Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, ebben maradtunk akkor
nagyon vagány srác vagy.....
tényleg ez a moci a leg

kuki húzzad neki, aztán majd az a karbon kacat is bemelegszik mint te csak ne nagyon, nehogy szétessen a rezonanciától
tehát az enyém az a legjobb,legszebb hangú,és a leg-Sharkabb
igaz,jól szól a tied,mint az enyém,de az enyém mégis csak hangossabb és szebb még kerózásnál is úgy adta le a tied mint az enyém
szia testvír!
csövi gsr fanok
Jó estét Királyok!azért ha meg hallod a sharkot élőben lepisiled a bokád a zsozsimura elmehet a picsába hangra,ja és nem fórrósodik át igaz fndi bari
baj nem lesz belőle ha kitakaritod akár kéthetente is de évente 1 szer elég szeintem
Szerintem 3-4e km-ként ajánlott...
rendszer vagy csak hátsó dob?
K & N sportlégszüröt mennyi idöközönként ajánlatos takaritani?mondanak mindent,átlagos használat van,aszfalton,nem tanyán,porban
Sziasztok,van egy bódis rendszerem eladó!új ára 126000ft,én 70000ft-ért szeretném eladni!ugyan itt berik bőrkabát 45000ft,spidi nadrág25000ft.Alku lehetséges!
érdeklödni lehet:06209551999
na ez a beszéd

erről beszélek nyuszó muszók
én ma is akasztottam neki egy keveset, és kimondottan élveztem, pedig azt hittem hidegebb lesz és tök jó volt. ÉS egy deka bogár nélkül
Remélem olyan lesz az idei tél is,mint a tavalyi,3hetet állt a vas
és nem mellékesen, minnél később rakod el annál jobb a mocinak is és neked is
még jó az idő nem kell még eltenni
Szevasztok.

LukyHun:Nézd meg a motor jobb oldalán,a kiegyenlítő tartályadban legyen elegendö mennyiségü folyadék,mivel irtad hogy fagyos helyen van,nemárt bele a fagyállo.Célszerü a motort hátsokerék motoremelöre tenni,mivel ha sokáig áll az eredeti helyzetben,ugy elfog nyomodni a teleszkopod,ami szezon kezdetekor nem tul elönyös.Természetes a tiszta állapot,a tankod legyen tele,mivel ha nincs,elkezd rozsdásodni(bár pontosan nem tudom mennyi idö után),a láncod fujd le láncápoloval.Többet nem tudok,én ezeket csinálom mindig: )
Láncot fújd be, tankold tele, akksit szedd ki és takargasd be ahogy tudod. Nem kell tökölni
Hello

S.O.S Eladó egy lazer bukó!Vadi új,gyári dobozával,plexin védőfóliával,címkével!Egyszer sem használt!Teljesen sérülésmentes!60-as méretű!Az ára 19200,ha még ma irsz, én fizetem a postát!
Sziasztok!

Tájékoztassatok már legyetek szívesek, hogyan kell elpakolni a masinát télire.
Vidéken tárolom, garázsban, nem fűtött. Előfordulhat, hogy fagy is bent, nem tudom.
Még nem csináltam ilyesmit előző motorom csak úgy ponyva alatt volt, de az újat sajnálom és szeretném
ha hosszú ideig hűséges társam lenne. :)
Köszi előre is!

Zsolt
Na szokérész moré?
mi van itt a nagy semmi..
klántali lesz vmikor vhol idén még