem lehet megmutatni, mivel mire odaérek már meleg a motor. Annyira meg nem tud lehülni, hogy újra produkálja, ahhoz kéne várni egy fél napot mondjuk...

Tipp? Ötlet? Hasonló tapasztalat valakinek?

Fe
jó reggelt
akkor most akkor nem lesz semmiféle klán-összeröffenés jövő szezonig
Xia! Nekem kell a plexi! Mikor és hol ?